0

a co do Ibry to mysle ze ci ktorzy mysla ze ten transfer to nie jest dobra inwestycja beda go wychwalac 29 listopada :)

0

a ja sie zastanawiam po co w tym sezonie lewy skrzydlowy przeciez jest Henry i ewentualnie Bojan a w przyszlym sezonie wezmie sie fabregasa za darmo bo mu sie kontrakt konczy i sie zrobi Inieste skrzydlowym no chyba ze ktos by sie uparl to ja bym postawil na Aguero

0

bardzo fajny news ale i tak nic nie pobije sekretow Xavi'ego hehe i jego obrazu w salonie :)

0

pique czy wszyscy tak jak ja widza w nim najlepszego obronce nadchodzacych sezonow? moze nie tego co teraz bo najlepszy to najlepszy ale za 2 moze 3 sezony moim zdaniem bedzie numerem 1 w defensywie Barcy

0

jak to przeciez jest jeszcze general ktory zawsze cieszyl sie z porazek realu nigdy za realem nie przepadal i od zawsze kocha Barce no i Puyol a wracajac do Ibry to mysle ze odzyje Zlatan z Ajaxu

0

wracajac do tego jaka kwota bedzie przeznaczona na zakup ibry mysle ze to jest tak jak z odchodnym dla eto'o ze wymyslily ja pismaki mysle ze Barca w dobie kryzysu gospodarczego wie ze nie mozna wydawac takich pieniedzy na jednego pilkarza i sadze ze kwota 45 czy 50 mln + eto'o + hleb jest mocno przesadzona mysle ze liczac za eto'o 30mln Barca dolozy do tego kwote odpowiednia powiedzmy 15-25mln takie jest moje zdanie

0

o widze ze kardin ladna wypowiedz jak juz wspomnialem wg mnie ibra jest lepszy niz eto'o ale mam wielki szacunek do eto'o za mnostwo strzelonych bramek i poswiecenie dla kibicow przez pewnien trudny okres w Barcie kiedy doznawal przykrosci ze strony kibicow to wielki pilkarz ale najwieksi pilkarze wkoncu zmieniaja klub jak chocby guardiola czy ronaldinho jeszcze kilka dobrych lat przed samuelem w barwach interu mam nadzieje ze rozstanie sie z klubem w dobrych relacjach

0

inter to nie barca tam nie mogl grac na 100% swoich mozliwosci moim zdaniem zlatan jest lepszy od samuela pod wzgledem fizycznym pod wzgledem umiejetnosci czy finezji w grze i majac xavi'ego i inieste za plecami oraz messi'ego z prawej i henry'ego z lewej strony bedzie go stac na wiecej a eto'o wcale nie mial tak duzo bramek w CL messi strzelal ich wiecej

0

z tego co ogladalem niektore mecze serie a i ten filmik z bramkami musze stwierdzic ze zlatan bez wiekszego wysilku gral w serie a a wcale nie jest to taka slaba liga wkoncu 3 na swiecie a w interze nie mial takiej 2 linii jak jest w barcelonie nie mial takich pilkarzy jak messi xavi czy iniesta ktorzy sa najlepszymi pilkarzami na swiecie nie mial tak genialnych kreatorow gry i tak genialnych asystentow jak chocby general ktory bez watpienia jest najlepszym rozgrywajacym i najlepszym pomocnikiem na swiecie wiec mozna tylko sie domyslac ze 30 bramek w la liga to nie bedzie problem dla zlatana biorac pod uwage ze gdy zabraknie sil na tworzenie akcji to zlatan ma lepsze uderzenie z dystansu niz samuel a dodatkowo w przeciwienstwie do samuela swietnie gra glowa wiec bedzie ciekawie ja osobiscie sie ciesze z nowej 9 xD

0

i messiego xD nie no mysle ze da pograc tym co sie bedzie dalo a z Al-Ahly juz rezerwa to jednak slabszy klub niz tottenham

0

maxwell nie ma problemow ale jako nowy trenuje na mniejszych obrotach tylko dlaczego henrique nie trenuje z nimi

0

kurde ale to jest materialista pazerny przeciez tyle jest dobrych napastnikow a mysle ze tracic te 75mln to chyba nie jest dobre posuniecie przeciez mozna zaplacic 36mln za forlana a mi osobiscie bardzo podoba sie jego styl gry a osiagniecia mowia same za siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?