Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
;/;/;/
0
Też bym tak zagłosował gdybym był selekcjonerem rep. Hiszpanii.
0
Nie będzie
0
Neymar...zagra,zresztą zobaczysz.
0
Każdy piłkarz powinien radzić sobie z presją,przecież robi w swoim zawodzie...to tak jak elektryk bałby się że go prąd kopnie.
0
Eusebio dalej trenuje Barce B... MOIM ZDANIEM są lepsi trenerzy którzy by bardziej rozwinęli naszą młodzież.
0
Sędzia to sędzia...byle by nie był "bohaterem" meczu.
0
Bardzo mądrze i skrupulatnie wypowiedziane słowa.
0
Diego jest tak boski jak Maciek Musiał z Rodznki.pl
0
Troszkę dziwny z wyglądu był boski Diego ;)
0
Biorę w ciemno że masz mnie IQ od świni...
0
haha :D dobre,cieszysz się z tego aż tak bardzo? a no fakt bo wygrał w końcu coś w tym roku:D
0
Do boju!:)
0
eh:( :(
0
A to... ;)
0
Czekam na jego powrót;)
0
destro
być może...
0
jestem zbanowany xD
0
E tam:)
0
Uwielbiam czarne koszulki:)
0
0
Piękne chwile;-) jakby w takim stylu Abidal wrócił to byłbym w siódmym niebie;-)
0
Montoya przynajmiej będzie miał szanse coś pograć.Na pewno nie cieszy mnie ta kontuzja,ale mamy Albe,po którym narazie nie widać przemęczenia;-)
0
Dobry mecz ZESPOŁU!ważna wygrana to się liczy,nie ważne kto jak zagrał tylko że udało się osiągnąć końcowy sukces!;-)
0
Dzięki Pitinho;-)
0
Nie piszcie rzeczy typu co by było gdyby niang trafił w bramke...to tak jakby pisać o tym co by było gdyby nani dostał żótką kartke,a nie czerwoną,wtedy real by pewnie był za burtą LM
0
Ile messi ma goli w LM?;-)
0
Na kartoflisku nie po klepiesz,to tak jak byś miał robić schabowe bez deski i bił na blacie hehe
0
Ok to pora na mój komentarz;> Z tym boiskiem jeśli to nie wymówka jakaś to faktycznie na Camp Nou możemy zagrać szybszą piłke,jeśli to było jakieś kartoflisko.Milan na pewno postawi zasieki w rewanżu,a jakby jeszcze gola strzelili to po nas niestety,chyba że taktykę nową opracujemy z tito heh
0
Bilbao wygrało 3:0 tak?