2

Choćby strzelił hat tricka przewrotką z połowy boiska, to i tak dla mnie nie zasłużył na ZP..

0

No ta... Sensacja na skalę światową..

4

Daliśmy ponad 100 baniek za 20 latka, który nadal jest zagadką. To czemu mamy nie dać 140?? Za kolesia, który na 100% wniesie dużo jakości do zespołu.

0

Ludzie piszecie że nie jesteśmy w najwyższej formie, a taka prawda że Bayern czy Chelsea też nie grają jakiegoś super futbolu.. Szczerze to najbardziej z tych ekip boję się Szachtara, bo goście są zdolni do wszystkiego. A Chelsea i Bayern to już przerabiane tematy..

0

Żeby obstawiać NBA trzeba naprawdę uważnie śledzić poczynanie drużyn. Z tego co tam kiedyś słyszałem, to jest tam takie coś jak "tankowanie" czyli specjalne przegrywanie, aby na koniec dostać lepszy pick w drafcie. Więc sam widzisz że jest to bardzo specyficzna liga, choć piękna do oglądania :) Tankują oczywiście tylko drużyny które nie mają szans na play offy

0

Chyba Tolisso :D

1

Możemy narzekać na sędziów, bo rzeczywiście są gów**** Ale swoje szanse mieliśmy. Pique, Paco, Paulinho i Messi, chodź on miał trudniejszą sytuacje niż pozostała trójka. Mam nadzieje że Bilbao dziś powalczy..

3

Ale udowadniają, że Robert nie odstaje..

2

Jest jedynym Polakiem który zasiadał/zasiada za kierownicą F1 w dodatku z powodzeniem. Ale ok, każdy ma swoje zdanie.

2

Nazywanie kogoś kaleką to krytyka zachowania ?? Krytyka jest wtedy, gdy przedstawisz argumenty, a nie po prostu nazwiesz kogoś kaleką..

1

Może faktycznie powinienem napisać "dojrzałe" :D Sorki jeśli kogoś uraziłem.

16

Nie rozumiem skąd w nas tyle zawiści do samych siebie.. Robert Kubica, którego już można śmiało nazwać legendą Polskiego sportu, jest o krok od powrotu do F1 A na forach czytam czytam komentarze, że kaleka, że inwalida... Zamiast podziwiać gościa za to że mimo przeciwności losu wraca i mimo nie w pełni sprawnej jednej z rąk, jest w stanie rywalizować z najlepszymi, to oni mimo to krytykują i plują jadem... Co najgorsze to starsze osoby, często tuż przed lub po trzydziestym roku życia.. Ale jest też od groma ludzi wspierających Roberta w jego powrocie, który mam nadzieje zostanie potwierdzony już na dniach.
#SUPPORT KUBICA

2

Jestem ciekawy, co taka sędzinka czuje popełniając tak oczywisty błąd... Mam nadzieję, że będzie mu się to śniło po nocach.

38

Już dziś widziałem jeden taki mecz :D

0

I tak nie trafi za kratki..

0

Jak wejdzie, to będzie mógł sam sobie kupić skrzynkę :D

0

Decyzja trenera. Na pewno nie kontuzja :)

1

Ta, tylko że to był rewanż, w którym Barca prowadziła 4-0 a Real walczył z Borussia o pierwsze miejsce w grupie, więc chyba mecz Legii był bardziej prestiżowy.

1

Asensio raczej tak, chłopak już gra jak z nut, a jak w pełni wykorzysta i rozwinie swój potencjał to strach pomyśleć jakim będzie grajkiem za kilka lat.

0

Oceniaj piłkarza po jednym meczu, w dodatku po połowie..

2

Szczerze ? Każdy kto kibicuje Barcy, chce żeby Real przegrał...

1

Mam nadzieje że Paco udowodni, że mecz z Sevilla to nie był jednorazowy przebłysk.

7

Griezmann za 100 baniek, a ludzie jeszcze wybrzydzają :D

0

Francuskie canal+. Ale teraz już coraz więcej mediów powiela to info.

7

Robert Kubica w Williamsie na 2018 rok !! Aż się łezka w oku kręci że wraca po tym wszystkim, naprawdę człowiek o którym powinien zostać nakręcony film.

1

Nie, wtedy Suarez pójdzie na ławkę.

0

Niektórzy mają jaja i nie boją się powiedzieć co myślą :)

16

Nie przepadam za nim, ale podziwiam za to że zawsze wyglądał jakby miał sadło, a i tak był szybki i zwinny jak kuna, to w sumie dla mnie trochę fenomen..

0

Kubica miał nie być w stanie prowadzić nawet auta osobowego z manualem, a bardzo prawdopodobnym jest że zasiądzie w bolidzie f1. Wydaje mi się że to zależy od charakteru i determinacji. Może nie będzie grał na takim poziomie jakim grał, ale myślę że da radę wrócić i pograć w niższych ligach bądź też jakichś egzotycznych.

0

Tradycją były też poziome pasy na koszulkach Blaugrany i ją też zaniechano.. W dzisiejszych czasach o tradycjach się nie pamięta, tylko aby były zielone..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?