2

Ludzie, tłumaczenie że on nie widział że bramkarz wyszedł to żadne tłumaczenie.. Liczą się skutki tego wejścia, a te mogły być delikatnie mówiąc poważne.

0

Tego huraganu nie da się obserwować...

51

I na ch** ten płacz ? Odszedł to odszedł i kropka, jadymy dalej.

0

Dla niektórych piłkarzy, grających na trzech frontach to mogą być naprawdę wyczerpujące podróże. Myślę że same kluby, stanowczo przeciwstawią się temu pomysłowi, szczególnie te grające w LM czy LE.

0

Jak się nie łapie?? Jak cały czas gra tam po 90 minut..

0

Vermaelen 25 minuta i bez kontuzji :O

0

Morata x2......

0

Ciekawe czy zagra..

2

Akurat Paulinho powinien być za Guardado.. No szanujmy się :D

0

Z tymi którymi grali już w lidze...

0

Toć była taka ankieta. 90% było za tym aby odwołać zarząd 7% przeciw a 3% nie zdecydowało.

0

Chodzi o to, że nawet jeśli ktoś będzie chciał przebić Barcelonę i będzie dawał 120 mln, to Atleti będzie patrzyło w pierwszej kolejności na ofertę Barcy która dała te 100 baniek, kumasz ?

3

Tak było w artykule, które miał miejsce w lipcu, coś koło 20.

3

Na początku okienka coś było pisane o Griezmanie, że Barca obiecała nie sprowadzać go teraz ponieważ rozumie sytuacje Atletico, ale za to będzie miała do niego pierwszeństwo gdy ich ban minie. 100 mln za takiego grajka to będzie promocja jak w lidlu i mam nadzieje, że już inny zarząd z niej skorzysta.

0

Lul widzę że co niektórzy maja problemy ze swoimi emocjami.. Okno było przeciętne. Gigantycznym minusem jest brak topowego zawodnika do środka pola, a Paulinho niestety nie jest wystarczająca satysfakcjonujący, także zostanie Turana jest trochę problematyczne, ale ja oceniam te okno na 3. Sądzę że gdyby udało się sprowadzić Cou, to te okno wyglądałoby naprawdę obiecująco :)

4

Zmiany jakie moim zdaniem powinien zrobić Nawałka na mecz z Kazachstanem:
Fabiański - Szczęsny
Jędrzejczyk - Rybus
Pazdan - Bednarek
Błaszczykowski - Makuszewski
Mączyński - Wszołek/Góralski

Chodź cały zespół zagrał wczoraj na poziomie gó***, to moim zdaniem ta piątka wyróżniła się szczególnie "dobrą grą".

3

Jak tu piszą co niektórzy że ich porażka Polaków nie boli, bo oni tacy przejęci końcówką okienka, to przyznam szczerze współczuje, że bardziej utożsamiacie się z drużyną która gdy wygrywa to nikt oprócz waszych znajomych was z nią nie kojarzy. Jednak gdy wygrywa reprezentacja to kojarzy was z nią cały świat, no ale cóż, niektórzy mają widocznie inaczej poukładaną piramidę wartości.

0

Taki zimny prysznic się przyda, chodź wciąż wierze że Nawałka powie kilku grajką o co w tej grze chodzi i jakoś to będzie wyglądać w drugiej części.

1

Dobra widzę że blisko Di Marii, trzeba szykować mocny sznur i szukać zacisznego miejsca, bo nie wytrzymiem tego.

1

Odczuwam to boleśnie w football managerze, jak chce opylić np. Takiego Gomesa, to nie da rady, bo dostaje odpowiedzi że zawodnik ma zbyt wygórowane oczekiwania finansowe :D

0

Te "powalone PSG" ma lepszy skład nie tylko od nas, a od większości topowych klubów Europy..

2

Żeby niby było.. Że niby coś robią w tej sprawie, a jak jest to chyba każdy wie..

0

Ma klauzule 70 mln

4

Wpłacać 70 melonów Napoli, wyciągać Zielka i jadymy z sezonem. A że pisał w wieku 16 lat "kochać" Barcelonę no cóż. Gdybyśmy dobrze poszukali to pewnie na kilku naszych grajków też znalazłby się haczyk. A wątpię że przepuściłby taką okazję, widząc co się dzieje w naszym środku pola.

0

A je*** to. Grajek daje im do zrozumienia że nie chce dla nich grać a te zapierają się wszystkim czym można i go trzymają, chodzi ten melon tez mógł pomyśleć zanim podpisał nowy kontrakt...

1

W wyjątkowych przypadkach, a z takim mamy niewątpliwe do czynienia, warto sugerować się jednym meczem.

1

Jakby Barca się po niego zgłosiła to raczej nie zastanawiałby się długo, na pewno wie jaka jest sytuacja w Barcy i że mógłby rywalizować z naszymi dziadkami w środku.

16

Neymar zostaje na 200%

25

Po tym oknie nauczyłem się jednego.. Wszystkie te Gerardy Romero, bein sporty, sky sporty i inne dziennikarskie pomioty są nic nie warte. Jedyne sprawdzone źródło to oficjalka i kropka. Jeszcze te wasze tiery 1 2 3 4... Po tym okienku wszystkie wasze źródła włóżcie do 4...

1

Nie będę się nawet pytał po co ci ta informacja, bo spodziewam się najgorszej odpowiedzi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?