Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Mam nadzieje że Piotrek dziś fajnie się pokaże z Lipskiem, jeszcze po takim porównaniu do De Bruyna to już w ogóle, motywacją powinno kipieć :)
25
Dla mnie może to komentować Kaczyński z Palikotem, aby obraz był..
29
Ciekawe czy Dembele z Gironą dostanie 90 minut. Chyba najwyższy czas..
0
Nawet jak nie 70 to na pewno z 40-50 Co i tak jest mega imponującym wynikiem.
1
Potrzebny Dembele w formie, bo brakuje tej przebojowości i zaskoczenia rywala, a takim tempem rozgrywania akcji może być ciężko z zaskoczeniem nawet Girony, która zresztą też gra fajny futbol.
2
A na pewnym Polskim portalu: "The Blues zatrzymali Dumę Katalonii"
Jakby był to dla nas niekorzystny wynik :D
2
Bardzo dobry wynik, jednak gra pozostawia bardzo dużo do życzenia, cały czas tylko klepu klepu i dalej nic. Gdyby nie błąd indywidualny to było by kiepsko.. Mam nadzieje, że następne tygodnie będą wyglądały dużo lepiej w wykonaniu naszej drużyny. VAMOS
3
Paulinho w ostatnich tygodniach nie gra lepiej od Gomesa. Bezsensowne te jego straty..
0
Skład Chelsea:
Courtois
Azpilicueta
Christensen
Cahill
Drinkwater
Moses
Kante
Fabregas
Alonso
Hazard
Morata
1
0
Trzeba meliske zaparzyć, bo już nie mogę w miejscu usiedzieć..
1
My tutaj się stresujemy, a co ten typ ma powiedzieć ? :D
0
Teraz się będą w Xaviego bawić, bo murawa zła, bramka za mała albo światło będzie padać w złe miejsce..
2
Komentarz usunięty
1
Skuteczności* :)
1
Ty chyba złej murawy nie widziałeś..
0
Akurat my doskonale wiemy że "Niemożliwe nie istnieje"
0
Obiektywizm na tej stronie aż wypływa z niektórych użytkowników.. A raczej jego brak..
0
Ehh nie mówię że nie ogląda się fajnie ładnej gry, pięknych dryblingów itd.. Bez tego oczywiście, futbol byłby nudny ale w ostateczności i tak najważniejsze są bramki, a to że miałeś 20 udanych dryblingów nie da ci z automatu bramki.. Pisze to kurdupel którego bronią na boisku jest właśnie drybling oraz szybkość, nie mogę pozwolić sobie na walkę bark w bark bo jestem na przegranej pozycji, ale wiem że nie ważne ile dryblingów nie zrobię i jakie piękne by one nie były to jeśli nie wypracuje tym bramki, to tak jakbym nic nie zrobił..
4
To chyba musisz dać sobie spokój :D
1
Pamiętaj że gdy egzaminator będzie kazał ci skręcić w prawo przy czerwonym świetle ale zielonej strzałce, to i tak musisz się zatrzymać przed sygnalizatorem, choćby nikt nie jechał. Nwm czemu ale nowi często o tym zapominają i jak widzą zieloną strzałkę na sygnalizatorze to od razu wjeżdżają za sygnalizator, no i wtedy zamiana miejscami z miłym panem obok :D
1
Myślę że mecz City-Wigan pokazał dosadnie że w futbolu liczą się bramki, a reszta to tylko suche statystyki. Bo niektórzy na tej stronie w ostatnich dniach mieli ból tyłka, gdy mówiło się że nie ważne jak pięknie grasz, dopóki nie zdobywasz bramek i tak jesteś przegrany..
0
To ci się udało :D
0
Mówisz że wolałbyś mieć 20 udanych dryblingów, niż 1 bramkę która dałaby ci zwycięstwo ?
0
Bo taka jest prawda. Możesz zrobić w meczu pierdyliard dryblingów ale jak przegrasz, to co ci z nich ?
2
Lewandowski to zawodnik z trochę inną charakterystyką i innymi zadaniami na boisku..
0
Paulinho w tej formie :/ Wolałbym Roberto na miejsce Paulinho a Semedo na prawą obronę.
0
Zawsze jest Rakieta, ale on nie wiedzieć czemu rzadko decyduje się na uderzenia z dystansu.
3
Tłumaczenie na poziomie "Real jest stworzony do wielkich meczy, a nie do meczy z Levante"
0
Ta, w ch** szkoda że człowiek nie zginał albo nie został poważnie ranny..