Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To idź się założyć, a nie pierdo****
4
Menago Asensio, uważa że Marco jest wart więcej niż 150 mln.. Chłop ma 22 lata a dotychczas notował przebłyski, oczywiście niektóre z nich były bardzo ważne ale jakby nie było, to żaden sezon w jego wykonaniu nie był jakiś przełomowy, w porównaniu do takiego Mbappe, co już w wieku 17 lat kręcił imponujące liczby. Więc wątpię żeby nawet kluby z Anglii zaryzykowały i wydały na niego 200-250 mln...
0
Komentarz usunięty
1
Jakby nie patrzeć to jeden melon na nasze.. Kara bardzo surowa, ale może coś się w główce przestawi na odpowiedni tryb.
2
Ale przecież napisałem, gdyby sprawa wyglądała tak, że Ney odchodzi od nas w tym samym momencie sezonu co Cou odszedł z The Reds.. Nie trzeba mieć 200 iq żeby umieć czytać ze zrozumieniem..
16
Tylko że gdyby podobna sytuacja była z Neymarem to 90% tej strony pisałoby.. "Temu zdradzieckiemu psu, za co ?" Jestem pewny że tak by było.
0
Wie ze swojego doświadczenia..
0
Niemiecki sąd jest źródłem tego orzeczenia.. Niektórym od tych okienek transferowych styki się przepaliły.
0
Zespół zazwyczaj budujesz pod swojego najlepszego gracza, więc nie wiem co w tym niepoprawnego..
5
"Kobiety, które przyłączyły się do tzw. Państwa Islamskiego, nie mogą być automatycznie uznawane za terrorystki – orzekł niemiecki sąd" Może niech od razu wpuszczą uzbrojonych terrorystów żeby przejęli im to państewko.. Ślepa tolerancja zgubi ten świat.
4
Kontuzja mu to delikatnie utrudniła..
9
Czepiacie się Salaha i tych całych obrzędów.. Jeśli człowiek jest wierzący, czy to chrześcijaństwo czy islam, to stawia wiarę ponad wszystko, nawet marzenia. Jeśli nie jesteście wierzący to spoko wasza sprawa, ale czemu wpierd****** się w interes człowieka który jest wierny swojej religii ?
0
Napisał "mecze" nie mecz..
10
A jak klub sprowadza gracza, przypuścimy 25 letniego i chcę pod niego budować ekipę, to jaką ma gwarancję że po 2-3 latach nie odejdzie ??
0
A to jak nazwiesz to doświadczenie ??
47
Nie wiem, jak można nie chcieć w zespole kogoś takiego jak Griezmann ? Jeszcze przy Suarezie, który zaczyna coraz częściej mieć syndrom niespokojnych rąk i kopania się po czole..
3
Wydaję mi się że Cou jest lepszy od Messiego, w strzałach z dystansu.
5
Suarez będzie wyjątkowo dużo odpoczywał w następnym sezonie :)
5
Razem z Maćkiem możesz wróżby dawać w tvnie, czy gdzie oni tam teraz nadają..
0
Na pewno* sry ale piecze w oczęta..
0
Raczej będzie na odwrót, jeszcze po ostatnich jego wyczynach.. W ogóle czy w pierwszym wyjdzie.
0
No ale właśnie rywalizują z klubami z Chin, o których wspominałeś i wygrywają tą rywalizację. A jeśli chodzi o aktualny klub Andresa, to kto wie może duet Iniesta - Podolski podbije Japonię :D
3
Niech Ci się tam wiedzie, Maestro :)
1
Zadecydowało raczej to że Japonia jest przyjaźniejszym miejscem do życia, a Andres myśli też o rodzinie, więc to był oczywisty wybór. A jeśli chodzi o poziom, to zobacz sobie Azjatycką LM i tam wcale Japońskie kluby nie odstają.
0
level world class ?? Jacy gracze do dla ciebie world class ??
4
Jestem ciekaw jak się czuje Icardi, zagrał kapitalny sezon, gdyby grał w każdej innej reprezentacji na świecie to dostałby powołanie.. Nie wiem co Sampaoli ma w głowie, ale Argentyna długo na tym mundialu nie pogra..
0
Mógł go w ogóle nie przepraszać i nikt by do niego pretensji nie miał.. Piłka nożna to sport kontaktowy i takie rzeczy się zdarzały i zdarzać się będą, a że jeszcze trafiło na szklankę.. To o kontuzje nie trudno..
2
Łykacie wszystko jak młode pelikany.. Przez takich jak wy potem robią się gigantyczne bomby transferowe, które nigdy nie dochodzą do skutku. A wystarczy zmusić do pracy kilka szarych komórek..
0
A ty wierzysz we wszystko co piszą szmatławce..
0
Potrzebny im jest napadzior który umie się przepchać, a Icardi zbyt masywny nie jest..