Zeidarusek
Dołączył/a: lipiec 2015
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
RAC1: Barcelona za Andre Gomesa zapłaci 35 milionów euro plus kolejne 20 zmiennych.
0
Może Rafinha szykowany na "9"? W Barcelonie B i Celcie trochę grał na szpicy.
2
OFICJALNIE: Andre Gomes piłkarzem Barcelony.
Klub potwierdził na twitterze.
1
Chłope widziałeś grę Zazy w Juventusie? Joker na ostatnie 30 minut idealny, wchodzi i potrafi zdobyć bramkę jak np. z Napoli w 89 minucie. Llorente już dawno nie jest piłkarzem tej klasy co był w Bilbao. Giroud ma czasem momenty dobre, ale też nie jest napastnikiem na miarę jednego z najlepszych klubów w Anglii.
0
No i teraz każdy Zaze będzie pamiętał po tym zmarnowanym rzucie karnym...
0
Krystian Bielik to będzie bardzo dobry piłkarz. Jeszcze musi się jeszcze trochę ogarnąć bo ta afera z odrzuceniem powołania do kadry U19 działała na niego bardzo źle.
Joe Allen to dla mnie jeden z najbardziej niedoceniancych piłkarzy w Premier League. W LFC nie ma pewnego miejsca w składze, jednak często po wejściu z ławki pokazuje się z bardzo dobrej strony. Myślę, że jeśli przejdzie do Stoke będzie tam podstawowym pomocnikiem i kreatorem gry.
0
Co myślicie o Simone Zazie jako czwartym napastniku? Pomijając oczywiście ten rzut karny na Euro. W Juve jest też zmiennikiem, więc u nas też mógłby być. Ponadto jest bramkostrzelnym napastnikiem, dobrze gra głową i myślę, że byłby nie drogi nawet 20 milionów euro.
0
Mario chyba
75
"Jedyne co słyszę to, że Pogba jest zbyt drogi. Cóż, pieniądze ze sprzedaży koszulek z moim nazwiskiem wystarczą żeby zapłacić za Pogbę" ~ Zlatan Ibrahimović
0
No jak dla mnie też xd
1
Alen Halilović w HSV będzie grał z numerem "23", początkowo miał to być numer "31".
0
No jakby grał tak w Atletico to byłby znakomitą alternatywą dla Iniesty.
0
W końcu!!
12
Wygląda na to, że Pogba w Manchesterze United. Jak dla mnie transfer za drogi, ale nie ma co mówić Pogba jest piłkarzem bardzo dobrym i jeszcze młodym, może się jeszcze zdecydowanie rozwinąć. Ponadto bardzo chciałem go w Barcelonie, jak dla mnie idealnie pasował do stylu Barcy, dobre podanie górne i dolne, świetny drybling i był bramkostrzelnym pomocnikiem. Może grać na każdej pozycji w pomocy co jest jego wielką zaletę i ponad 190 cm i taka technika. Wow!
0
Siwy po kolejnego pomocnika XD
0
Frank Rijkaard
5
Oficjalnie: Ondrej Duda piłkarzem Herthy.
Będzie grał z "10"
2
Mathieu i Verma mogą odejść a za kasę z nich kupić Lemosa z Las Palmas lub Jorge Mere ze Sportingu.
0
Bardzo chce aby dostał szansę gra tu 15 lat i mam nadzieję że będzie kluczowym zawodnikiem Barcy.
1
Dzięki wielkie :)
0
Co decyduje jakie reprezentacje będą grać na Igrzyskach?
0
Nie ma lepszych od The Walking Dead i Gotham
5
Bakambu albo Lucas Perez zdecydowanie tańsi, a i tak nie będą podstawowymi napastnikami, bo jeśli Pistolero będzie grał tak samo jak w poprzednich sezonach to nie mają na co liczyć.
0
Dobrze, że sprzedali z opcją wykupu bo to jest najlepsze dla takich młodych piłkarzy przykład Denis Suarez, jednak te pięć milionów to jest zdecydowanie za mało biorąć pid uwagę, że HSV może zarobić jeszcze kolejne pięć, jeśli Barca zdecyduje się go wykupić za rok. Barca nawet spoko kupuje piłkarzy, jednak sprzedać to nie potrafią.
0
Około 30 milionów
3
Roma nie miała kasy żeby wydać 16 milionów za Digne, biorąc pod uwagę kontuzje Rudigera i słabą dyspozycję Castana na środku obrony.
Angielskie media informowały, że Digne chce Manchester City, jednak nie złożyli oferty. Digne to piłkarz bardzo dobry i mam nadzieje, że będzie pasował do stylu Barcy, który różni się od tego w Romie.
0
W LFC też podstawowym napastnikiem nie jest, a poza tym Barca chce kupić młodego napastnika na rezerwe, więc jakiś piłkarz będzie się "marnował"
0
Moim zdaniem fajnym czwartym napastnikiem byłby Divock Origi. Jak dla mnie jeden z najbardziej utalentowanych napastników w Europie. Origi może grać na podobnym poziomie na lewej stronie, a także na szpicy. Tylko pewnie bardzo ciężko będzie go wyciągnąć z Liverpoolu, bo znalazł zaufanie Kloppa.
0
Gabigol jak dla mnie jest lepszym wyborem niż Gabriel Jesus, natomiast nie chce żeby Barca prowadziła kolejne negocjacje z Santosem, bo znowu wprowadzą jakieś porąbane klauzule, a Barca oczywiście je zaakceptuje
1
W Valencii mógł by grać, dobry klub i pewne miejsce w składzie