1

A Legia znów ma problemy z ogórami... No, ale przynajmniej chyba gola na wyjeździe nie oddadzą. (chyba)

9

To ciekawe, że nasza nie tolerancja chroni nas od tych katastrof.

0

Ale właśnie te skrajne przekonania, chronią nas od katastrof jakie dzieją się na świecie..

3

Nie dość że klub cierpi to i miasto jest atakowane.. Ciężki okres dla całej Barcelony :/

2

Kolejna świetna informacja, zaraz po wczorajszej katastrofie. Dawać mi ich więcej, może coś o tym że Coutinho się rozmyślił, albo że Suarez będzie pauzował przez dwa miesiące...

19

Posiadanie piłki we wczorajszym meczu: 53:47 na korzyści Realu... Już nawet w tym byliśmy gorsi. Nawet jak się przegrywało, to patrzyło się na posiadanie piłki i widziało się 60 % to przynajmniej miało się świadomości że drużyna nie zagubiła zupełnie swojego stylu, a wczoraj ? Takie ch** wie co to miało być. Pierwszy mecz ligowy za 3 dni, zobaczymy czy przynajmniej średniaką będziemy dawać radę, czy może już sami powoli się nim stajemy..

3

Watzke z nas kręć beke... a w sumie, to kto nie kręci ?? Przegraliśmy w tak chu*** stylu że aż płakać się chce.

0

Ciekawy jestem czy z Suarezem wszystko w porządku, w ostatnich minutach coś nie dawało mu spokoju. Ale bądźmy dobrej myśli.

2

To ch** trzeba będzie dopłacić 15 mln po tym sezonie za Gomesa.

1

Mam nadzieje że Griezmann przyjdzie w następnym sezonie, bo Suarez młodszy a co za tym idzie skuteczniejszy nie będzie..

0

No, dwa razy z rzędu LM.. Faktycznie szkoda mi ich trochę.

0

Ch** du** kamień kupa. Jeszcze Suarez kuśtyka, a to czego brakuje Barcelonie w tej chwili to szpital... Transfery przybywajcie, bo tu walka z materacami o drugą pozycję się szykuje na obecną chwile.. Ale wierzę że się mylę i Valverde jakoś poukłada te porozpier****** puzzle.

1

Przestań. Zmiażdżyli nas pod każdym względem..

0

Symuluje jak poje**** to już nic na niego nie gwiżdżą.. Proste.

0

Neymar rozbrzmiało na trybunach...

0

W końcu pozamyka, bo ludziom już się znudzi hejtowanie go..

0

Trzeba powiedzieć wprost, Real jest wielki a nasza drużyna rozbita, zarówno na boisku jak i chyba w szatni, bo po gestach zawodników do siebie nawzajem, można zauważyć że coś tam złego się dzieje.. Zbawiciele przybywajcie, bo ten sezon może być, ciężki do oglądania..

0

Dobrze że Isco na ławie, bo to jak chłopak wkręca w murawę ostatnimi czasy to głowa mała. Jednak kiedyś musi wejść..

0

"osobom go tworzącym" Chyba niszczącym..

1

Nie napisałem nic o tym że jest biedny, czy wykorzystywany, tylko o tym w jakiej sytuacji się znalazł.. Piłkarz ma prawo domagać się transferu, tak samo jak ty masz prawo do wypowiedzenia ze swojej pracy.. Tylko że ty nie będziesz karcony przez nikogo, za to piłkarz przez tysiące ludzi..

0

3:1 dla Barcy, a w dogrywce Real coś załaduje.

9

Widzę że większość bolą cztery litery że tak się zachowuje, ale co innego ma zrobić w swojej sytuacji ?? Większość kibiców już na niego pluje, trener też się krzywo patrzy zarząd pewnie tak samo, więc co waszym zdaniem ma zrobić gdy wszyscy dookoła patrzą się niego jak na wroga nr 1... Zostać na następny sezon i przy kontakcie z piłką być wygwizdywany, gdzie na stole leży dobra oferta od Barcy, praktycznie gwarancja wyjściowej jedenastki i jeszcze lepsze zarobki. Czasem przeanalizujcie sytuacje drugiego człowieka i spróbujcie zrozumieć, zanim zaczniecie biadolić..

0

Nawet jeśli zarząd zrezygnuje z własnej woli, w co powątpiewam, To i tak nie chciałbym Laporta. Tu musi przyjść ktoś świeży z nowymi pomysłami na ten klub, bo stare jak widać już nie działają..

3

Nikogo nie zgasił, po prostu odpowiedział na pytanie w żartobliwy sposób...

1

Ta, tylko że PSG ma teraz gracza, który w dużej mierze przyczynił się do remontady na nich..

1

Ten "błazen" mieszkał w Barcelonie kilka lat, kocha tą drużynę i włożył w kibicowanie temu klubowi więcej serducha, niż większości ludzi na tej stronie razem wzięta, włącznie zemną..

0

Messi podpisał już kontrakt, do 2021 Sherlocku..

3

Spójrzmy prawdzie w oczy. Przegraliśmy mecz, w którym o dziwo mieliśmy po swojej stronie nawet sędziego, a to dużo mówi o pozycji, w jakiej się aktualnie znajdujemy..

5

Proszę nie broń go, bo za to co zrobił też powinien dostać zawieszenie. Takie zachowania trzeba kastrować, żeby było coraz mniej oszustów w futbolu.

0

ojjjj koleżko... Czy Asensio nie będzie grał na takim poziomie, to bym nie był taki pewny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?