Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nareszcie... Zarząd wykonał dobrą robotę :)
20
Chyba do dziś mu się kręci w głowie, po spotkaniu z Messim..
3
zimą* jak już..
1
To tak jakby puścić hymn Barcy na Bernabeu. Więc nie, to nie to samo :)
0
To już jest kwesta godzin, bo ogłoszą Cou po północy :D
0
W sumie teraz, to jest jak najbardziej prawda..
2
To niezły "kolega" :D A blokada tymczasowa nie powinna trwać dłużej niż do 4-5 dni.
44
Wyciągnąć Cou w takiej formie to byłaby bajka.. No ale właśnie, bajka.
21
Wszyscy Messi Messi.. Ale, to Marc wybronił nam mecz..
5
Gdybyś o tym nie napisał, na pewno poszła by fala takich komentarzy :D
0
Pewnie dobrze zapłacili.
0
To samo chciałem napisać. Nie rozumiem czemu autor posta nie brał zupełnie tej możliwości pod uwagę..
0
Co to w ogóle za pytanie ?? Oczywiście że nie.. Nienawidzić można kogoś kto opluł ci matkę, a nie klub piłkarski.. Litości.
0
A takie dobre relacje i w ogóle Barca miała mieć do niego pierwszeństwo itd. itp.. W dzisiejszych czasach chyba nie ma czegoś takiego jak przyjacielskie relacje. Chyba że są tylko wtedy, gdy żadna ze stron nic nie traci..
0
A były takie "dobre relacje" Chyba że to wcale nie oficjalne..
26
Akurat w tym aspekcie to Lewy jest najlepszy na świecie, jak on wykonuje te jedenastki głowa mała.
0
A poprzeczki ??
0
Pewnie nie tylko ty, ale na pewno jesteś w małej gromadce osób.
1
Gdyby udało się ściągnąć Griezmanna i Cou, to by było coś niesamowitego. Ale po ostatnim oknie, to już niczego nie jestem pewien.
0
Taa.. Tylko że Borbalan zazwyczaj jak krzywdzi to w obie strony, ten u góry w jedną..
4
Piszą, bo dla każdego fana piłki nożnej ten mecz to zajawka..
3
W lutym, jeśli jego dyspozycja będzie dobra, to na 100% zagra.
10
Dobrze że Barca - Chcelsea i Real - PSG są w innych terminach, bo stracenie jednego z tych widowisk, w tym przypadku Realu z PSG, byłoby bolesne..
1
Ta, grunt to pozytywne myślenie i wiara w swój klub..
0
Od czasu ostatniego okienka, żadne info odnośnie jakiegokolwiek transferu mnie już nie rozśmieszy..
1
Gdyby, gdyby, gdyby..
3
Raczej nie ma nic przeciwko takiej fotce.
8
Ta obrońca LM, nie tak dawno złoili nam dup* i "zdarza się nawet im" trochę pokory, bo do końca sezonu daleko, a my też w bajkowej formie nie jesteśmy.
8
Przecież to oczywiste... Nie rozumiem tego typu komentarzy.
2
Dwaj użytkownicy pisali tutaj przed meczem że każdy inny wynik prócz zwycięstwa Sevilli to będzie dla nich niespodzianka.. Cóż, to mamy turbo sensacje Panowie i Panie..