6

Mam nadzieje że Piotrek dziś fajnie się pokaże z Lipskiem, jeszcze po takim porównaniu do De Bruyna to już w ogóle, motywacją powinno kipieć :)

25

Dla mnie może to komentować Kaczyński z Palikotem, aby obraz był..

29

Ciekawe czy Dembele z Gironą dostanie 90 minut. Chyba najwyższy czas..

0

Nawet jak nie 70 to na pewno z 40-50 Co i tak jest mega imponującym wynikiem.

1

Potrzebny Dembele w formie, bo brakuje tej przebojowości i zaskoczenia rywala, a takim tempem rozgrywania akcji może być ciężko z zaskoczeniem nawet Girony, która zresztą też gra fajny futbol.

2

A na pewnym Polskim portalu: "The Blues zatrzymali Dumę Katalonii"
Jakby był to dla nas niekorzystny wynik :D

2

Bardzo dobry wynik, jednak gra pozostawia bardzo dużo do życzenia, cały czas tylko klepu klepu i dalej nic. Gdyby nie błąd indywidualny to było by kiepsko.. Mam nadzieje, że następne tygodnie będą wyglądały dużo lepiej w wykonaniu naszej drużyny. VAMOS

3

Paulinho w ostatnich tygodniach nie gra lepiej od Gomesa. Bezsensowne te jego straty..

0

Skład Chelsea:
Courtois
Azpilicueta
Christensen
Cahill
Drinkwater
Moses
Kante
Fabregas
Alonso
Hazard
Morata

1

Przyjemne promo przed meczem :)

0

Trzeba meliske zaparzyć, bo już nie mogę w miejscu usiedzieć..

1

My tutaj się stresujemy, a co ten typ ma powiedzieć ? :D

0

Teraz się będą w Xaviego bawić, bo murawa zła, bramka za mała albo światło będzie padać w złe miejsce..

2

Komentarz usunięty

1

Skuteczności* :)

1

Ty chyba złej murawy nie widziałeś..

0

Akurat my doskonale wiemy że "Niemożliwe nie istnieje"

0

Obiektywizm na tej stronie aż wypływa z niektórych użytkowników.. A raczej jego brak..

0

Ehh nie mówię że nie ogląda się fajnie ładnej gry, pięknych dryblingów itd.. Bez tego oczywiście, futbol byłby nudny ale w ostateczności i tak najważniejsze są bramki, a to że miałeś 20 udanych dryblingów nie da ci z automatu bramki.. Pisze to kurdupel którego bronią na boisku jest właśnie drybling oraz szybkość, nie mogę pozwolić sobie na walkę bark w bark bo jestem na przegranej pozycji, ale wiem że nie ważne ile dryblingów nie zrobię i jakie piękne by one nie były to jeśli nie wypracuje tym bramki, to tak jakbym nic nie zrobił..

4

To chyba musisz dać sobie spokój :D

1

Pamiętaj że gdy egzaminator będzie kazał ci skręcić w prawo przy czerwonym świetle ale zielonej strzałce, to i tak musisz się zatrzymać przed sygnalizatorem, choćby nikt nie jechał. Nwm czemu ale nowi często o tym zapominają i jak widzą zieloną strzałkę na sygnalizatorze to od razu wjeżdżają za sygnalizator, no i wtedy zamiana miejscami z miłym panem obok :D

1

Myślę że mecz City-Wigan pokazał dosadnie że w futbolu liczą się bramki, a reszta to tylko suche statystyki. Bo niektórzy na tej stronie w ostatnich dniach mieli ból tyłka, gdy mówiło się że nie ważne jak pięknie grasz, dopóki nie zdobywasz bramek i tak jesteś przegrany..

0

To ci się udało :D

0

Mówisz że wolałbyś mieć 20 udanych dryblingów, niż 1 bramkę która dałaby ci zwycięstwo ?

0

Bo taka jest prawda. Możesz zrobić w meczu pierdyliard dryblingów ale jak przegrasz, to co ci z nich ?

2

Lewandowski to zawodnik z trochę inną charakterystyką i innymi zadaniami na boisku..

0

Paulinho w tej formie :/ Wolałbym Roberto na miejsce Paulinho a Semedo na prawą obronę.

0

Zawsze jest Rakieta, ale on nie wiedzieć czemu rzadko decyduje się na uderzenia z dystansu.

3

Tłumaczenie na poziomie "Real jest stworzony do wielkich meczy, a nie do meczy z Levante"

0

Ta, w ch** szkoda że człowiek nie zginał albo nie został poważnie ranny..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?