Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Ta strona niczym nie różni się od notatnika. A co niektórzy tak zawzięcie cytują jakieś śmieszne komentarze z tamtej strony, a tu jest dokładnie taki sam poziom, tyle że wykonanie strony stoi na wyższym poziomie, a użytkownicy jakby ci sami tylko że mają rozdwojenie jaźni i co zmieniają stronę, to stoją za inną drużyną..
0
Ale są mistrzami i są też stworzeni do wielkich meczy.
0
Jak berety..
3
Dalej patrzcie na świat przez te wasze kolorowe okulary i wmawiajcie sobie że wolicie zwycięstwo w La Lidze niż LM...
6
Tak myślałem.. Wejdę tu i pierwszy lepszy napiszę, oczywiście obiektywnym okiem.. Że dwa karne powinny być.. Od tej nienawiści do Realu niektórym się mózg lasuje..
0
Nie było żadnych karnych, ludzie..
2
Czepiacie się tak tych sędziów że niby pod Real sędziują. A gwarantuje że gdyby wyliczyć błędy sędziów na naszą korzyść i korzyść białych, to nie wypadlibyśmy dużo lepiej..
0
Jak ty nie masz to chyba meczu nie oglądasz..
0
A w tej chwili niby nie jest najlepszym piłkarzem świata ?
0
Nie musi nikogo z grupy wyprowadzać, wystarczy że Argentyna lub Portugalia nie wygrają MŚ.
0
Chcemy czy nie, to musimy przyznać że Salah wciąga w tej chwili nosem, Leo razem z Ronaldo...
0
Dajcie mu już tą złotą piłkę
0
Jak pisałem że Salah ma szanse na złotą piłkę to nie mówili..
6
Inter-Juventus w następnej kolejce. Oj będzie ciekawie :)
0
To coś niebywałego.. Zlatan który ma się za najlepszego i mówi o sobie w 3 os. A i tak, wszyscy go kochają i szanują. Piłkarza o takiej charyzmie i pewności siebie, którego będzie wielbić większość kibiców piłki nożnej już nie będzie..
0
Mam nadzieje że teraz Dembele dostanie 90 minut.. Po kontuzji nie ma już śladu, a cały czas gra ochłapy..
0
Dziś gramy świetne spotkanie. Szkoda że ostatnio tak rzadko się one przydarzają..
1
Wszędzie jest informacja o 30 milionach, a w tym momencie może mieszkać tam jeszcze więcej ludzi.. Chciałeś zabłysnąć, nie wyszło, zdarza się..
0
Niby taki "półmózg" a miesięcznie zarabia tyle co ty przez rok..
0
"Dzień wolny" Właśnie.. A gość z artykułu chce by Messi nie grał już do mundialu.. Tym bardziej że LM została koncertowo zfrajerzona, także i tak Messi ma już przynajmniej, dwa mecze z głowy..
0
Jeśli masz z kimś umowę, na podstawie której jesteś zobowiązany przelewać komuś pensję, a druga strona jest zobowiązana wykonywać dane czynności. To kim dla Barcelony jest Messi ??
1
Po tym frajerstwie które odstawili, sądzę że laury nie są im w głowach..
0
Jak będzie grał już do końca sezonu, to i może Pazdana wygryźć z jego aktualną dyspozycją..
36
Kur** za to mu płacą żeby grał... Niektórym ludziom na tym świecie się już we łbach przewraca kompletnie.. A co do ludzi którzy przyznają rację.. Tak jak wy chodzicie do pracy, tak i Messi ma takie zobowiązania.. Więc jeszcze raz. Barcelona to pracodawca, a Messi to pracownik.
1
Jak chcesz znać przyszłość tego otumanionego świata to wystarczy sięgnąć po Pismo Święte.
7
Nie może być zaliczany do najlepszych piłkarzy, ponieważ jego zachowanie ci się nie podoba ? Co ma zachowanie do formy piłkarskiej i ogólnie do umiejętności piłkarza ??
0
No.. Nie tyle co nic, bo po tym meczu zostaną cztery kolejki w których ciężko będzie o straty punktów Juve, ale także trzymam kciuki za Napoli :)
14
Niesamowicie ogląda się kibiców Neapolu, może cały stadion nie jest wypełniony ale te dzieci cieszące się razem z rodzicami z każdej bramki, płaczący ze szczęścia ludzie po bramce na 3:2.. Tak powinny wyglądać trybuny, a nie jakieś patologie, wyzywanie przeciwnej drużyny czy bójki..
0
Z przyszłości czy z fusów ?
1
Nie nawiązałeś w ogóle do pytania..