Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Inaczej.. Niezły zespół z pierwszego koszyka, jeden z najsłabszych z trzeciego i średniaka z czwartego..
0
Liverpool jeszcze nie awansował..
0
Zależy czyjej.
0
Nawet nasz zarząd nie byłby aż tak nie poważny..
0
Coutinho 4 oferta 150 mln, nie Dembele.
1
El #mercato del FCB a las 14.30 del 23/08
SERI (descartado por razones técnicas)
COUTINHO ( Presentando 4a oferta - 150M en UK el FCB)
@gerardromero
2
Błagam żeby to była prawda..
0
Napisał "potraktować z przymrużeniem oka" kumasz ziombel ??
0
Ty chcesz szukać.. Spójrz w prawy dolny róg monitora, powinieneś mieć tam datę i przelicz sobie ile dni zostało do zamknięcia okna..
0
Oj to polecam. Ale upewnij się że będziesz miał dużo wolnego czasu, bo raczej cię wciągnie :D
0
Podobno 8 sezon ma wyjść w październiku 2018.
0
Do końca zostało łącznie bodajże 8 odcinków, razem z 8 sezonem. A wrażenia wiadomo że przednie, takiego serialu jak gra o tron jeszcze długo nie będzie..
0
To było 6 lat temu.. Na każdego byś coś znalazł gdybyś dobrze poszukał..
0
6 lat temu czyli 17
1
Piszecie że Zielu madridista.. Isco był za Barcą i co to go powstrzymało przed przejściem do Realu ?
0
Ohh kur** rycerz na białym koniu się znalazł.. Żebyś wiedział że pojadę, na dniach spodziewaj się Coutinho i Hazarda w Barcelonie, bo takie mam plany transferowe.
2
Kupić nie potrafią, sprzedać nie potrafią, tylko wałki im dobrze wychodzą..
2
Wyłożyć 150 za Hazarda i mamy zawodnika pewnego, klasy światowej, który jest "dotknięty" techniką Messiego.
14
Wolałbym dać 200 za Hazarda, niż 150 za Dembele..
2
Za 150 baniek, to już można się o Hazarda starać..
1
Jeśli to prawda to nasz zarząd to faktycznie skończeni idioci..
2
Takie cuda to ja od dwóch tygodni czytam..
1
To może jak nie Cou to Eriksen ? Szanse pewnie takie same, ale zawsze warto spróbować podjąć negocjacje.
7
Jak wypadnie im jeszcze piętnastu pozostałych to może Valencia będzie mieć szanse na remis..
1
W "Panu Tadeuszu" ani "Dziadach" nic nie było o tym. Może podasz na których stronach mam szukać, bo w spisie treści nie ma, a ja taki głupiutki to może przegapiłem..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Lewacka strona to i za Realem stoją :D
5
3 bramki 3 asysty w dwóch meczach.. No niezłe ma wejście chłopak.
0
Co to za starszy pan komentuje mecz PSG na Eleven ?? Pytam, bo jest wyjątkowo irytujący..
6
Du** nie urywa, ale trzy punkty zostają w Barcelonie, to najważniejsze..