1

Ostatnimi czasy mecze wyjazdowe to katorga, nawet z ogórkami, a z najsilniejszymi.. No cóż... Efekty mamy na górze strony, oraz to co stało się w tę jakże romantyczne walentynki. O Maladze już nie wspomnę. Więc może nie tylko Neymar powinien popracować z psychologiem, ale także i reszta. (poważnie) Bo widać, że to może zdecydowanie bardziej dotykać sfery psychicznej/mentalnej (jak kto woli) niż tej fizycznej.

0

Przecież Dybała z Mathieu zrobi wiatrak, jak Messi z Roberto Carlosem...

5

Szkoda szczępić ryja na to co się odpierda**... Żelek za skopanie rywala dostał dwa mecze, ten za klaskanie dostaje trzy...

15

Oklaskiwał świetną robotę arbitra, nie rozumiem za co te oskarżenia :D

0

Nie gra wybitnie i sam też jestem do niego nastawiony dość wrogo, jednak winić go za porażki to droga na skróty. Zresztą jest przysłowie że sam meczu nie wygrasz, tak samo to działa w drugą stronę. Sam nie sprawisz że drużyna będzie przegrywać, bo po boisku biega 10 innych, nie ty sam.

1

Ejj noo, tak bez Gomesa... Serio ?

5

Niestety... O ile piłkarsko bliżej mu do Messiego, o tyle w zachowaniu bliżej mu do wielkiego księcia Cristiano...

0

Fizycznie może i wypocznie. Psychicznie raczej wątpię.

0

Tapeta Corssa naprawdę niezły sztos, choć wszystkie są bardzo dobrze wykonane.

1

Miesiąc w którym kluczowe będą rotacje składem.

2

Jedyny z jajami.

0

Za przeproszeniem ja pierdo**. Czasami jakieś pajace skopią rywala na boisku i dostają dwa mecze zawieszenia, a za obrazę, w dodatku której nie słyszeli sędziowie, cztery...

0

Skoro sędziowie nie słyszeli obrazy skierowanej w ich kierunku, to o co w ogóle toczy się dyskusja ?

2

Ludzi których boli pupa bo granie nazywa się e-sportem chyba nie widzą że profesjonaliści poświęcają grze (treningowi) nawet 12 godzin dziennie, wyrzeczenia jakie na siebie nakładają nie są mniejsze od sportowców grających w piłkę, siatkówkę, tenisa czy czego tam chcecie. Więc tak zasługują na miano e-sportowców, a wy na pewno im tego nie odbierzecie.

4

No tak, mówi że jest aktorem. Chodzi mu o jego symulki, ale nie odejmuje mu jakości piłkarskiej.

3

Trochę obiektywizmu...

1

Gość który pisze o obiektywnej ocenie sam umieszcza dwóch piłkarzy z klubu któremu kibicuje w pierwszej kolejności, a Ramosa który rozgrywa naprawdę zajebisty sezon sadza na końcu. Troll czy czysta hipokryzja ??

0

Gdybyśmy wykorzystali chociaż połowę z tych sytuacji to wynik byłby 2x wyższy, ale nie ma co narzekać, są 3 punkty i pewne zwycięstwo. VAMOS!!!

0

zakasać rękawy i po tryplet :D

0

Jak El Clasico to tylko w finale. Marzę aby obejrzeć taki finał LM.

0

El Clasico w ćwierćfinale...

0

NIE DAJ BOŻĘ. Nie mówię że Leo się skończył, bo to czysty geniusz i mój idol od malca. Tylko chodzi mi oto że, Neymar zaczyna przejmować pałeczkę pierwszeństwa w Barcy. Ale żeby nie było, Leo to maestro i drugiego takiego nigdy już nie będzie.

0

To ty chyba tylko trzy mecze w tym sezonie oglądałeś...

29

Brak Neymara daje o sobie znać... Nie oszukujmy się, ostatnimi czasy to on walczy i stara się prowadzić grę, z PSG to dzięki niemu dokonaliśmy nie możliwego. Wydawało mi się że Neymar przejmie pierwsze skrzypce w Barcy po odejściu Messiego, ale jednak chyba odejście Messiego nie będzie konieczne.

0

Typowy hejter - nie osiągnąłem nawet w 1/100 tego co on, to go będą hejtował wszędzie gdzie się da...

7

Symulka była ewidentna i tutaj nikt nie może powiedzieć że nie, ale dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia. Barca po takim meczu zasłużyła na awans.

11

Z tego co widziałem to Lucho ścierał spodnie na murawie, to raczej wątpię że coś takiego miało miejsce :D

5

Ach, a gdzie teraz ci co w pierwszej ankiecie zadeklarowali że nie wierzą ??? No właśnie :) Pozdrawiam tych prawdziwych, co wierzą zawsze i do samego końca.

2

Wierzyłem w tą drużynę, podczas gdy te jeban* 70% po meczu z PSG wciskało nie w ankietach, ja wierzyłem modliłem się o tą drużynę a gdy było 3:1 nie wyłączyłem meczu i jak pięknie mi się odpłacili, zarówno piłkarze Barcy jak i Bóg za modlitwy za tych piłkarzy i ten mecz. VAMOS BARCA !!!!!

1

Dwie bramki kur** tak blisko a tak daleko, ale chłopy dadzą rade !!! Jednak musi być w końcu jakieś zejście Messiego i strzał z 15-16 metra, jak on to umie. Kurde dalej damy rade !!! Vamos BARCA !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?