- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1450 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
LukaszFan
16
@Rastafarnianin Jak Stanowski wpakował go na mine? Jeśli koleś ściemniał to sam siebie... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Dynak
2
@Bykunn ja trzymam twoja strone i też jestem bardzo sceptyczny. Teraz kolejny oszolom... pewnie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1450 Culés
4
A ja jestem pozytywnie nastawiony. Na tle dobrego, zgranego i przede wszystkim ogranego taktycznie Realu wyglądaliśmy dobrze. Zwłaszcza pierwsza połowa. Druga zaś była festiwalem błędów indywidualnych. Królewscy po prostu byli bardziej "dotarci" jako zespół i wykorzystali nieporadność niektórych zawodników. Jak nasi się przyzwyczają do nowych zaleceń taktycznych i przyjdzie jakiś ogarnięty następca Neya to może być dobrze.
2
@sebasek99 Real grał bez swojego dyrygenta pomocy.
0
@sebasek99 W sumie , mozna sie podlaczyc. Nie bylo dobrze, ale nie bylo tragedii. Niektore pozycje to poprawienia/zastapienia.
Real jest w sztosie, to obronca LM, ma najlespsza pomoc i lawke na swiecie.
To poczatek sezonu , wiec zbyt wczesnie zlapali forme ;D
0
@sebasek99 Byli lepsi i tyle, nie kur** jakieś dotarcie. Ludzie nie bójmy się powiedzieć że Real w tej chwili to top 1 na świecie i nawet z transferami Cou oraz Dembele, będzie ultra ciężko..
0
@hoeniker My też. Coutinho się gdzieś zapodział. Do tego Semedo nie grał i Dembele :) Szczerze grali lepiej niż się spodziewałem, tak jak kolego napisał, drużyna jest bardzo niekompletna. Oni mają kadrę gotową, a my jesteśmy w rozsypce.
0
@Zieliniak A ja pisze, że byli źli? W tym spotkaniu byli lepsi, ale nie odskoczyli nam jakoś mocno, a niektórzy piszą jakby nas rozklepali jak dzisiaj ManU porobił Młoty. To pierwszy poważny mecz. Nasi się jeszcze zgrają. Valverde coś z niego wyciągnie i w lidze Real przewyższymy.
0
@hoeniker A my bez lewej strony i z Pique myślącym o kampani wyborczej lub Shakirze xD