Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Komentarz usunięty
20
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
10
A jeśli byłby mecz Polska vs Portugalia, czy tam Argentyna i przyszli by do któregoś z was znajomi, czy też zostalibyście zaproszeni, to przyszlibyście z szalikiem jednej z tych dwóch reprezentacji ?? Raczej nie, bo sądzę że znajomi uznali by was za jakiś turbo idiotów, nie mających żadnego poczucia i przywiązania do narodu. Nie sądziłem że na tej stronie może rozwinąć się taki idiotyczny temat. Ludzie jesteśmy POLAKAMI, to największa duma jaką można nosić w sercu, a wy się od tego odwracacie, bo jakiś piłkarzyk, gra tam to będę tam kibicował bo dobry i fajny jest...
45
Bo jak rodakowi się udaje to pupa piecze dwa razy mocniej, pamiętaj.
9
Sampaoli nie widzi świata poza Messim i obawiam się że to go zgubi... Lub już zgubiło. Oczywiście nie dziwię się, mu bo to najlepszy piłkarz jaki stąpał po tej planecie, ale odrzucenie Dybali to błąd. Bo obowiązkiem trenera jest tak ustawić zespół, by najlepsi zawodnicy byli w grze a odstawienie kogoś to prosta droga na skróty, która dla Argentyny zrobiła się w tej chwili wyjątkowo kręta..
0
Ja tu mówię o 17 meczach, a nie o ostatnim...
1
Haha, ja usnąłem w przerwie i obudziłem się w 82 :D
6
Argentyna w 17 meczach eliminacji strzeliła... 16 bramek. To śmieszne, ale też przykre, że drużyna tak naładowana gwiazdami i jednym kosmitą strzeliła mniej bramek niż rozegrała meczy...
1
Lul jakie niemożliwe ?? Toć najprawdopodobniej jeden wygrany mecz wystarczy..
23
To jego jedenastka.. Nie twoja
2
Widział ktoś za co Mak dostał czerwo ?? Przewrócił się bez kontaktu, ponieważ pada deszcz więc naturalne jest że piłkarz może się poślizgnąć, ale od razu wstał i pobiegł za piłką, nawet chwile nie myślał aby leżeć i machać łapami o karny. A sędzia przerywa grę i daje mu drugą żółtą... Wielka szkoda, bo to mecz o baraże i sędzie go dość mocno utrudnił...
0
Dobra, weź już przytkaj, bo tylko ludzi irytujesz. Grają, wygrywają i to się liczy.
0
No... Silny to tak średniom ale szybki i techniczny to i owszem. Taki trochę Hazard, ja na takich osobiście mówię że są "dotknięć" techniką Messiego, bo też mają kapitalny balans ciałem.
0
Aktualnie, to chyba bardziej prawdopodobne jest to w piłce nożnej niż siatkówce :D
3
Nwm czy stawianie na Pazdana to dobry pomysł.. Jest Kamiński który dobrze odnajduje się w Bunderslidze, jest Cionek który daje radę w Palermo, a on ciągle stawia na gościa dla którego aktualnie Ekstraklasa to za dużo. No ale miejmy nadzieje że Nawałka ma w tym jakiś cel i że nie jest to wystawianie za "dokonania"
12
Co ty gadasz, jak to Polacy będą w finale :D
5
Jak jest coś zapisane w umowie to trzeba się jej trzymać... A ty na jego miejscu, nie walczyłbyś o taką kasę? Która należy ci się jak psu buda. Sądzę że każdy by walczył.
0
Co się w końcu stanie, gdy Katalonia uzyska niepodległość, na co się zapowiada. Barca będzie musiała zadowolić się Lique? Czy istnieje jakaś furtka, przez którą Barca dalej będzie mogła występować w La Liga ??
0
Wymień mi zawodników z Realu lub Juve, którzy w tej chwili mogą zagrozić Leo. Pamiętaj, to nagroda indywidualna nie drużynowa...
44
Tak powinno wyglądać ta trzydziestka:
1.Lionel Messi
2.Lionel Messi
3.Lionel Messi
4.Lionel Messi
5.Lionel Messi
6.Lionel Messi
7.Lionel Messi
8.Lionel Messi
9.Lionel Messi
10.Lionel Messi
11.Lionel Messi
12.Lionel Messi
13.Lionel Messi
14.Lionel Messi
15.Lionel Messi
16.Lionel Messi
17.Lionel Messi
18.Lionel Messi
19.Lionel Messi
20.Lionel Messi
21.Lionel Messi
22.Lionel Messi
23.Lionel Messi
24.Lionel Messi
25.Lionel Messi
26.Lionel Messi
27.Lionel Messi
28.Lionel Messi
29.Lionel Messi
30.Lionel Messi
Ale niestety, zestawiają z Leo 29 amatorów..
3
Widać że chłopy też przeżywają, to co się dzieje dookoła.. Nie ma się co dziwić.
18
45:55 w posiadaniu piłki dla Las Palmas. No jak już Barca ma mniejsze posiadanie, to wiec że coś się dzieje :D
0
A to jakaś nowość ?? Tak jest co sezon.. On tak rozkłada siły że nie potrzebuje odpoczynku, on odpoczynek rozpoczyna już na murawie.
4
Nie mają aż tak solidnej kadry aby wygrać LM, tym bardziej że większość zawodników nie prezentuje swojego optymalnego poziomu i przyjście nawet takiego trenera, nie przywróci wszystkim szczytu formy...
2
Roberto w tym sezonie jakoś nie błyszczy, ani nawet się nie wyróżnia, więc branie jego pod uwagę jest niezrozumiałe..
2
Roberto jak na razie nic wyjątkowego nie pokazał, więc czemu ma być w wyjściowej jedenastce ??
15
Jedyny piłkarz, który ma cojones na swoim miejscu..
4
Chyba trzeba będzie powoli robić podchody pod Griezmanna. Klauzula po tym sezonie spadnie z 200 na 100 mln, więc jak za takiego grajka to cena jak z wyprzedaży. Nie mówię że Suarez się nie odbuduje, bo zaraz znów może strzelać na zawołanie. Jednak młodszy nie będzie, a jego forma strzelecka niestety raczej będzie już tylko spadać, co zresztą obserwujemy już teraz. Mam nadzieje że choć w małym stopniu pomoże Leo w tym sezonie, pociągnąć ten wózek do mety.
0
Toć chyba nie łatwe...
1
Skoro nie zebrał podpisów nawet od 10% Socios, znaczy że ludzie nie chcą tej zmiany i tyle... Przynajmniej większość.