Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jestem ciekaw, czy to co wczoraj mówił Ćwiąkała to prawda że ludzie ze sztabu Barcy mówili że futbol jest niesprawiedliwy wobec Gomesa, ponieważ na treningach prezentuje się fantastycznie, jednak nie może przenieść tego na mecz.. Jeśli tak, to szkoda że głowa w tak wielu przypadkach blokuje ludzi przed uwolnieniem i pokazaniem swojego prawdziwego potencjału..
1
Nas.. Nie Real.
1
No ale gdyby nie dostawił tej nogi to było by cały czas 1:1 Gościu tez go nie trafię, ale taka jest prawda że wykonuje swoją robotę, a umniejszanie mu bo bramki nie były widowiskowe to śmiech na sali...
25
Niektórzy muszą zrozumieć, że bramki są ważniejsze od pięknych akcji i okiwania trzech zawodników na raz. Nie ważne czy strzeliłeś z kolana, pupy czy czego tam innego, gracz który zdobywa bramki zawsze będzie bardziej kluczowy niż piłkarz który gra ładnie, drybluje ale tak średnio coś z tego wychodzi..
0
Najpierw musisz zrozumieć, że w tym sporcie najważniejsze są bramki... Jak zrozumiesz, to wtedy wróć i pisz.
0
Komentarz usunięty
0
Co oh wait ?? Uważasz że Barcelona w tym momencie jest na szczycie ?? :D
1
Taka prawda, że akurat w tym sezonie sędziowie trochę gwiżdżą pod Barce i każdy obiektywnie myślący człowiek przyzna tu rację.. Oczywiście, zdarzają się takie rodzynki jak w meczu z Valencia, gdzie piłka przekracza pół metra linię bramkową i się okazuje że gramy dalej, ale gdyby przeliczyć ile Barca straciła, a ile zyskała dzięki sędzią, to myślę że bylibyśmy na plus.
1
Jak to usprawnią to będzie to wybawienie, szczególnie dla La Liga. Bo to co się tam dzieje, to coś więcej niż kabaret.
0
No raczej to oczywiste że United jest faworytem, chodź na pewno nie pewniaczkiem :D
3
Brawa dla Eibar, zasłużyli dziś na choćby punkt.
79
Ty w ogóle oglądasz te mecze ?
0
No nie wiem kurła, może zacznijmy grać autobusem, bo źle to wygląda...
0
Real też z tym co prezentował przed meczem z PSG powinien odpaść..
8
Eibar zasługuje dziś na punkt, choć mam nadzieje że go nie zdobędzie.
1
Fajnie gra to Eibar.
0
Tak było :))))
0
Strojami się zamienili czy jak ?
5
Najmocniejszy twoim zdaniem*
0
https://pbs.twimg.com/media/DWPhdbzXcAEUbgh.jpg Skład na Eibar
0
Jeśli tego nie wygramy to zacznie się robić lekka nerwówka w lidze, o nastrojach przed LM nie wspominając.
0
Może nie interesują go skoki..
0
Klimatycznie zrobione promo :)
2
To niezły z ciebie Dawidek, wyzywasz ludzi od pseudokibiców bo są pewni wygrania swojego zespołu i nie ma w tym nic złego.. A może to z tobą jest coś nie tak, hmm ?
1
Już nie róbcie z niego takiego dziada.. Grał już w tym sezonie mecze po 90 minut i wyglądał bardzo dobrze, więc nie sądzę żeby stała mu się krzywda po zagraniu 60 minut z Eibarem.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
We Francji nakładanie na zawodnika klauzuli wykupu jest niezgodne z prawem, także twoja teoria obalona..
0
Gimnazjalne błędy obrony PSG i wielkie doświadczenie Realu..
1
2:0 Musi być..
4
Ta, Perez posmarował.. Te wasze komentarze są naprawdę żałosne..