0

Jeśli dziś przegramy to na 100% nie wygramy ligi. Róbcie screeny, bo dużo warte będą.

3

Ahh.. Maszyna strzeliła brameczke to od razu ból pupska ON mode co u niektórych się załączył..

1

Jak na razie to nie ma żadnych etapów..

0

Jak zagrają chociaż w połowie tak jak z nami, to jak najbardziej.

0

No ale właśnie jesteśmy, grając kompletny piach..

0

Nikt nie pisze o tragicznej sytuacji, tylko o tym że gramy piach od jakiegoś czasu, jakbyś nie zauważył, Panie optymista.

2

A nie denerwuje Cie to że gramy kompletny piach ??

0

Ojoj, wierny kibicu, chwała ci...

10

Ahhh i teraz rycerze na białych koniach się ukazują i jak jest dobrze, jak jest świetnie.. No nie, nie jest.. Przez ostatnie spotkania gramy kaszane (wyjątek mecz z Gironą) Jeśli potkniemy się z Atletico to liga jest otwarta, a z taką grą potknięcie nie jest wykluczone.. Martwią także zupełnie niezrozumiałe wybory kadrowe Valverde w tym spotkaniu. Nie mówię że jest tragicznie, ale nasza gra wygląda naprawdę kiepsko, a mecz z Chelsea tez zbliża się wielkimi krokami. Więc proszę, nie piszcie że jest świetnie bo nie jest..

1

Remisujemy z przedostatnią drużyną w tabeli, trener podejmuje niezrozumiałe decyzje kadrowe i mamy teraz skakać z radości ??

0

Wystarczy że zawalimy mecz z Atletico.. Liga zacznie się od nowa.

0

Kibice są także od tego by krytykować gdy widzą takie coś, wielki kibicu.. Remisujemy z przedostatnią drużyną w lidze, a to w takim momencie sezonu nie ma prawa się zdarzyć..

0

Ło luju 6 minut jak to rekord w la liga chyba

4

Ty no dawaj tego Dembele..

1

Nie, ja wiem lepiej.

12

Coutinho nie może grać w LM to i w lidze grzeje ławę, mimo dobrego ostatniego występu... A o wystawieniu Suareza się nawet nie wypowiadam.. Jak masz zamiar pisać pod tym komentarzem, że nie jestem trenerem i inne tego typu głupoty, to zapraszam. Chętnie poczytam jakim to idiotą nie jestem.

0

Ter Stegen
Roberto - Vermaelen - Umtiti - Digne
Coutinho - Busi - Paulinho
Dembele - Paco - Messi

Chciałbym żeby to tak wyglądało.

0

Niech tam będzie, rozgrywający. Ale i tak jego statystyki są po prostu słabe..

0

Tutaj zaprzeczyć nie mogę..

9

Nazywamy Messiego kosmitą.. To kim jest Robert Kubica, który prawdę mówiąc jedną ręką objeżdża etatowych kierowców F1.. To co robi ten człowiek, przechodzi wszelkie wyobrażenia.. Wielki szacunek dla Wielkiej Legendy.

3

Piłkarsko może nie, ale mentalnie ten sam człowiek który zostawia serce na murawie.

0

Odegaard strzela i asystuje ?? Ma strzeloną bramkę i zaliczone dwie asysty, przez 1917 minut gry, a gra tam na skrzydle, dla porównania Piotrek Zieliński środkowy pomocnik, ma osiem goli oraz dwie asysty przez 1749 minut. A przypomnę jeszcze raz że to środkowy pomocnik. Odegaard gra w pierwszej jedenastce dzięki zapisku w umowie, który ma gwarantować mu grę w podstawowej jedenastce, w dodatku przez całe 90 minut..

0

Atleti pokazało dziś że nie możemy popełniać błędów..

0

Wydaje mi się, że Messi pytał się Coutinho czy chce tego wolniaczka :D

4

:OOOOOOOOOOOOOOOO

0

Co się stało że Benzema wykonywał karnego, gdy CR był na boisku ?? Nie mówcie tylko że oddał, bo będę w ciężkim szoku.

0

Jak odejdzie do innego klubu to tak, ale za mocno kocha Barce, aby odejść.

0

Podobno Liverpool znowu zaczął monitorować Piotrka Zielińskiego :)

0

Widzę że mamy tu także zawodowych lekarzy.. Ależ ten serwis zebrał specjalistów ze wszystkich branży, od trenerów aż po polityków, którzy zmieniliby samodzielnie oblicze świata..

0

Perez wyłoży, ale czy Bayern się ugnie to już nie jestem tego taki pewien.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?