Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prototyp to coś co zostało stworzone jako pierwsze, a potem jest ulepszane z biegiem czasu... Więc ?? Tylko nie wyjedź mi z argumentem że Hazard jest młodszy, bo się pośmieje..
14
Hazard jest moim zdaniem piłkarzem który grą przypomina Messiego jak nikt inny, balansem ciałem wręcz pierwowzór. Nazwałbym go takim "prototypem" Messiego.
3
Chyba Dybala + 90mln za Inieste...
1
Mnie też, co prawda żeby sobie ulżyć wyzywam go gdzie popadnie, ale to chyba dlatego że go uwielbiałem i mam do niego wielki żal..
0
Dobry zmiennik Dembele zawsze się przyda.
0
A ty nie masz dość już artykułów o Neyu?? w ostatnich 100 newsach, prawdopodobnie z 60-70 było o nim. To oczywiste że ludzie mają już dość...
47
Nie napisaliście nigdy newsa z reprezentacją Polski, dlaczego ?? Ponieważ ta strona jest poświęcona BARCELONIE. A ten grajek nie ma nic z nią wspólnego..
4
"Najlepsi piłkarze są tutaj" Neymar... kończ waść wstydu oszczędź.
0
Mam nadzieje, że to nie jest równoznaczne z poddaniem walki o Cou :/
1
Ok, ale jak jednak Cou przejdzie do Barcy, to gwarantuje że odgrzebie ten komentarz i się trochę pośmieje z tych "Nieomylnych" źródeł :)
0
Pytanie czy on z równie wielką chęcią przydział by nasz trykot..
7
W klubie pięciu mocno wierzących Brazylijczyków, a prezesem typ który prawdobodobnie gardzi Katolikami :/
10
Mówisz że siedzisz w klubowych biurach, albo masz wtyki które informują cię na bieżąco co się dzieje, ta ??
0
Chiny się skończyły, więc nwm czy te zarobki Teveza są aktualne :D
3
Wypowiedzi Neymara: "Gdyby liczyły się pieniądze, byłbym gdzie indziej"
Ciekawe czy to prawda, czy tylko bajka by wybrnąć z sytuacji..
0
Jakbyśmy mieli kupować każdego kto przeciw nam grał dobrze...
15
Ma już 23 lata, a jakoś wyjątkowo niczym nie czaruje. nwm.. Mnie specjalnie nie przekonuje.
0
Mbappe raczej zdaje sobie sprawę, że w Sandencji za dużo by nie pograł, więc musi iść do mniej renomowanych marek.
1
Zarówno Dembele, jak i Mbappe to młodzi i mega perspektywiczni piłkarze, tyle że Mbappe byłby dobrą maszynką marketingową, no bo teraz jest na niego hype. Jednak jeśli chodzi o przywiązanie do klubu to zdecydowanie Dembele, bo Mbappe to by wyfrunął z gniazdka po 2-3 sezonach i to pewnie do białych w dodatku..
2
Haha :D Szanuje taką postawę.
0
Ahh i teraz zaczną się spekulacje, jakie będzie nowe trio Barcy MSD (Dembele) MSH (Hazard) a może MSM (Mbappe) Nic tylko czekać, co tam media będą wymyślać.
7
Że musi rodzinę wyżywić i miał dość życia w Barcelonie, od 1 do 1 :D
0
To teraz, z tą kasą wchodzimy do BVB i Liverpoolu po swoje i zabieramy to co nasze :)
2
Za pół roku, zostanie tylko cień jego popularności.
0
Wystarczy że przeleją kasę na konto Barcy...
7
To niezła logika... W takim razie nikogo nie kupujmy, bo po transferze do nas może temu komuś spaść forma, poczekajmy kilka sezonów jak będzie już warty 200mln+ i jak będzie nie do wyciągnięcia...
22
Weź mi idź z tym Dybalą...
4
Nie rozumiem, dlaczego tylko w La Liga jest dostępne takie diaboliczne narzędzie jak "KLAUZULA ODSTĘPNEGO" klub ma gów** do gadania i w jednym okienku może stracić swoich kluczowych grajków...
1
Jeśli z Dembele jakimś cudem by się nie udało, to chciałbym aby zarząd zrobił podchody pod Hazarda, choć cena pewnie byłaby mocno zaporowa..
0
Ta, bo Perez go puści, no chyba że taką ma klauzule odejścia, to ok.