Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No Ney, twój mecz :)
2
Pomijając to, że tak się nie stanie... To faktycznie, zawodnik przed 30 to dobry zakup, z myślą o przyszłości..
1
Real Sociedad, Białasy i Osasuna.
3
Pierdolici* cały czas, że Real powinien grać w 10 i że sędzia 12 zawodnik... A kto jest kurw* winny temu że Barca przegrywała z takimi zespołami jak Alaves na Camp Nou. Zresztą sezon się jeszcze nie skończył, może Sevilla powalczy ze zmęczonym Realem po LM, może Celta, kto wie zobaczymy. Obyśmy my wygrywali swoje mecze..
0
Bez obrazy dla Andresa, bo jest to żywa legenda i geniusz. Jednak to rozgrywanie, ostatnimi czasy nie wychodź mu najlepiej :/
0
Statystyki, statystyki, statystyki... To jedynie nic nie dające ciekawostki. Trzeba wyjść i gryźć trawę, bo Espanyol na pewno będzie ją gryzł, aby odebrać Barcy szanse na mistrza.
3
Ciekawe co na to Ramirez i ogólnie piłkarze Malagi. Bo to że ich przełożeni chcą rozłożyć nogi przed Realem, to nie znaczy że piłkarze też chcą zostać wydymani.
0
Środek pomocy musi zostać wzmocniony... Nie ma co ukrywać, że to jedna z głównych przyczyn odpadnięcia z LM..
0
To działa też w drugą stronę, bo wystarczyło tylko dostawić nogę.. Sory dostawił, ale cuś tam ewidentnie nie pykło :)
12
Jest zaangażowanie, to i jest wynik.
127
Pomyśleć że jeszcze nie tak dawno Roberto grał podobnie do Andre Gomesa, (Który akurat wczoraj błysnął) czyli podania do najbliższego partnera. A teraz ? Se wchodź w środek pola z Realem Madryt jak Norek do Krawczyków. Pięknie się rozwinął.
23
Żyjemy w czasach najlepszego piłkarza w historii futbolu. Długo ludzie nie zobaczą lepszego.
0
Mimo że oglądałem już setki meczów Messiego, to on nadal mnie zadziwia swoim geniuszem, no ale w końcu łatka najlepszego piłkarza w historii zobowiązuje. Trzeba przyznać że wejście Andre Gomesa na wielki plus, co prawda pewnie w następnym meczu znowu założy pelerynę nie witkę, ale tego meczu mu nie zapomnę, szacuneczek. No i nasza Rakieta odpaliła w odpowiednim momencie. Brawa dla wszystkich. VAMOS!!!
1
Messi jest... A zresztą każdy wie jaki jest. Casemiro na cenzurowanym i trzeba to wykorzystać.
0
Wraz z tym wystawieniem Balea, otworzyła się furtka Barcy po Isco. Chłop jest w turbo formie, a łysy sadza go na ławce... To jaki wkur* musi teraz czuć, jest nie do opisania.
0
Myślałem że El Clasico nie będzie tylko meczem o 6 punktów dla Barcy, ale też o mój kupon, niestety. Liverpool postanowił że przegra mi kupon już zawczasu, abym miał w głowie tylko mecz :D
0
Monaco grało dzień wcześniej w LM, co prawda bez dogrywki ale to też był mecz na pełnych obrotach. Więc nwm czy możemy mówić o jakieś przewadze..
0
Ta, tyle że jakby Legia miała w tej chwili mistrza, to by było "Wciąż jesteśmy w grze"
0
To się rozczarujesz, bo stolica znów będzie miała mistrza :)
0
"Klub" Jest ponad piłkarzami, ponad tymi śmiesznymi prezesami, właścicielami i innymi ludźmi którzy nim kierują. Ci wszyscy ludzie przeminą, a Barca będzie trwać bez nich.
0
Wyobrażam sobie jakie byłby dymy, gdyby Neymar zagrał i byśmy wygrali :D
34
Neymar, niby taka gwiazdeczka, niby taki symulant, ale jak trzeba to najciężej zapierda** na sukces zespołu.
5
Ludzie, piszecie że to chamstwo i cwaniactwo... Przecież nie robią nic niezgodnego z prawem. Barcelona to nie Legia i raczej tam ludzie wiedzą od czego są i wiedzą kiedy prawo im na coś pozwala, a kiedy nie i jeszcze ta zapowiedzi trybunału, że wielmożni państwo nie zbiorą się w sobotę aby zbadać sprawę Neymara, bo to nie CR7 i Perez w łapsko nie da, więc się nie opłaca ruszać dupska.
1
Nie no spoko, jeden z najważniejszych meczy w sezonie a ten eksperymentuje jakimiś pokracznymi ustawieniami..
1
Barca zamiast ściągać zawodników za grubą kasę to szuka jakieś perełki za 20-35 mln... A jak widać to nie przynosi żadnych efektów(No może Umtiti), po prostu trzeba sięgnąć trochę głębiej do portfela i ściągnąć nazwiska które znaczą coś w Europie a nie tylko lidze..
0
Jeśli prawo jest po stronie Barcy to Neymar może zagrać. Obawiam się jednak, że niektórzy będą gotowi złamać prawo, aby utrudnić życie Barcy...
0
Ta, wszystko na zawołanie ci zrobią i zapłacą nawet...
0
Dziś oni, jutro my :)
0
Sociedad ogrywa nas w LM, blamaż...
1
Sory, poeta się we mnie obudził :D