ZiOmek33
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bramkarz vv
obronca dani alves
pomocnik xavi
ofensywny pomocnik iniesta
napastnik messi
odkrycie lass albo busquets
0
wy sie przejmujecie czy wstaniecie czy nie hehe a ja sie przejmuje tym czy zdarze wrocic o 5 xD
0
o widzimy kolejny udany transfer realu czyli obrone maja juz 2 zawodnikow :D:D ale to wciaz za malo
0
tylko nie on nieeeee przeciez on na boisku nie mysli zupelnie taki ciemniak wolalbym kogos mlodszego rezerwowego bo przeciez mamy yaya
0
wujo444 kaszanka ma racje rueda dos santos czy jeffren to dobrzy zawodnicy a wszystkich na raz nie bedzie trzeba zmieniac bojan jest orlem jest lepszy niz nie jeden gwiazdor z premiership jak chocby lampard czy rooney gudi wcale nie jest taki slaby po prostu nie blyszczy ale zle nie gra i co do pedro to jemu trzeba dac szanse jest jeszcze keita i wielu innych
0
Swietny pilkarz nie to co Luis Enrique ale blisko blisko a zdjecie tez bardzo fajnie z Kluivertem i Stamem tez swietni pilkarze
0
jest ok teraz bedzie gral lepiej bo bedzie wywyzszony w skladzie i gra bedzie ukladana pod niego nie tak jak w Barcie gdzie gra jest ukladana przez cala druzyne i u nas Zlatan teraz bedzie lepiej zmotywowany wiedzac ze nie jest numerem jeden juz :) bedzie ciekawie
0
tak jest Ibra jestes swietny z twoimi umiejetnosciami i druzyna taka jak Barca bedziesz najlepszym napastnikiem na swiecie a zloty bucik jest juz twoj xD
0
"every people in the club make me very happy i fell very good" fajnie :D
0
szymkje to wogole nie dziala :/
0
kurcze ale ten justintv sie wylacza ma ktos premium albo cos?
0
a wie ktos moze czy bedzie na eurosport albo eurosport2?
0
hm nikt jeszcze nie oznajmil oficjalnie jaka kwota pieniezna zostanie dodana do osoby Samuela przy tym tranferze miejmy nadzieje ze to nie bedzie az 40mln
0
30 tysiecy cules?? troche jakby malo w porownaniu do cristiano na bernabeu
0
kurde ten iniesta bylby najlepszym pilkarzem na swiecie gdyby nie te kontuzje
0
a kiedy podacie liste kanalow na ktorych bedzie transmisja meczu?
0
wierzmy w sile negocjatorow transferu Ribery'ego byc moze sie uda go sprowadzic ale byloby super swietne wzmocnienie juz w tej chwili fantastycznej ofensywy Barcy spowodowaloby idealne el tridente Ribery-Zlatan-Messi
0
mi tez sie spodobala jego gra na wembley bardzo odwaznie gral i bardzo ladnie gracz pokroju bojana musi sie ograc a bedzie dobry nie wypozyczalbym go
0
Yaya najlepszy defensywy pomocnik na swiecie od czasow swietnosci makelele lepszego nie znajda natomiast ofensywnych dobrych jest pod dostatkiem cesc ribery aguero mata silva i jeszcze paru odpowiednich do Barcy by sie znalazlo :D
0
gregorio1994
watpie zeby Inter zaszedl tak daleko ja stawiam osobicie na Barca 3:1 Liverpool na santiago bernabeu bramki zlatan messi iniesta a dla liverpoolu torres hehe
0
Barca ma najlepszych wychowankow na swiecie Messi Iniesta Xavi Puyol Bojan Fabregas Pique Valdes Busquets i Pedro w meczu z tottenhamem pokazal sie z bardzo dobrej strony podobnie Gai Assulin
0
kurcze a gdzie abu dhabi :/ zawsze LM czy La Liga jest a teraz nie ma tego meczu :/
0
jak myslicie bedzie rekord 98000 kibicow na prezentacji??
0
ale to przeciez nie dzieci wymyslily tylko sam Ronaldinho na marketing przy butach nike czy cos a mysle ze po reklamie joga bonito gdzie jest zlatan to tez bedzie mial na butach cos i wlasnie o to mi chodzi jak myslicie bedzie mial Z9 czy I9 czy moze zlatan albo cos jak np Iniesta ma Iniesta
0
no jeszcze trzeba sprowadzic francka albo kuna xD
0
maja wiecej ofert moze jakas druzyna z premiership albo la liga nie wiadomo a mysle ze porto byloby ok wiecie liga mistrzow
0
to jak bedzie I9 czy Z9??
0
Z9 tak bedziemy pisac teraz?? xD
0
po 1 to nie jest problem obie strony doszly do porozumienia Ibra jest w Barcelonie bez wzgledu na Eto'o i Hleba a Eto'o jest w Interze bez wzgledu na Hleba i Ibre a co do Hleba ja bym go zostawil mysle ze powtorzylaby sie historia Henry'ego :)
0
na bernabeu spotkalaby sie Barcelona z Milanem gdyby Milan doprowadzil do konca transfer Luisa Fabiano ale tego nie zrobil wiec bedzie ciezko a mysle ze Inter ma szanse choc bardziej widze Chelsea albo Arsenal