1

Liczy się gest

0

Niewidoczny może nie jest, ale że gra dobrze też nie można powiedzieć.

1

Zawsze mogą wrócić już dziś :D

7

Kurła somsiedzie, my to z tymi skośno okimi to 3:2 żeśmy w towarzyskim wygrali, a szwaby se poradzić nie umieli.

2

6 punktów i Meksyk może być poza mundialem.. To dopiero by bolało..

5

Dzień przed mundialem. Kurs na mecz Polska - Japonia 1.50 - 7.00 dwa tygodnie później 3.00 - 2.50 :D

8

Toć to potwierdzone, przez tych co czytają z ruchów warg.

3

Dla mnie, kilka dni odpoczynku od upałów jest spoko :p

0

Taka ankieta na tej stronie nie ma sensu..

0

Jak ktoś jest od wszystkiego, to tak naprawdę jest od niczego :p

1

Winny sędzia, winna pogoda, winny Tusk, ale nie piłkarze..

0

I co by było z jego odpalenia ? Jak reszta gra jeszcze gorszy piach..

0

A Peszko to w końcu jakie ma te zadania ? Pytam serio, o te boiskowe. W towarzyskich nie grał, na MŚ też nie wszedł chodź z Senegalem mógł wejść za Kubę i się dziwi że ludzie mówią, że go Lewy powołał..

0

Szczęsny "Ta drużyna zawsze odpowiadała" Teraz zamilkła..

22

Dziś nasza reprezentacja gra mecz o wszystko, a tutaj głównie komentarze o reprezentacji Argentyny.. Co prawda można tu pisać o czym się chce, ale trochę to dziwne :D

0

Za to Argentyna na tym mundialu jak najbardziej :D

0

To pewnie sarkazm, znaczy mam taką wielką nadzieje..

6

A czy kibic Barcelony musi kibicować Argentynie ? Tym bardziej Islandczyk ????

0

Ojojoj, jakie to pewne, że ta potężna Argentyna wygra z Nigerią. Ahh czekam z niecierpliwością..

1

A Argentyna nie kaleczy futbolu ?? :D

0

A ten dalej w sferze snów..

3

Uważaj, tu niektórzy bardziej czują się Argentyńczykami niż Polakami..

0

Komentarz usunięty

5

A te serio dalej się łudzą na awans Argentyny.. Trener wprost obraził wszystkich zawodników prócz Messiego oczywiście i wy serio myślicie że ludzie którzy wyjdą w meczu z Nigerią będą umierać na boisku ?? Niby za kogo ? Za kibiców którzy na nich plują ? Za trenera który nimi gardzi ? No nie wydaje mi się.

0

I ten koniec "Na Rosyjskim mundialu" xD

0

Jeśli jesteś wielki, to musisz być nim bez przerwy, bo przy chwili twojej słabości ludzie będą podważać twoją wielkość i tak jest z każdym człowiekiem który osiągnął w życiu sukces, nie tylko z Leo.

0

Nie robię łaski, ale jeśli nie wyciąga się wniosków, tak jak nie wyciąga ich Sampaoli to się przegrywa..

0

Kolegami chyba nie jesteśmy, a swoim komentarzem nie zabłysnąłeś..

3

Bye Bye Argentina Bye Bye Golden Ball :D

1

Co pokazała Argentyna z Islandią ??

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?