Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kumpel... Cou w zeszłym sezonie w 26 meczach grał na lewym skrzydle, na środku pomocy grał 6 meczy... Ty zejdź na ziemię..
0
Za późno :D...
0
To niezły casting :D
0
Chciałbym być w twojej sytuacji, ale niestety... Jestem na bieżąco :/
0
Nom, tanio w luj..
0
Prywatne zdjęcia z Aubą, tez ten ktoś jakimś cudem posiadał ??
1
Tak wyglądały by ceny bez szejków i chinoli... Ale niestety, ktoś musiał rozje*** ten domek z kart..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tu chyba moderacja musi poczarować :D
1
Jak na razie te pieniądze też nie pomagają :D
0
Komentarz usunięty
0
Takie obawy możesz mieć do każdego zawodnika, Coutinho, Dembele, Mbappe i reszty których są łączeni z Barcą, ja po prostu uwielbiam patrzeć na grę Hazarda i chciałbym go u nas zobaczyć.
0
Jeśli plotki o transferze Hazarda okażą się prawdziwe, to nigdy więcej nie napisze złego słowa o naszym zarządzie.
0
Jeśli to by była prawda i padła by oficjalka, to byłbym najszczęśliwszym człowiekiem z tego forum z powodu jego przyjścia. Ale to chyba zbyt piękne..
1
A kogo my nie kupujemy w tym okienku ??
0
Nwm z której części mojego komentarza to wywnioskowałeś.. Dembele to zajebisty piłkarz i też chce go w Barcy, ale ty mi tu coś próbujesz wkręcić że zagrał wczoraj dobry mecz ??? Na swoje umiejętności, zagrał co najwyżej przeciętnie.
0
Suarez wiecznie grał nie będzie..
0
A co on tam takiego wielkiego zrobił ?? Ta asysta do Auby, wymagała przeglądu pola Xaviego z najlepszych lat ??
1
Hazard i Cou. Może Dembele jest perspektywiczny, ale do Hazarda to mu delikatnie mówiąc daleko..
1
Ale na co ma się nie godzić ?? Rządzi trener, nie piłkarze..
0
Rozumiem cię, tylko moim zdaniem Hazard jest większą gwarancją jakości, choć to oczywiście kwestia indywidualnych preferencji. Jednak jeśli sprowadzą Dembele tez płakać nie będę, bo chłopak ma wielki talent.
2
Dembele jest spoko, młodziutki, talentu co nie miara. Ale mi marzy się Hazard, wiem że pewnie nie do wyciągnięcia, a jak już to za jakieś 150-200 baniek, ale bardzo chciałbym zobaczyć go w bordo granatowych barwach.
1
I ma już 23 lata, więc powinien reprezentować sobą coś więcej, jak na gwiazdę, jaką wszyscy próbują na siłę z niego zrobić..
3
Nie zdążyłbyś, bo już Katalończycy by się nim czule zaopiekowali :D
0
Jakby za 220 baniek + budżet przeznaczony na transfery, nie sprowadzili dwóch grajków klasy światowej, to Katalończycy chyba własnymi rękoma by ich wynieśli.
2
120* Chyba że ultra promocja xD
0
Jak tak faktycznie było, to szkalowanie Neymara jest w tej chwili w pełni zasłużone.. Ale coś w to wątpię.
0
Valverde coś tam mówił, że chce mieć skompletowaną drużynę na Puchar Gampera... Jak na razie tak średnio to wygląda, a coś wątpię że nasz jakże ogarnięty zarząd dopnie jutro trzy transfery..
0
Bo karnego nie trafił ? xD
0
Osobiście wole mieć 2 Messich niż 3 Neyów :)