0

Prototyp to coś co zostało stworzone jako pierwsze, a potem jest ulepszane z biegiem czasu... Więc ?? Tylko nie wyjedź mi z argumentem że Hazard jest młodszy, bo się pośmieje..

14

Hazard jest moim zdaniem piłkarzem który grą przypomina Messiego jak nikt inny, balansem ciałem wręcz pierwowzór. Nazwałbym go takim "prototypem" Messiego.

3

Chyba Dybala + 90mln za Inieste...

1

Mnie też, co prawda żeby sobie ulżyć wyzywam go gdzie popadnie, ale to chyba dlatego że go uwielbiałem i mam do niego wielki żal..

0

Dobry zmiennik Dembele zawsze się przyda.

0

A ty nie masz dość już artykułów o Neyu?? w ostatnich 100 newsach, prawdopodobnie z 60-70 było o nim. To oczywiste że ludzie mają już dość...

47

Nie napisaliście nigdy newsa z reprezentacją Polski, dlaczego ?? Ponieważ ta strona jest poświęcona BARCELONIE. A ten grajek nie ma nic z nią wspólnego..

4

"Najlepsi piłkarze są tutaj" Neymar... kończ waść wstydu oszczędź.

0

Mam nadzieje, że to nie jest równoznaczne z poddaniem walki o Cou :/

1

Ok, ale jak jednak Cou przejdzie do Barcy, to gwarantuje że odgrzebie ten komentarz i się trochę pośmieje z tych "Nieomylnych" źródeł :)

0

Pytanie czy on z równie wielką chęcią przydział by nasz trykot..

7

W klubie pięciu mocno wierzących Brazylijczyków, a prezesem typ który prawdobodobnie gardzi Katolikami :/

10

Mówisz że siedzisz w klubowych biurach, albo masz wtyki które informują cię na bieżąco co się dzieje, ta ??

0

Chiny się skończyły, więc nwm czy te zarobki Teveza są aktualne :D

3

Wypowiedzi Neymara: "Gdyby liczyły się pieniądze, byłbym gdzie indziej"
Ciekawe czy to prawda, czy tylko bajka by wybrnąć z sytuacji..

0

Jakbyśmy mieli kupować każdego kto przeciw nam grał dobrze...

15

Ma już 23 lata, a jakoś wyjątkowo niczym nie czaruje. nwm.. Mnie specjalnie nie przekonuje.

0

Mbappe raczej zdaje sobie sprawę, że w Sandencji za dużo by nie pograł, więc musi iść do mniej renomowanych marek.

1

Zarówno Dembele, jak i Mbappe to młodzi i mega perspektywiczni piłkarze, tyle że Mbappe byłby dobrą maszynką marketingową, no bo teraz jest na niego hype. Jednak jeśli chodzi o przywiązanie do klubu to zdecydowanie Dembele, bo Mbappe to by wyfrunął z gniazdka po 2-3 sezonach i to pewnie do białych w dodatku..

2

Haha :D Szanuje taką postawę.

0

Ahh i teraz zaczną się spekulacje, jakie będzie nowe trio Barcy MSD (Dembele) MSH (Hazard) a może MSM (Mbappe) Nic tylko czekać, co tam media będą wymyślać.

7

Że musi rodzinę wyżywić i miał dość życia w Barcelonie, od 1 do 1 :D

0

To teraz, z tą kasą wchodzimy do BVB i Liverpoolu po swoje i zabieramy to co nasze :)

2

Za pół roku, zostanie tylko cień jego popularności.

0

Wystarczy że przeleją kasę na konto Barcy...

7

To niezła logika... W takim razie nikogo nie kupujmy, bo po transferze do nas może temu komuś spaść forma, poczekajmy kilka sezonów jak będzie już warty 200mln+ i jak będzie nie do wyciągnięcia...

22

Weź mi idź z tym Dybalą...

4

Nie rozumiem, dlaczego tylko w La Liga jest dostępne takie diaboliczne narzędzie jak "KLAUZULA ODSTĘPNEGO" klub ma gów** do gadania i w jednym okienku może stracić swoich kluczowych grajków...

1

Jeśli z Dembele jakimś cudem by się nie udało, to chciałbym aby zarząd zrobił podchody pod Hazarda, choć cena pewnie byłaby mocno zaporowa..

0

Ta, bo Perez go puści, no chyba że taką ma klauzule odejścia, to ok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?