Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To wytłumacz mi, czemu ta "potężna Legia" jak walczy, ale walczy o tą ligę europy, a Wisła marnuje swój jakże wielki "potencjał" w lidze ?? Ktoś wam bronił być w czołówce ligi w poprzednim sezonie ? Sezon 10/11.. Sezon w którym ostatni raz byliście przed Legią na koniec rozgrywek i za szybko się to nie powtórzy.
16
Nom i na Krakowie wasze rządy się kończą :D
1
Najsmutniejsze jest to, że naprawdę będzie to tak wyglądać..
0
Sami sobie winni.. Stracić dwie bramki mając osłabionego przeciwnika, w dodatku o kluczowego piłkarza to lekka paranoja.
0
Mam nadzieje że 9 lat starczyło na strawienie.
1
A zawsze trzeba kupować gracza na tą samą pozycję z której odszedł ?? Jest gdzieś to zapisane, czy jak ?
0
Chyba ten kontrakt leżący na stole i czekający na podpisanie zarządu LFC tak mu ciąży :D
1
Inigo nie ma w składzie Sociedad, a o kontuzji też nic nie wiadomo, choć wątpię że to ma coś z nami wspólnego.
0
Zarząd mu obiecał, że jeśli zgłosi się po niego Barcelona to nie będą robić problemów, a robią i to nie małe..
0
A my nie będziemy mieć skrzydłowego reprezentującego odpowiedni wysoki poziom..
0
Ten Coutinho to jeszcze realny ? Czy już raczej mogę przestać się łudzić ??
0
To nadal będzie tragedia..
1
Jeśli zrezygnujemy teraz z Cou i Dembele, trochę słabo to wszystko będzie wyglądać, oni byli gotowi postawić się zarządowi, kibicom i wszystkim przeciwnością by do nas przejść, a przez mizerności naszego zarządu znowu będą musieli sobie zaskarbić sympatie kibiców. Cou to może jeszcze jakoś da radę ale Dembele.. Choć wciąż gdzieś tam wierze, że może jest jeszcze szansa, ale jak przeczytałem że proponują niecałe 90 mln za Cou + jakieś zmienne które zrealizowanie to sci fiction to się delikatnie mówiąc wkurw****..
0
Pewnie będzie trzeba wyłożyć 300 baniek na nich dwóch, albo w ogóle zostaniemy z pustymi rękoma..
1
Już nie idzie xD
0
Spokojnie, powoli się rozpędzi :D Miejmy nadzieje..
0
Co 3-4 miesiące, ale zawsze przed oknem transferowym się aktualizuje. Zarówno letnim jak i zimowym.
3
Ahh ta cebula w naszym kochanym narodzie..
1
Nwm czy to sarkazm, ale jeśli nie, to tak jakbyś mówił że sprawiedliwości zabija futbol..
0
Pewnie rozłożyli na zmienne... Plus 20 mln jak zdobędzie złotą piłkę, plus 15 jak zostanie królem strzelców, plus 25 jak obroni jakiegoś karnego jako pomocnik, no i wyjdzie na to że ta oferta wcale taka koronkowa nie jest..
0
Właśnie się przymierzam, bo dużo osób mi go poleca. Mam nadzieje że czymś się wyróżnia, bo jak na razie, to zaczynam oglądać coś nowego to przygoda kończy się w przedziale 3-5 odcinek :D
0
Odkąd zacząłem oglądać grę o krzesło, to każdy inny serial powoduje u mnie odruchy wymiotne... Serio, żaden inny serial nie zbliża się poziomem, a o oglądalności to już nawet nie wspomnę.. Może za 4-5 lat, wyjdzie coś co chodzi trochę się zbliży do Gry o Tron. Ale wątpię, że jeszcze kiedyś coś aż tak dobrze będzie mi się oglądało.. Niestety.
26
Jaką piłkę nożną ? Oni atakują bo chcą by każdy człowiek widzący ciapatego na ulicy czuł strach... Kur** ludzie świat nie kończy się na piłce..
2
Ale lewactwo i tak będzie mówić o biednych uchodźcach...
4
Dzięki Bogu nie w Polsce :)
1
A Legia znów ma problemy z ogórami... No, ale przynajmniej chyba gola na wyjeździe nie oddadzą. (chyba)
9
To ciekawe, że nasza nie tolerancja chroni nas od tych katastrof.
0
Ale właśnie te skrajne przekonania, chronią nas od katastrof jakie dzieją się na świecie..
3
Nie dość że klub cierpi to i miasto jest atakowane.. Ciężki okres dla całej Barcelony :/
2
Kolejna świetna informacja, zaraz po wczorajszej katastrofie. Dawać mi ich więcej, może coś o tym że Coutinho się rozmyślił, albo że Suarez będzie pauzował przez dwa miesiące...