La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1817 Culés

0

Mam nadzieje że teraz Dembele dostanie 90 minut.. Po kontuzji nie ma już śladu, a cały czas gra ochłapy..

18

@Zieliniak Zagrał z Celtą od początku. Jest zawodnikiem rezerwowym, bo są lepsi (Coutinho, Iniesta, Messi, Suarez) do gry w formacji ofensywnej i tyle. Pewnie dostanie trochę więcej okazji do gry, kiedy sezon ligowy zostanie już zamknięty. Cały czas jest piłkarzem młodym, który ma mnóstwo mankamentów i jego czas jeszcze nadejdzie. Musi się rozwijać i pracować, a kiedyś stanie się ważnym elementem pierwszej jedenastki. Fakt, że zapłacono za jego transfer ponad 100 milionów euro, a sam zarabia ich rocznie 10, nie ma tu nic do gadania.

3

@GenerałXavi Wiadomo. Było jak było. Nie ma co tego teraz roztrząsać. I nie ma co też oczekiwać, że będzie grał tylko dlatego, że był przyszedł jako "topowy transfer". Bardzo dobrze, że Valverde nadal traktuje go jak młodego zawodnika, którego trzeba w określonym tempie wprowadzać do pierwszego składu. Latem zapewne przyjdzie Griezmann i dopełni pierwszą jedenastkę po odejściu Iniesty. Dembele nadal będzie budowany, żeby w przyszłości zająć miejsce (nie bezpośrednio oczywiście), które za jakiś czas zwolni Suarez.

konto usunięte

4

@hen0x W Dembele widać niesamowity potencjał, ale tak jak mówisz jest to wciąż młody zawodnik który wiele musi się nauczyć. Potrafi zrobić coś po czym człowiek łapie się za głowę i potrafi też popełniać niesamowicie proste wręcz szkolne błędy. Brakuję mu przede wszystkim chłodnej głowy i mam wrażenie że troszkę inteligencji boiskowej. Ale to z czasem oczywiście przyjdzie i mam nadzieję będziemy mieli z niego pociechę :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?