16

Ta strona niczym nie różni się od notatnika. A co niektórzy tak zawzięcie cytują jakieś śmieszne komentarze z tamtej strony, a tu jest dokładnie taki sam poziom, tyle że wykonanie strony stoi na wyższym poziomie, a użytkownicy jakby ci sami tylko że mają rozdwojenie jaźni i co zmieniają stronę, to stoją za inną drużyną..

0

Ale są mistrzami i są też stworzeni do wielkich meczy.

0

Jak berety..

3

Dalej patrzcie na świat przez te wasze kolorowe okulary i wmawiajcie sobie że wolicie zwycięstwo w La Lidze niż LM...

6

Tak myślałem.. Wejdę tu i pierwszy lepszy napiszę, oczywiście obiektywnym okiem.. Że dwa karne powinny być.. Od tej nienawiści do Realu niektórym się mózg lasuje..

0

Nie było żadnych karnych, ludzie..

2

Czepiacie się tak tych sędziów że niby pod Real sędziują. A gwarantuje że gdyby wyliczyć błędy sędziów na naszą korzyść i korzyść białych, to nie wypadlibyśmy dużo lepiej..

0

Jak ty nie masz to chyba meczu nie oglądasz..

0

A w tej chwili niby nie jest najlepszym piłkarzem świata ?

0

Nie musi nikogo z grupy wyprowadzać, wystarczy że Argentyna lub Portugalia nie wygrają MŚ.

0

Chcemy czy nie, to musimy przyznać że Salah wciąga w tej chwili nosem, Leo razem z Ronaldo...

0

Dajcie mu już tą złotą piłkę

0

Jak pisałem że Salah ma szanse na złotą piłkę to nie mówili..

6

Inter-Juventus w następnej kolejce. Oj będzie ciekawie :)

0

To coś niebywałego.. Zlatan który ma się za najlepszego i mówi o sobie w 3 os. A i tak, wszyscy go kochają i szanują. Piłkarza o takiej charyzmie i pewności siebie, którego będzie wielbić większość kibiców piłki nożnej już nie będzie..

0

Mam nadzieje że teraz Dembele dostanie 90 minut.. Po kontuzji nie ma już śladu, a cały czas gra ochłapy..

0

Dziś gramy świetne spotkanie. Szkoda że ostatnio tak rzadko się one przydarzają..

1

Wszędzie jest informacja o 30 milionach, a w tym momencie może mieszkać tam jeszcze więcej ludzi.. Chciałeś zabłysnąć, nie wyszło, zdarza się..

0

Niby taki "półmózg" a miesięcznie zarabia tyle co ty przez rok..

0

"Dzień wolny" Właśnie.. A gość z artykułu chce by Messi nie grał już do mundialu.. Tym bardziej że LM została koncertowo zfrajerzona, także i tak Messi ma już przynajmniej, dwa mecze z głowy..

0

Jeśli masz z kimś umowę, na podstawie której jesteś zobowiązany przelewać komuś pensję, a druga strona jest zobowiązana wykonywać dane czynności. To kim dla Barcelony jest Messi ??

1

Po tym frajerstwie które odstawili, sądzę że laury nie są im w głowach..

0

Jak będzie grał już do końca sezonu, to i może Pazdana wygryźć z jego aktualną dyspozycją..

36

Kur** za to mu płacą żeby grał... Niektórym ludziom na tym świecie się już we łbach przewraca kompletnie.. A co do ludzi którzy przyznają rację.. Tak jak wy chodzicie do pracy, tak i Messi ma takie zobowiązania.. Więc jeszcze raz. Barcelona to pracodawca, a Messi to pracownik.

1

Jak chcesz znać przyszłość tego otumanionego świata to wystarczy sięgnąć po Pismo Święte.

7

Nie może być zaliczany do najlepszych piłkarzy, ponieważ jego zachowanie ci się nie podoba ? Co ma zachowanie do formy piłkarskiej i ogólnie do umiejętności piłkarza ??

0

No.. Nie tyle co nic, bo po tym meczu zostaną cztery kolejki w których ciężko będzie o straty punktów Juve, ale także trzymam kciuki za Napoli :)

14

Niesamowicie ogląda się kibiców Neapolu, może cały stadion nie jest wypełniony ale te dzieci cieszące się razem z rodzicami z każdej bramki, płaczący ze szczęścia ludzie po bramce na 3:2.. Tak powinny wyglądać trybuny, a nie jakieś patologie, wyzywanie przeciwnej drużyny czy bójki..

0

Z przyszłości czy z fusów ?

1

Nie nawiązałeś w ogóle do pytania..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?