0

Dziś oni, jutro my :)

0

Sociedad ogrywa nas w LM, blamaż...

1

Sory, poeta się we mnie obudził :D

3

Jedne drzwi się zamknęły, jednak w drugich jest jeszcze mała szpara którą można wykorzystać. VeB !!!

0

Szkoda że Lucho nie ma do dyspozycji Rafinhi, moim zdaniem dałby więcej jakości niż Rakieta. No ale jakby nie patrzeć wychodzi Once de gala. No cóż Vamos i z wiarą na kolejną remontade.

0

Celem powinien być awans, a nie strzelenie pięciu bramek..

1

Bayern wychodzi wszystkim co ma najlepsze.. No, będzie ciekawie :)

1

Fajnie że dożyliśmy czasów gdzie taki klub jak Real Madryt obawia się najbardziej naszego gracza, to świadczy wręcz zajebiście o polskim futbolu.

6

Przede wszystkim to obrona musi sobie przypomnieć jak się gra... Bo trzy ostatnie mecze w jej wykonaniu to kabaret..

0

Ponieważ jest takie coś jak gra na obcym terenie, a uwierz że to nie jest jak my kibice sobie wyobrażamy "Przecież to boisko jak każde inne" Przede wszystkim kibice robią totalny mętlik w głowie, dochodzi jeszcze presja rywala i każdy, nawet bardziej doświadczony zawodnik pada ofiarą presji.

0

Tak naprawdę dwa mecze, którymi Barcelona może wygrać wszystko, lub stracić wszystko.

1

Jeśli obrona przypomni sobie, o co chodzi w bronieniu dostępu do bramki, to nie wykluczone.

2

A co ma powiedzieć ? Że dobrze robią gwiżdżąc ?

0

Kabaret, cyrk, pajacerka... Jedyne pozytywy to 3 punkty, no i forma Messiego, ale to już norma. Przed PSG były pewne zwycięstwa które wlewały wiarę. Patrząc na to, tylko zacytuje klasyka "Szkoda strzępić ryja"

0

Nie mamy pomocy, nie mamy obrony, gdyby nie Messi nie mielbyśmy ataku, kurw* mać. Coś się chyba popsuło doszczętnie...

0

Ta, może jeszcze Ter Stegen zachowa czyste konto ? :)

0

Za to Barcelona ma samych ogórów, co pierwszy mecz ligowy grają ta ?

1

"Camp Nou przychodzi na ratunek" Smutne ale prawdziwe, nasi w ostatnich meczach nie istnieją na wyjazdach. Nie wiem czy problem leży w psychice czy w czymś innym. Ale wiem że jeśli na mecz z Realem na Santiago Bernabeu, wyjdą z takim nastawieniem jak z Juve, czy nie daj Boże PSG, to może być to przykre przeżycie. Jednak liczę że ruszą swoje cztery litery i zaczną biegać, a nie człapać po boisku..

22

Tu nie trzeba patrzyć w suche statystyki, tylko zapierdala* po tym boisku ile fabryka dała, a nie uprawiać jogging...

4

Nie można mieć pretensje o stracone gole ?? A ten drugi po krótkim rogu to kto?Messi miał wyciągnąć ?? Buffon pokazał jak się broni w trudnych sytuacjach, no ale właśnie, to jest turbo legenda, a Ter Stegen przy nim to młokos...

0

Jeśli dalej będzie się tak rozwijał, to nie musiałby czekać..

0

Juve raczej nie popełni błędów PSG... Więc trzeba wygrać czystą jakością piłkarską, jednak nie ukrywam, jest jak powiedział Lucho "Ciężej jest wierzyć" :/

6

Czemu piszesz o złotej piłce jak w artykule nie ma o niej żadnej zmianki ?? Przedwczesny ból pupy się załączył, czy jak ?

0

Może i było większe zaangażowanie niż w Paryżu, ale oto nie trudno... Zobacz że każdy rywal który wychodzi przeciwko Barcy jest gotowy gryźć trawę aby utrudnić nam grę a nasi ? Bez tego kła bez tego zadarcia, jakie pokazali w meczu z PSG na Camp Nou. Nwm czy to sprawa psychiki czy czego, ale jeśli tak będą wyglądać dalej mecze wyjazdowe, to delikatnie mówiąc będzie kiszka, a El Clasico już tuż tuż..

0

Wierze w ten klub.. W piłkarzy? Chyba jeszcze też, choć irytują coraz bardziej..

0

2 mecze z rzędu bez strzelonego gola chyba wystarczy..

1

Tylko że to następna tak dotkliwa porażka na wyjeździe, a zespół nie wyciągnął żadnych wniosków z wydarzeń które miały miejsce w Parku Książąt, więc głaskanie po główkach gwiazdeczek i mówienie że wszystko będzie dobrze bo rewanż jest na Camp Nou jest żalosne... Żałosne jest też to, że jesteśmy bezradni na wyjazdach, zarówno przeciwko silnym jak i przeciętnym rywalom..

10

Przydałby by się taki Simeone, który nadał by charakter temu zespołowi. Bo sory ale ostatnimi czasy nasi przy rywalach którzy walczą o każdą piłkę wyglądają jak pizd*, które nie umieją tu i ówdzie wsadzić nogi..

1

Winisz Lucho za to że gwiazdeczką nie chce się biegać ??

0

Szkoda że to już kolejny mecz, po którym musicie tworzyć takie artykuły...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?