0

Inaczej.. Niezły zespół z pierwszego koszyka, jeden z najsłabszych z trzeciego i średniaka z czwartego..

0

Liverpool jeszcze nie awansował..

0

Zależy czyjej.

0

Nawet nasz zarząd nie byłby aż tak nie poważny..

0

Coutinho 4 oferta 150 mln, nie Dembele.

1

El #mercato del FCB a las 14.30 del 23/08
SERI (descartado por razones técnicas)
COUTINHO ( Presentando 4a oferta - 150M en UK el FCB)
@gerardromero

2

Błagam żeby to była prawda..

0

Napisał "potraktować z przymrużeniem oka" kumasz ziombel ??

0

Ty chcesz szukać.. Spójrz w prawy dolny róg monitora, powinieneś mieć tam datę i przelicz sobie ile dni zostało do zamknięcia okna..

0

Oj to polecam. Ale upewnij się że będziesz miał dużo wolnego czasu, bo raczej cię wciągnie :D

0

Podobno 8 sezon ma wyjść w październiku 2018.

0

Do końca zostało łącznie bodajże 8 odcinków, razem z 8 sezonem. A wrażenia wiadomo że przednie, takiego serialu jak gra o tron jeszcze długo nie będzie..

0

To było 6 lat temu.. Na każdego byś coś znalazł gdybyś dobrze poszukał..

0

6 lat temu czyli 17

1

Piszecie że Zielu madridista.. Isco był za Barcą i co to go powstrzymało przed przejściem do Realu ?

0

Ohh kur** rycerz na białym koniu się znalazł.. Żebyś wiedział że pojadę, na dniach spodziewaj się Coutinho i Hazarda w Barcelonie, bo takie mam plany transferowe.

2

Kupić nie potrafią, sprzedać nie potrafią, tylko wałki im dobrze wychodzą..

2

Wyłożyć 150 za Hazarda i mamy zawodnika pewnego, klasy światowej, który jest "dotknięty" techniką Messiego.

14

Wolałbym dać 200 za Hazarda, niż 150 za Dembele..

2

Za 150 baniek, to już można się o Hazarda starać..

1

Jeśli to prawda to nasz zarząd to faktycznie skończeni idioci..

2

Takie cuda to ja od dwóch tygodni czytam..

1

To może jak nie Cou to Eriksen ? Szanse pewnie takie same, ale zawsze warto spróbować podjąć negocjacje.

7

Jak wypadnie im jeszcze piętnastu pozostałych to może Valencia będzie mieć szanse na remis..

1

W "Panu Tadeuszu" ani "Dziadach" nic nie było o tym. Może podasz na których stronach mam szukać, bo w spisie treści nie ma, a ja taki głupiutki to może przegapiłem..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Lewacka strona to i za Realem stoją :D

5

3 bramki 3 asysty w dwóch meczach.. No niezłe ma wejście chłopak.

0

Co to za starszy pan komentuje mecz PSG na Eleven ?? Pytam, bo jest wyjątkowo irytujący..

6

Du** nie urywa, ale trzy punkty zostają w Barcelonie, to najważniejsze..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?