1

Nareszcie... Zarząd wykonał dobrą robotę :)

20

Chyba do dziś mu się kręci w głowie, po spotkaniu z Messim..

3

zimą* jak już..

1

To tak jakby puścić hymn Barcy na Bernabeu. Więc nie, to nie to samo :)

0

To już jest kwesta godzin, bo ogłoszą Cou po północy :D

0

W sumie teraz, to jest jak najbardziej prawda..

2

To niezły "kolega" :D A blokada tymczasowa nie powinna trwać dłużej niż do 4-5 dni.

44

Wyciągnąć Cou w takiej formie to byłaby bajka.. No ale właśnie, bajka.

21

Wszyscy Messi Messi.. Ale, to Marc wybronił nam mecz..

5

Gdybyś o tym nie napisał, na pewno poszła by fala takich komentarzy :D

0

Pewnie dobrze zapłacili.

0

To samo chciałem napisać. Nie rozumiem czemu autor posta nie brał zupełnie tej możliwości pod uwagę..

0

Co to w ogóle za pytanie ?? Oczywiście że nie.. Nienawidzić można kogoś kto opluł ci matkę, a nie klub piłkarski.. Litości.

0

A takie dobre relacje i w ogóle Barca miała mieć do niego pierwszeństwo itd. itp.. W dzisiejszych czasach chyba nie ma czegoś takiego jak przyjacielskie relacje. Chyba że są tylko wtedy, gdy żadna ze stron nic nie traci..

0

A były takie "dobre relacje" Chyba że to wcale nie oficjalne..

26

Akurat w tym aspekcie to Lewy jest najlepszy na świecie, jak on wykonuje te jedenastki głowa mała.

0

A poprzeczki ??

0

Pewnie nie tylko ty, ale na pewno jesteś w małej gromadce osób.

1

Gdyby udało się ściągnąć Griezmanna i Cou, to by było coś niesamowitego. Ale po ostatnim oknie, to już niczego nie jestem pewien.

0

Taa.. Tylko że Borbalan zazwyczaj jak krzywdzi to w obie strony, ten u góry w jedną..

4

Piszą, bo dla każdego fana piłki nożnej ten mecz to zajawka..

3

W lutym, jeśli jego dyspozycja będzie dobra, to na 100% zagra.

10

Dobrze że Barca - Chcelsea i Real - PSG są w innych terminach, bo stracenie jednego z tych widowisk, w tym przypadku Realu z PSG, byłoby bolesne..

1

Ta, grunt to pozytywne myślenie i wiara w swój klub..

0

Od czasu ostatniego okienka, żadne info odnośnie jakiegokolwiek transferu mnie już nie rozśmieszy..

1

Gdyby, gdyby, gdyby..

3

Raczej nie ma nic przeciwko takiej fotce.

8

Ta obrońca LM, nie tak dawno złoili nam dup* i "zdarza się nawet im" trochę pokory, bo do końca sezonu daleko, a my też w bajkowej formie nie jesteśmy.

8

Przecież to oczywiste... Nie rozumiem tego typu komentarzy.

2

Dwaj użytkownicy pisali tutaj przed meczem że każdy inny wynik prócz zwycięstwa Sevilli to będzie dla nich niespodzianka.. Cóż, to mamy turbo sensacje Panowie i Panie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?