0

W lidze 7 bramek 5 asyst

0

Sensu to nie ma to co właśnie napisałeś :D

2

BŁAGAM NIE SUAREZ

4

Niech Suarez zejdzie, bez niego Paco będzie miał luz.

2

Już lepiej było zdjąć gryzonia i Dembele zostawić..

0

MEEEEEEEESSSSSSIIIIIIII

3

"Barca bez Messiego też będzie istnieć" Owszem, ale w której lidze ?

2

Lepiej żebyś widział rzeczy jak ty chcesz, niż jak inni chcą :)

2

Czyli syn CR'a litości ludzie..

21

PSG robi szpaler dla trzecioligowca (zasłużony zresztą) Villarreal też jasno oświadczył że będzie szpaler dla mistrza. Tak jakby wszyscy chcieli nagle pokazać pewnemu klubikowi że takie rzeczy nie bolą..

0

Ronaldo strzelając kluczowe gole w LM, nie był lepszy od wyżej wymienionych co strzelają ogórom w swoich ligach ?

0

Może przygotowuje grunt pod zmianę otoczenia.

0

To samo się tyczyło Neymara, odszedł i co ? Barca przesatała istnieć ? Też rozumiał się z Messim bez słów i co ? Barca przestała istnieć ?

1

On nie wie że w Hiszpanii jest takie coś jak klauzula odstępnego, czy jak ?

5

Czasami jak czytam te memy to się zastanawiam czy w chacie podsłuchów nie mam...

0

Co jak co, ale myślę że Ramos w takim fightcie by mógł pozamiatać.

2

Ja przypomnę że my nie mamy obrońcy :)

0

No jak nie.. Roberto jak McGregor go dźabnął..

0

Ty za to grasz typowego visca łebka..

0

Właśnie nasi zawsze są piczkami, gdy chodzi o męską twardą grę..

0

A jak CR strzela gole, to nie gra dla drużyny ?

0

Będzie trzeba odsyłać tu Januszy w sandałach..

0

Dużo ludzi krytykuję tu fifę, tylko jakby w następnym sezonie to Barcelona była głównym partnerem fify, to zaraz by było jak ta fifa 19 się poprawiła od 18 i że PES to jednak gunwo na kółkach..

1

Chleb se weź do tej jajecznicy, bez chleba to się nie najesz.

15

Dzięki Lewemu jesteśmy na MŚ.. A chyba nie muszę mówić, że naszą reprezentacje pociągnąć trudniej niż Bayern..

7

28 bramek w top 5 lidze świata, a drugiego za nim daleko nie widać.. Ale tak, przereklamowany.

13

Ale za to jak nauczy się bronić przy 1:0 to głowa mała.

1

Nie

5

2014 i tryplet ??? Co ??

0

Tak czytam i o co mu chodzi z tym Betisem. Patrzę w tabelę, a oni faktycznie na piątce są :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?