0

rożny dla Levante!!

0

jakie 10 14:)

0

79:50

0

piachuFCB ok mój błąd:)

0

real ma aut:P

0

di maria oj z borussia trafił

0

rzut wolny dla realu

0

kamilDM

Bardzo trafna teza;)

0

jak teraz real strzeli to maskara:P

0

i mogło być 2:1

0

ja się nie śmiej tylko pije melise:P

0

74minutaa

0

cicho:P

0

zrobiłem napięcie:P

0

kto mi uwierzył?

0

ja pier 1:1 dalej

0

goool

0

2:1 !!!!!!!!!!!!!!1

0

koniec

0

2:1 dla realu

0

arbeloa schodzi kaka wchodzi;)

0

franiu wiemy;)

0

tak tak oglądałem mecz atletico:P

rela ma corner

0

Panowie też:P

0

Panie jak coś to nie minusujcie mnie jak coś;)

kaka zaraz wejdzie

0

uwaga uwaga real w natarciu!!!!!!!!!

0

heh to wygra:P

0

Hala Levante!!!!!!!!!!!!!

0

co ja robie,ogladam mecz realu;:P

0

teraz nerwówka biore nerwosol:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?