0

Właśnie dominuje płacz..

4

Człowieniu.. Oczy by krwawiły od tych głupot, które miałbyś nieprzyjemność tu przeczytać.

0

Też chciałem by przeszły Totki, ale nie lubię gadania typu "zabójcy futbolu" Juve po prostu wykorzystało to co miało, a Totkom nikt nie bronił trafiać następnych bramek..

4

Ale debilne komentarze, że przeszli zabójcy futbolu to jest apogeum idiotyzmu.. Przeszedł zespół który potrafił wykorzystać swoje okazje..

2

Pewnie my, jak przejdziemy oczywiście..

7

W piłce nożnej liczą się BRAMKI a tych nie ma za ładną kombinacyjną grę.. Ale płaczcie dalej, bo fajnie się to czyta.

2

Dzika karta dla Totków :DDDDDD Czego ja tu nie przeczytam.

0

Szymek dziś jakiś nie swój..

0

Gra od 2014 roku, więc przez 4 lata 2700 godzin to nie jest jakoś nadzwyczaj dużo.

0

Przecież on uwielbia csa, nawet raz odwiedził Brazylijską drużynę SK gaming.

0

Ta, wszystkie 700 stron to moje..

2

A Neymar ma trochę wolnego czasu to w cs'ka i pubga przydzwonił 170 godzin w ostatnie dwa tygodnie.. Szanuje mocno :D

1

Tak go wciągnęło, że nie zorientował się że walczy z bossem.

0

W sumie.. Czy to by wyszło im na złe ?

0

Jakby nie było, tytuł obronili :D

0

Bramka to bramka... Strzał w samo okienko jest niby liczony podwójnie ?

1

Brawo dla Cristiano. Może kopać się po czole cały mecz, ale kiedy trzeba to wsadzi brameczkę.

1

Chodź o to że dzięki kibicom są kim są, gdyby ludzie nie przychodzili na stadiony i ich nie oglądali to niczym nie różnili by się od zwykłego człowieka. To kibic kreuje gwiazdy, a nie na odwrót..

0

Dzięki tym kibicom istnieją..

0

Sądzę że technicznie ten młody już nie jest od niego gorszy..

0

Ta, a może z tego śmietnika wyciągnąć 1100 zielonych, choć to mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe..

22

Messi ostatnimi czasy ogólnie zaczął grać bardziej indywidualnie.

0

Nic nie muszą, jak nadal będziemy tracić punkty z ogórami.

0

Jeśli dziś przegramy to na 100% nie wygramy ligi. Róbcie screeny, bo dużo warte będą.

3

Ahh.. Maszyna strzeliła brameczke to od razu ból pupska ON mode co u niektórych się załączył..

1

Jak na razie to nie ma żadnych etapów..

0

Jak zagrają chociaż w połowie tak jak z nami, to jak najbardziej.

0

No ale właśnie jesteśmy, grając kompletny piach..

0

Nikt nie pisze o tragicznej sytuacji, tylko o tym że gramy piach od jakiegoś czasu, jakbyś nie zauważył, Panie optymista.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?