1

Ta i może jeszcze Deulofeu będzie asystował przy tej bramce, co ? :D

10

Denis powinien zagrać w rewanżu na skrzydle, bo Deulofeu po prostu bał się grać. Ani jednego dryblingu, czy przyspieczenia akcji, nic..

0

Przy takiej formie Isco, to Cristiano może już nie być..

0

Ciekawe czy Cou znajdzie się w kadrze Live na mecz z Hoffenheim. Oby nie :D

0

A kto rzuci koło ratunkowe ? Bo sam Messi to już za mało.

0

No Bartek, wszyscy zaczynają naciskać...

0

Weź, nie dołuj bardziej..

1

Miejmy nadzieje że koniec..

0

Mam nadzieje, że dziś przynajmniej wjedzie jakieś pocieszenie w postaci potwierdzenia transferu Cou lub Dembele.

0

Zarówno on, jak i Suarez to jedna wielka pajacerka..

2

Ja nie, ale w twoim przypadku bym się przebadał.

6

Przywalacie się o symulke Ronaldo, a Suarez równie dobrze przy pajacował...

0

Symulka Suareza też oczywista i nie powinno być karnego..

0

Byli lepsi i tyle, nie kur** jakieś dotarcie. Ludzie nie bójmy się powiedzieć że Real w tej chwili to top 1 na świecie i nawet z transferami Cou oraz Dembele, będzie ultra ciężko..

0

Wszędzie są tak liczone..

0

"Houston, mamy problem"

0

No cóż "Houston, mamy problem" poważny problem..

47

Skrzydłowego to bardziej dziś przypomina Alba niż Deulofeu..

0

Zamieszkujesz w Japonii, czy po prostu wakacje ??

0

Bez CR, ale z Isco.

1

Jak już coś krytykować, to w miarę normalny sposób. Bo co niektórzy tu piszą to oczy wypala..

3

Od 2-3 dni, tak obserwuje co się dzieje i widzę że strasznie co niektórych bolą cztery litery, tak bardzo że jeden chce zbojkotować mecze Barcy. Tylko dlatego bo przychodzi Paulina.. Świetni kibice, takich się szanuje. Drugi pisał że jak przyjdzie Paulinho i ucierpi na tym Sergi Roberto, w sensie że będzie mniej grał czy "cuś" to przestanie kibicować Barcelonie. Uśmiechnąłem się przynajmniej jak czytałem, więc dziękuję, kimkolwiek tam byłeś. A jak był news że Paulinho leci do Barcy, to jeden pisał że zawsze jest "nadzieja" bo samolot może spaść... Ta jasne, że niby sarkazm i że powinienem mieć dystans do takich rzeczy, ale widziałem już tylu idiotów na tej stronie że nie wiem czy pisał serio, czy żartował.. Polecam skończyć biadolić. A jak już to jakaś fajna dyskusja, a nie przytaczać argument że jest "drewnem" i jak fajnie, jak śmiesznie..

0

Nie no 3. Arsenal z Lisami 20:45

0

3 godziny to nie tak zaraz :D

4

On się nie buntuje, tylko chce zmienić klub.

3

Jak nie umiesz się poznać na żarcie, to w ogóle się lepiej nie wypowiadaj typeczku.

38

Wszystko co trzeba wiedzieć o finansowym fair play: Obowiązuje każdego, prócz szejków i Chińczyków...

12

ewentualnie tego Veriattiego, a i jeszcze może Hazarda...

0

Ok, może co rozumiem pod pojęciem "z topu" Messi,CR7,Neymar,Modrić,Lewy itp. Czyli piłkarzy którzy są niemal do wyciągnięcia z klubów (No chyba że wjedzie szejk i ma gdzieś klauzule na ponad 200 baniek) wtedy bym rozumiał, że zarząd ma problemy, ale oni mają problem aby wyciągnąć grajków oczywiście wysokiej klasy, ale taki klub jak Barca powinien tak negocjować że sprawa powinna się zakończyć w 3-4 dni. Tym bardziej że obaj zawodnicy chcą przejść, ale zarząd nie potrafi odpowiednio negocjować.

0

To lepiej nikogo nie sprowadzać Sherlocku ?? A i tak pewnie dadzą 120-130 mln za Dembele, razem ze zmiennymi. Więc czemu mieli by nie dać też tyle za Coutinho ? Wzmocnie środka jest kluczowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?