Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie dominuje płacz..
4
Człowieniu.. Oczy by krwawiły od tych głupot, które miałbyś nieprzyjemność tu przeczytać.
0
Też chciałem by przeszły Totki, ale nie lubię gadania typu "zabójcy futbolu" Juve po prostu wykorzystało to co miało, a Totkom nikt nie bronił trafiać następnych bramek..
4
Ale debilne komentarze, że przeszli zabójcy futbolu to jest apogeum idiotyzmu.. Przeszedł zespół który potrafił wykorzystać swoje okazje..
2
Pewnie my, jak przejdziemy oczywiście..
7
W piłce nożnej liczą się BRAMKI a tych nie ma za ładną kombinacyjną grę.. Ale płaczcie dalej, bo fajnie się to czyta.
2
Dzika karta dla Totków :DDDDDD Czego ja tu nie przeczytam.
0
Szymek dziś jakiś nie swój..
0
Gra od 2014 roku, więc przez 4 lata 2700 godzin to nie jest jakoś nadzwyczaj dużo.
0
Przecież on uwielbia csa, nawet raz odwiedził Brazylijską drużynę SK gaming.
0
Ta, wszystkie 700 stron to moje..
2
http://steamcommunity.com/profiles/76561198355549311
2
A Neymar ma trochę wolnego czasu to w cs'ka i pubga przydzwonił 170 godzin w ostatnie dwa tygodnie.. Szanuje mocno :D
1
Tak go wciągnęło, że nie zorientował się że walczy z bossem.
0
W sumie.. Czy to by wyszło im na złe ?
0
Jakby nie było, tytuł obronili :D
0
Bramka to bramka... Strzał w samo okienko jest niby liczony podwójnie ?
1
Brawo dla Cristiano. Może kopać się po czole cały mecz, ale kiedy trzeba to wsadzi brameczkę.
1
Chodź o to że dzięki kibicom są kim są, gdyby ludzie nie przychodzili na stadiony i ich nie oglądali to niczym nie różnili by się od zwykłego człowieka. To kibic kreuje gwiazdy, a nie na odwrót..
0
Dzięki tym kibicom istnieją..
0
Sądzę że technicznie ten młody już nie jest od niego gorszy..
0
Ta, a może z tego śmietnika wyciągnąć 1100 zielonych, choć to mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe..
22
Messi ostatnimi czasy ogólnie zaczął grać bardziej indywidualnie.
0
Nic nie muszą, jak nadal będziemy tracić punkty z ogórami.
0
Jeśli dziś przegramy to na 100% nie wygramy ligi. Róbcie screeny, bo dużo warte będą.
3
Ahh.. Maszyna strzeliła brameczke to od razu ból pupska ON mode co u niektórych się załączył..
1
Jak na razie to nie ma żadnych etapów..
0
Jak zagrają chociaż w połowie tak jak z nami, to jak najbardziej.
0
No ale właśnie jesteśmy, grając kompletny piach..
0
Nikt nie pisze o tragicznej sytuacji, tylko o tym że gramy piach od jakiegoś czasu, jakbyś nie zauważył, Panie optymista.