0

ManU też podobno miał spacerek :)

1

Bartomeu posmarował :D

0

Co złego w tym że ludzie to przeżywają ??

0

Sądzę że City mogłoby podołać.

0

Wszyscy, aby nie Juve..

0

Hmm, szczerze myślałem że zarobił więcej, chodź to i tak olbrzymie kwoty..

1

Czemu lamusy ?? Oba zespoły wywalczyły awans uczciwie..

0

Będzie istnieć ale w jakim miejscu będzie się znajdować.. Barca potrzebuje geniusz.. Ronaldinho teraz Messi, a potem ? Kto wie, może ten Michał Żuk :D

1

Boniek na twitterze.. koniec Messiego = koniec Barcelony Niby nie chcę się z tym zgadzać, ale tak trochę to aktualnie wygląda..

1

Zazdroszczę, bo ja nie..

4

5 godzin...

0

Połóż się na stosie i go podpal.. Wtedy na pewno, szybko zrozumiesz czym to jest.

1

A był jak na razie jakiś ważniejszy ?? Przegrywasz, odpadasz.. To nie liga, że masz szansę się odrobić w następnych meczach.

1

Ja po meczu napiszę, co myślę o tym twoim "poście"

0

To się okaże..

0

Skąd możesz wiedzieć że weekend ma wolny ?

0

Ja na wielkich piłkarzy zawsze patrzę z przyjemnością. A że ma takie wartości jakie ma.. Trudno, jego życie, jego wybór. Ja tam pretensji do niego nie mam.

2

Co ty pier****** ?? Neymar nie dodałby nam jakości ?? Ty w ogóle widziałeś jak on gra ?? Zanim Dembele chodź w połowie mu dorówna, miną jeszcze z trzy dobre lata..

35

Właśnie tacy eksperci, co nie znają kompletnie danego gracza wypowiadają się na tej stronie..

1

Niby masz chłopie 33 lata a piszesz głupoty, jak jakiś gimbus..

0

Nie będzie tak. Potwierdzone info jak cuś tier 1

0

To było oczywiste, że jakiś motłoch wywoła awanturę..

0

To co proponujesz ? Mają dawać nam lekki które nie wiadomo jak zadziałają ?

0

Człowiek umierając może zostawić rodzinę.. Pies kogo ? Właściciela ? Człowiek może być chu***, ale zawsze będzie ważniejszy od najsłodszego i najwierniejszego zwierzaka..

0

Nie jest moim wymysłem.. A rzeczywistością. Mało materiałów w internecie gdzie przechodzą obok leżącego człowieka jak obok płotki ?? Oczywiście po godzinie ktoś się zatrzyma i mu pomoże, ale dlaczego nie pomógł mu ktoś tą godzinę wcześniej ? Btw. Znaki interpunkcyjne są przydatne, bo pod koniec twojej wypowiedzi, z początku zrozumiałem że nie są tylko moim wymysłem..

12

Ale mnie wkur***** takie rzeczy...

Pies leży na środku chodnika - O rany pewnie coś mu się stało, trzeba mu pomóc
Człowiek - Pewnie naje**** zostaw go...

Dlaczego zwierzęta stają się ważniejsze od człowieka ? Dlaczego jak ktoś leży na trawniku, czy tam chodniku to od razu że jest nawalony a nawet jak jest, to taki człowiek już nie zasługuje na pomoc ? Dzisiejsze wartości dla ludzi są jakieś odwrócone do góry nogami...

2

Skąd ty możesz wiedzieć czy namawiał Cou ? Tradycja ? Wartości ? Takich rzeczy kluby piłkarskie wyparły się już jakiś czas temu, teraz tylko komercja i trzepanie kapuchy. Ja bym takiego piłkarza jak Neymar przyjął z otwartymi ramionami, bo nikt z nas nie ma prawa go osądzać..

0

Ludzie którzy myślą że Leo odpuściłby mecz z Chelsea w takiej sytuacji jaka ma miejsce dziś są zabawni.. Malaga i laliga która jest już niemal wygrana, a Chelsea i LM, gdzie wynik wciąż jest niepewny. Zestawcie to w swoich główkach to może coś tam zaskoczy..

5

Sądzę że został by przyjęty jak syn marnotrawny przez ojca. Ja bym go przyjął z otwartymi ramionami. A do tych co mają pretensje że odszedł dla piniędzy, to kim wy kur** jesteście by go osądzać ??

0

Nie sprawna klawiatura ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?