1

Kumpel... Cou w zeszłym sezonie w 26 meczach grał na lewym skrzydle, na środku pomocy grał 6 meczy... Ty zejdź na ziemię..

0

Za późno :D...

0


To niezły casting :D

0

Chciałbym być w twojej sytuacji, ale niestety... Jestem na bieżąco :/

0

Nom, tanio w luj..

0

Prywatne zdjęcia z Aubą, tez ten ktoś jakimś cudem posiadał ??

1

Tak wyglądały by ceny bez szejków i chinoli... Ale niestety, ktoś musiał rozje*** ten domek z kart..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tu chyba moderacja musi poczarować :D

1

Jak na razie te pieniądze też nie pomagają :D

0

Komentarz usunięty

0

Takie obawy możesz mieć do każdego zawodnika, Coutinho, Dembele, Mbappe i reszty których są łączeni z Barcą, ja po prostu uwielbiam patrzeć na grę Hazarda i chciałbym go u nas zobaczyć.

0

Jeśli plotki o transferze Hazarda okażą się prawdziwe, to nigdy więcej nie napisze złego słowa o naszym zarządzie.

0

Jeśli to by była prawda i padła by oficjalka, to byłbym najszczęśliwszym człowiekiem z tego forum z powodu jego przyjścia. Ale to chyba zbyt piękne..

1

A kogo my nie kupujemy w tym okienku ??

0

Nwm z której części mojego komentarza to wywnioskowałeś.. Dembele to zajebisty piłkarz i też chce go w Barcy, ale ty mi tu coś próbujesz wkręcić że zagrał wczoraj dobry mecz ??? Na swoje umiejętności, zagrał co najwyżej przeciętnie.

0

Suarez wiecznie grał nie będzie..

0

A co on tam takiego wielkiego zrobił ?? Ta asysta do Auby, wymagała przeglądu pola Xaviego z najlepszych lat ??

1

Hazard i Cou. Może Dembele jest perspektywiczny, ale do Hazarda to mu delikatnie mówiąc daleko..

1

Ale na co ma się nie godzić ?? Rządzi trener, nie piłkarze..

0

Rozumiem cię, tylko moim zdaniem Hazard jest większą gwarancją jakości, choć to oczywiście kwestia indywidualnych preferencji. Jednak jeśli sprowadzą Dembele tez płakać nie będę, bo chłopak ma wielki talent.

2

Dembele jest spoko, młodziutki, talentu co nie miara. Ale mi marzy się Hazard, wiem że pewnie nie do wyciągnięcia, a jak już to za jakieś 150-200 baniek, ale bardzo chciałbym zobaczyć go w bordo granatowych barwach.

1

I ma już 23 lata, więc powinien reprezentować sobą coś więcej, jak na gwiazdę, jaką wszyscy próbują na siłę z niego zrobić..

3

Nie zdążyłbyś, bo już Katalończycy by się nim czule zaopiekowali :D

0

Jakby za 220 baniek + budżet przeznaczony na transfery, nie sprowadzili dwóch grajków klasy światowej, to Katalończycy chyba własnymi rękoma by ich wynieśli.

2

120* Chyba że ultra promocja xD

0

Jak tak faktycznie było, to szkalowanie Neymara jest w tej chwili w pełni zasłużone.. Ale coś w to wątpię.

0

Valverde coś tam mówił, że chce mieć skompletowaną drużynę na Puchar Gampera... Jak na razie tak średnio to wygląda, a coś wątpię że nasz jakże ogarnięty zarząd dopnie jutro trzy transfery..

0

Bo karnego nie trafił ? xD

0

Osobiście wole mieć 2 Messich niż 3 Neyów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?