Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki trochę life hack.. Nie musisz oglądać tej reklamy.
0
Trzeba zacząć tylko drugie połowy oglądać, bo to pierwsze można dać dzieciakowi do oglądania zamiast dobranocki..
0
Niektórzy pracowali...
3
Jakie śledztwo w poszukiwaniu przekrętu :D
1
No, wczoraj Zielu akurat musiał naprawiać :D
3
Real pokazał się nieźle w jednym meczu i już panika i ból głowy, ludzie to był RSS który jest w dodatku pod formą. W LM wszystko zostanie zweryfikowane.
4
Janusze się pobudzili ze snów zimowych, nie psuj zabawy :D
3
No wiem somsiad, kurła też cały w fotelu chodzę i jakieś głupoty o uspokojeniu wypisuje.. KUUUUURŁA
4
Ta i jeszcze Błaszczykowski powinien karnego powtarzać..
4
Polak rodak przecie dwudziestkę powinien dać.
0
Jakby płacz miał zmienić wynik zawodów. Somsiady, uspokójmy nasze Januszowe zapędy..
0
Nie szukaj winy w którejś z tych rzeczy po prostu zje**** i tyle.. Choć mam nadzieje że w następnych konkursach się odbiją.
4
Kurła somsiad oszukali, za mało punktów rodakowi dali.
8
Nwm gościu czy widziałeś co ostatnio wyczynia Real, ale polecam popatrzeć na ostatnie ich "dokonania" Nawet jeśli faktycznie się zepną, to pewnych rzeczy nie przeskoczą i to właśnie są te "gwiazdeczki" które są głodne sukcesu, jak mało która ekipa..
0
Ale go ograłeś, o ja cie..
0
W tych czasach to dzień od pochówku..
0
Przeciwko Barcelonie trzeba grać w luj agresywny futbol i liczyć że nie wyrwie się czerwieni, lub na to że Messi będzie wykonywać karnego. Tak jak zrobił to Espanyol u siebie w CdR.
26
Tacy jak ty są potem pierwszymi do zwalniania trenerów i sprzedawania piłkarzy..
17
W tym też mógł mieć już z 15, gdyby Suarez na początku sezonu nie przewracał się o własne nogi..
41
A Wanda to gdzie jest ?? Chyba nie w Barcelonie..
2
Kumpel zarzucił czymś humorystycznym a ty od razu spine łapiesz..
0
Albo faktycznie zapomnieli że nie może w niej grać :D
0
A najważniejsza statystyka wciąż równa :)
1
Możecie pisać że nie jestem trenerem, itp. Ale czemu dziś gra Gomes, a Coutinho grzeje ławę.. No cóż, chyba nawet sam Bóg nie wie co Valverde ma w głowie..
9
"Zostaje"
0
O ten Eibar to bym się bał. Leganes gra fantastycznie w defensywie i sądzę że Eibar raczej nie da rady się przebić.
6
Ta.. Tak samo jak "zostaje"
0
Byłem pewny że w przypadku gdy drużyna awansuje do finału, to kartki graczy obu tych drużyn się resetują, ale to chyba pomyliło mi się z LM.
0
Komentarz usunięty
3
Niech ktokolwiek strzeli..