Zeidarusek
Dołączył/a: lipiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O nie tylko nie on. Nie jest słaby ale są lepsze i tańsze opcje.
0
Jest jeszcze Rodrigo Tarin, który ma 20 lat.
0
Wszyscy bardzo solidnie, zaskoczył mnie Gomes, który z meczu na mecz będzie grał co raz lepiej. Z nowych piłkarzy gorzej zagrał Denis.
1
Ale mi szkoda tego Sergio Rico. Jest to bardzo dobry bramkarz, jednak wczoraj rozegrał najgorsze zawody w swoim życiu. Dwie głupio stracone bramki, bo zdecydowanie mógł się lepiej zachować przy golu Messiego i drugim Ardy. Ponadto jeszcze ta gra nogami, na która Sampaoli tak naciska, wczoraj za bardzo chciał się pokazać i często mu tu nie wychodziło. Rico bardzo dobrze gra na przedpolu i świetnie zachowuje się w akcjach sam na sam, jednak kombinacyjna gra z jego wykorzystaniem nie jest jego mocną stroną.
0
Ardaa!!!
0
Tak i dlatego dużo brakuje mu do Suareza, w pewnym momencie meczu zamienił się z Messim pozycjami i wtedy grał na prawym skrzydle i widać było jego dobrę grę.
7
W tym meczu widać, że Munir nie będzie dobrą "9", zdecydowanie lepiej gra na skrzydle.
0
Jak odejdzie to na wypożyczenie więc nie ma co się żegnać .
0
Zostanie Munir i bardzo dobrze :)
3
Mario Suarez w Valencii na wypożyczeniu z opcją wykupu. Nadal środek pola "Nietoperzy" wygląda średnio, bo mają jedynie czterech piłkarzy, w tym Medran, który jakoś wybitny nie jest. Gdyby przeszedł tam Sergi Samper myślę, że przy obecnym obstawieniu drugiej lini Valencii mogłoby być dobrym wyborem dla młodego Hiszpana.
13
To mógłby być dobry transfer. Udowadniał to w Hiszpanii czy Rosji, jeśli zaakceptowałby rolę zmiennika to byłoby to dobre wzmocnienie, choć wolę Paco.
0
Faktycznie El Sadar to druga Anoeta, jednak Osasuna to nie ten sam klub co trzy/cztery sezony temu. Obecnie nie widzę potencjału w tej drużynie jeśli chodzi o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii.
2
Naprawdę ciekawie zapowiada się sezon LaLiga w dolnej części tabeli. Według mnie beniaminkiem, który się utrzyma będzie Deportivo Alaves. Bardzo fajnie wzmocnili środek pola, przyszli Victor Camarasa, Marcos Llorente czy Nenad Krsticic, biorąc pod uwagę, klub gra trzema ŚP to będzie ładne wzmocnienie kadry, a zdecydowanie takim piłkarzem ma być Camarasa, który moim zdaniem jest jednym z najbardziej utalentowanych hiszpańskich pomocników. Ponadto dobrze obsadzona bramka Pacecho i Ortolą, którzy mają grać na zmiane. Obrona też stoi na wyskoim poziomie, wypożyczony z Atletico jeden z najlepszych lewych obrońców swojego rocznika Theo Hernández, który był łączony z Barcą za nawet 10 milionów euro. Ponadto czterech stoperów na podobnym poziomie. W ataku pierwszym wyborem ma być Deyverson, Brazylijczyk jest bardzo nieregularny, ale zdarzają mu się dobre mecze co dla Alaves może być kluczowe. Bardzo młoda kadra Deportivo Alaves może w przysżłym sezonie zaskoczyć.
1
Kiedy i czy w ogóle będą potwierdzone trzecie stroje?
0
Jeżeli za rok Barcelona B awansuje do LaLiga2 klub zamierza wydać na transfery około 20 milionów euro. [L'Esportiu]
2
Marco Asensio: Dziękuje mojej mamie, która opiekuje się mną z nieba.
4
Reina lepszy wybór niż Alves moim zdaniem.
0
Real z kompletem punktów tej kolejce
0
Bramkarz dovry, świetny refleks, gra na lini i zadowalająca gra nogami.
1
Zarobić na nim 13 milionów w ciągu dwóch lat to dobry interes.
0
Pepe Reina, Carlos Kameni albo Diego Alves zastąpią Bravo w Barcelonie. [MD]
0
Jak dla mnie Stranger Things w tym roku, a ogólnie The Walking Dead
4
Bravo zjada Valdesa? Chyba nie mówimy o tym samym bramkarzu..
0
Wyszomirski bramka xd
39
Marc Bartra najlepszym piłkarzem Borussii i najlepszym obrońcą meczu o Superpuchar Niemiec mimo przegranej 2:0. [Kicker, Bild]
Brawo!!
3
No tak tylko ze obaj są obecnie na podobnym poziomie a Asensio jest dwa lata mlodszy.
0
Poprzedni sezon stracony, gdyż Remi Garde nie dawał mu dużo szans. Przed sezonem di Mateo zapowiedział, że Adama dostanie więcej szans, ostatnio pojawił się na kwadrans w jednym z meczów Championship.
2
Świetna zaliczka przed rewanżem na Camp Nou. W meczu w środę mam nadzieje, że zobaczymy w akcji Andre Gomesa i Samuela Umtitiego. Dzisiaj po raz kolejny dobrze pokazali się Digne, Denis Suarez, Sergi Roberto i Munir. Coś mi się wydaje, że operacja odmłodzenie kadry idzie w bardzo dobrym kierunku.
0
Dziś utrzymać remis, bo wątpie, żeby coś udało się strzelić, a w środę na Camp Nou pokazać klasę.
0
3:4