Zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2012
Rzeszów
27 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rożny dla Levante!!
0
jakie 10 14:)
0
79:50
0
piachuFCB ok mój błąd:)
0
real ma aut:P
0
di maria oj z borussia trafił
0
rzut wolny dla realu
0
kamilDM
Bardzo trafna teza;)
0
jak teraz real strzeli to maskara:P
0
i mogło być 2:1
0
ja się nie śmiej tylko pije melise:P
0
74minutaa
0
cicho:P
0
zrobiłem napięcie:P
0
kto mi uwierzył?
0
ja pier 1:1 dalej
0
goool
0
2:1 !!!!!!!!!!!!!!1
0
koniec
0
2:1 dla realu
0
arbeloa schodzi kaka wchodzi;)
0
franiu wiemy;)
0
tak tak oglądałem mecz atletico:P
rela ma corner
0
Panowie też:P
0
Panie jak coś to nie minusujcie mnie jak coś;)
kaka zaraz wejdzie
0
uwaga uwaga real w natarciu!!!!!!!!!
0
heh to wygra:P
0
Hala Levante!!!!!!!!!!!!!
0
co ja robie,ogladam mecz realu;:P
0
teraz nerwówka biore nerwosol:P