0

;/;/;/

0

Też bym tak zagłosował gdybym był selekcjonerem rep. Hiszpanii.

0

Nie będzie

0

Neymar...zagra,zresztą zobaczysz.

0

Każdy piłkarz powinien radzić sobie z presją,przecież robi w swoim zawodzie...to tak jak elektryk bałby się że go prąd kopnie.

0

Eusebio dalej trenuje Barce B... MOIM ZDANIEM są lepsi trenerzy którzy by bardziej rozwinęli naszą młodzież.

0

Sędzia to sędzia...byle by nie był "bohaterem" meczu.

0

Bardzo mądrze i skrupulatnie wypowiedziane słowa.

0

Diego jest tak boski jak Maciek Musiał z Rodznki.pl

0

Troszkę dziwny z wyglądu był boski Diego ;)

0

Biorę w ciemno że masz mnie IQ od świni...

0

haha :D dobre,cieszysz się z tego aż tak bardzo? a no fakt bo wygrał w końcu coś w tym roku:D

0

Do boju!:)

0

eh:( :(

0

A to... ;)

0

Czekam na jego powrót;)

0

destro
być może...

0

jestem zbanowany xD

0

E tam:)

0

Uwielbiam czarne koszulki:)

0

0

Piękne chwile;-) jakby w takim stylu Abidal wrócił to byłbym w siódmym niebie;-)

0

Montoya przynajmiej będzie miał szanse coś pograć.Na pewno nie cieszy mnie ta kontuzja,ale mamy Albe,po którym narazie nie widać przemęczenia;-)

0

Dobry mecz ZESPOŁU!ważna wygrana to się liczy,nie ważne kto jak zagrał tylko że udało się osiągnąć końcowy sukces!;-)

0

Dzięki Pitinho;-)

0

Nie piszcie rzeczy typu co by było gdyby niang trafił w bramke...to tak jakby pisać o tym co by było gdyby nani dostał żótką kartke,a nie czerwoną,wtedy real by pewnie był za burtą LM

0

Ile messi ma goli w LM?;-)

0

Na kartoflisku nie po klepiesz,to tak jak byś miał robić schabowe bez deski i bił na blacie hehe

0

Ok to pora na mój komentarz;> Z tym boiskiem jeśli to nie wymówka jakaś to faktycznie na Camp Nou możemy zagrać szybszą piłke,jeśli to było jakieś kartoflisko.Milan na pewno postawi zasieki w rewanżu,a jakby jeszcze gola strzelili to po nas niestety,chyba że taktykę nową opracujemy z tito heh

0

Bilbao wygrało 3:0 tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?