Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wątpię.. To nie NBA, że można zastrzegać numery na prawo i lewo.
5
Tak z ciekawości. Gdyby Messi faktycznie miał odejść, w co kompletnie nie wierze, no ale ok przypuścimy. To kogo byście ściągnęli aby zasklepić w małym stopniu tą olbrzymią czarną dziurę ? Nie oszukujmy się, nie ma gracza który zastąpi Messiego nawet w połowie, ale gdybym miał już wybierać to myślę że Hazard nadawał by się najlepiej. Jest "dotknięty techniką Messiego" ma nieprawdopodobny balans ciałem po prostu ma to "coś". Chodź do Leo nie ma podjazdu, to uważam że najlepiej nadawałby się nową dyszkę Barcy. A waszym zdaniem ? Przypominam że także nie wierzę w scenariusz Barcy bez Messiego w najbliższym czasie, ale czasami fajnie sobie tak pogdybać :)
2
Cou i przyklepać Griezmanna na następny sezon (klauzula 100 baniek) więc trzeba takiego karpia z lidla wyłowić.
0
"Nigdy nie odejdę i nie zagram w innym klubie w Europie. Możecie być tego pewni. Barcelona to mój dom i tutaj chce zakończyć karierę, mieszkać. Jest tylko jedna możliwość, że zmienię drużynę. To oferta z mojej ojczyzny i gdybym mógł tam dokończyć karierę piłkarską, to jest to możliwe. Tak czy inaczej, chcę zostać tutaj" Słowa Messiego ze stycznia 2016 Komu jak komu, ale jemu wierze bezgranicznie, więc nawet jeśli nie przedłuży kontraktu, to i tak w Europie go już nie zobaczymy. Chodź wątpię że Messi ma już zamiar robić podchody pod koniec kariery.
0
Nawet jak miną te 2 miesiące, a Messi wciąż będzie w Barcy ?
0
A Paulinho był drewnem, które wszyscy na tej stronie wystawiali na opał..
0
Ależ niech się bawią, ale niech nie nazywają tego świętem.. Nie dostrzegacie w tym problemu, bo nie wiecie że przez takie niby drobnostki jak przebranie się za diabła, czy tam inne czarownice. Otwieramy coraz szerzej furtkę czemuś, czego do swojego życia wpuścić na pewno nie chcemy..
0
Gdybyśmy mieli tak na wszystko patrzeć, to nikt nie mógł by się odezwać bo każdy ma coś na sumieniu..
0
Może faktycznie trochę źle się wyraziłem, chodziło mi o to czy uważamy Boga jako kogoś kto rozumie nasze potrzeby i zdaje sobie sprawę że pracując, w no np. Domu strachu, po prostu zarabiamy na życie, czy widzimy w nim kogoś kto po prostu chce nas karać. Chodzi o to że powinniśmy dostrzegać w Bogu troskliwego ojca który rozumie nasze potrzeby, a chodzenie przebranym za pajaca z powodu jakiś okultystycznych obrzędów, nie jest jedną z nich..
0
Jeśli nie jesteś wierzący to nawet nie mam po co zaczynać swojego wywodu..
0
A to już jest kwestia jak postrzegasz Boga czy jako kogoś kto faktycznie jest i stale monitoruje nasze życie, czy kogoś kto może gdzieś tam jest..
2
Tak tylko że przebierając się za demony, kościotrupy czy wampiry popełniamy grzech i otwieramy "furtkę" dla prawdziwego demona. Ludzie myślą że takie błache sprawy, jak przebranie nie ma znaczenia, a ma i to bardzo, bardzo duże.. Polecam o tym poczytać, bądź obejrzeć Świadectwa ludzi na ten temat, bo nie zdajemy sobie sprawy jak łatwo wpuścić do naszego życia coś, czego bardzo nie chcemy..
2
Nwm czy chodzisz częściej ode mnie ale Chrześcijanin nie może nazywać halloween, świętem. To tak jak nazwać szatana Bogiem, czyli niedopuszczalne..
0
Głównym symbolem halloween są "wydrążona i podświetlona od środka dynia z wyszczerbionymi zębami. Inne popularne motywy to duchy, demony, zombie, wampiry, czarownice, trupie czaszki, nietoperze, czarne koty" Nie żyje stereotypami tylko faktami, to "święto" wymyślone przez ludzi związanych z szatanem i okultyzmem.
4
Bo nie Chrześcijańskie jak już. Wiem że tobie bliżej do lewej niż do prawej, więc pewnie w Boga też nie wierzysz, ale niektórzy wierzą i mocno się z wiarą utożsamiają i dla nich halloween to nic innego jak okultyzm w najgorszym wydaniu.
0
Skąd ta pewność że Suarez odpali na nowo ? Chłop ma już trzy dychy na karku, w dodatku ma jakieś problemy z kolanem.. To chyba ten moment gdzie trzeba zaklepać Griezmanna. Bo nie oszukujmy się, jeśli Paulinho którym tak wszyscy gardzili. jest tak samo skuteczny jak napadzior a zagrał ponad dwa razy mniej minut (524 do 1162 Suareza) to trochę to śmierdzi gów***
0
Ale on już musi zacząć strzelać..
3
Może ten ktoś obchodzi halloween, a nie Wszystkich Świętych.. Niestety żyją tacy.
25
Halloween to zło
0
Jestem mocno zaskoczony oceną Alby, bo w moim przekonaniu zagrał świetne zawody.
4
Brawo dla Lewisa Hamiltona za 4 tytuł, brawo dla Sebastiana za walkę do końca i brawa dla Maxa za kapitalny wyścig. Moim zdaniem przyszły mistrz świata.
4
Nie potwierdzono u niego choroby psychicznej, więc bardziej skłaniałbym się ku temu co pisze Generał.
6
Brawo Ter Stegen, wybronił nam dzisiaj mecz.
0
Ty no nie wiem.. Roberto na PO, na której powinien grać Semedo, a Roberto dać do środka za Rakiete, albo na pozycje Gomesa czyli chyba na prawą stronę pomocy, bo raczej nie skrzydło, chyba że Valverde postanowił z okazji swojego powrotu podarować prezent i dać kilka punktów Bilbao, to prawe skrzydło jest ok.
0
Ja bym chciał wreszcie Alene zobaczyć, na tle poważnych zespołów La Ligi.
5
Nie ma formy ?? Typowy fifacz, tylko liczby się liczą..
0
Pomarzyć zawsze można :D
3
Normalne.. Nie doszukujcie się wszędzie spisków..
2
Szkoda że w nagrodach indywidualnych, decydują sukcesy drużynowe..
0
Cóż.. Symulka level Neymar..