0

Taki trochę life hack.. Nie musisz oglądać tej reklamy.

0

Trzeba zacząć tylko drugie połowy oglądać, bo to pierwsze można dać dzieciakowi do oglądania zamiast dobranocki..

0

Niektórzy pracowali...

3

Jakie śledztwo w poszukiwaniu przekrętu :D

1

No, wczoraj Zielu akurat musiał naprawiać :D

3

Real pokazał się nieźle w jednym meczu i już panika i ból głowy, ludzie to był RSS który jest w dodatku pod formą. W LM wszystko zostanie zweryfikowane.

4

Janusze się pobudzili ze snów zimowych, nie psuj zabawy :D

3

No wiem somsiad, kurła też cały w fotelu chodzę i jakieś głupoty o uspokojeniu wypisuje.. KUUUUURŁA

4

Ta i jeszcze Błaszczykowski powinien karnego powtarzać..

4

Polak rodak przecie dwudziestkę powinien dać.

0

Jakby płacz miał zmienić wynik zawodów. Somsiady, uspokójmy nasze Januszowe zapędy..

0

Nie szukaj winy w którejś z tych rzeczy po prostu zje**** i tyle.. Choć mam nadzieje że w następnych konkursach się odbiją.

4

Kurła somsiad oszukali, za mało punktów rodakowi dali.

8

Nwm gościu czy widziałeś co ostatnio wyczynia Real, ale polecam popatrzeć na ostatnie ich "dokonania" Nawet jeśli faktycznie się zepną, to pewnych rzeczy nie przeskoczą i to właśnie są te "gwiazdeczki" które są głodne sukcesu, jak mało która ekipa..

0

Ale go ograłeś, o ja cie..

0

W tych czasach to dzień od pochówku..

0

Przeciwko Barcelonie trzeba grać w luj agresywny futbol i liczyć że nie wyrwie się czerwieni, lub na to że Messi będzie wykonywać karnego. Tak jak zrobił to Espanyol u siebie w CdR.

26

Tacy jak ty są potem pierwszymi do zwalniania trenerów i sprzedawania piłkarzy..

17

W tym też mógł mieć już z 15, gdyby Suarez na początku sezonu nie przewracał się o własne nogi..

41

A Wanda to gdzie jest ?? Chyba nie w Barcelonie..

2

Kumpel zarzucił czymś humorystycznym a ty od razu spine łapiesz..

0

Albo faktycznie zapomnieli że nie może w niej grać :D

0

A najważniejsza statystyka wciąż równa :)

1

Możecie pisać że nie jestem trenerem, itp. Ale czemu dziś gra Gomes, a Coutinho grzeje ławę.. No cóż, chyba nawet sam Bóg nie wie co Valverde ma w głowie..

9

"Zostaje"

0

O ten Eibar to bym się bał. Leganes gra fantastycznie w defensywie i sądzę że Eibar raczej nie da rady się przebić.

6

Ta.. Tak samo jak "zostaje"

0

Byłem pewny że w przypadku gdy drużyna awansuje do finału, to kartki graczy obu tych drużyn się resetują, ale to chyba pomyliło mi się z LM.

0

Komentarz usunięty

3

Niech ktokolwiek strzeli..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?