Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Liczy się gest
0
Niewidoczny może nie jest, ale że gra dobrze też nie można powiedzieć.
1
Zawsze mogą wrócić już dziś :D
7
Kurła somsiedzie, my to z tymi skośno okimi to 3:2 żeśmy w towarzyskim wygrali, a szwaby se poradzić nie umieli.
2
6 punktów i Meksyk może być poza mundialem.. To dopiero by bolało..
5
Dzień przed mundialem. Kurs na mecz Polska - Japonia 1.50 - 7.00 dwa tygodnie później 3.00 - 2.50 :D
8
Toć to potwierdzone, przez tych co czytają z ruchów warg.
3
Dla mnie, kilka dni odpoczynku od upałów jest spoko :p
0
Taka ankieta na tej stronie nie ma sensu..
0
Jak ktoś jest od wszystkiego, to tak naprawdę jest od niczego :p
1
Winny sędzia, winna pogoda, winny Tusk, ale nie piłkarze..
0
I co by było z jego odpalenia ? Jak reszta gra jeszcze gorszy piach..
0
A Peszko to w końcu jakie ma te zadania ? Pytam serio, o te boiskowe. W towarzyskich nie grał, na MŚ też nie wszedł chodź z Senegalem mógł wejść za Kubę i się dziwi że ludzie mówią, że go Lewy powołał..
0
Szczęsny "Ta drużyna zawsze odpowiadała" Teraz zamilkła..
22
Dziś nasza reprezentacja gra mecz o wszystko, a tutaj głównie komentarze o reprezentacji Argentyny.. Co prawda można tu pisać o czym się chce, ale trochę to dziwne :D
0
Za to Argentyna na tym mundialu jak najbardziej :D
0
To pewnie sarkazm, znaczy mam taką wielką nadzieje..
6
A czy kibic Barcelony musi kibicować Argentynie ? Tym bardziej Islandczyk ????
0
Ojojoj, jakie to pewne, że ta potężna Argentyna wygra z Nigerią. Ahh czekam z niecierpliwością..
1
A Argentyna nie kaleczy futbolu ?? :D
0
A ten dalej w sferze snów..
3
Uważaj, tu niektórzy bardziej czują się Argentyńczykami niż Polakami..
0
Komentarz usunięty
5
A te serio dalej się łudzą na awans Argentyny.. Trener wprost obraził wszystkich zawodników prócz Messiego oczywiście i wy serio myślicie że ludzie którzy wyjdą w meczu z Nigerią będą umierać na boisku ?? Niby za kogo ? Za kibiców którzy na nich plują ? Za trenera który nimi gardzi ? No nie wydaje mi się.
0
I ten koniec "Na Rosyjskim mundialu" xD
0
Jeśli jesteś wielki, to musisz być nim bez przerwy, bo przy chwili twojej słabości ludzie będą podważać twoją wielkość i tak jest z każdym człowiekiem który osiągnął w życiu sukces, nie tylko z Leo.
0
Nie robię łaski, ale jeśli nie wyciąga się wniosków, tak jak nie wyciąga ich Sampaoli to się przegrywa..
0
Kolegami chyba nie jesteśmy, a swoim komentarzem nie zabłysnąłeś..
3
Bye Bye Argentina Bye Bye Golden Ball :D
1
Co pokazała Argentyna z Islandią ??