Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko fajnie, ładnie, ale trzymać takiego zawodnika na ławce to grzech.. Chyba że Valverde wybierze inny wariant taktyczny, ale coś w to wątpię.. A zresztą, rozmawiać będziemy jak transfer będzie przyklepany.
1
Z połączenia stylu gry Barcy i agresywnego stylu Altietico... Powstał by potwór, który urządzał by prawdziwe piekło rywalowi.
0
Gdyby miały piłkarki o podobnej charakterystyce, to nie dostawały by po 6:2 z 15 latkami z Toronto... Wielkie mistrzynie świata..
6
O luju, jak zobaczyłem ten nagłówek to na 3 sekundy mnie przytkało :D
0
Życzę mu i nam wszystkim, wielu sukcesów, w postaci zapełnionych gablot :)
1
Wtedy rynek nie był skażony chinolami, szejkami. Jednak, nawet jak na tamte czasy, sprzedanie Sancheza za tak śmieszne pieniądze, to jakaś pomyłka..
0
Suarez chyba postanowił że nie będzie strzelał już patelni, bo za proste to jakieś takie..
1
Szkoda że reprezentujący niższy poziom...
1
Serio? Nawet na autostradzie się zatrzymują żeby pstryknąć fotkę :D
1
Nie mam Boga w sercu, bo sądzę że Barca sama przegrała sobie tytuł, takimi meczami jak z Alaves, czy z Malagą ??
4
Mam nadzieje, że w następnym sezonie to Neymar zdobędzie złotą piłkę i zakończy erę Messiego i Krystyny, bo to potrzebne dla całego futbolu.
1
Potem biali maja jeszcze mecz z Malagą.
10
Ten wywiad, to spoliczkowanie Unzue..
1
Ludzie nie oglądają meczów, tylko wpisują flashscore, patrzą na bramki, asysty i o asysta ależ on jest wyjebisty. Z Ronaldo to działa tak, że mają ból dupy i muszą go opluć..
6
Pewnie zjadł coś w Madryckiej restauracji :/ Szybkiego powrotu do zdrowia, prezydencie :)
0
Co jak co, ale słowa Unzue też za fajne nie były, w końcu obraził on legendę klubu i całego futbolu jaką był Ronaldinho i jestem pewien, że te słowa nie spodobały się jeszcze paru innym zawodnikom..
0
Unzue obraził legendę klubu i osobę którą Neymar podziwiał..
1
1.Klasowy pomocnik jest potrzebny na wczoraj. Bez urazy dla Roberto. bo naprawdę rozwinął się kapitalnie, ale środek pola z nim wyglądał by tak jak w tym sezonie. Czyli by nie wyglądał..
2.To może być akurat dobra opcja.
3. Nwm z jaką opcją, ale jeśli nie umie przebić się w Las Palmas.. To o czymś świadczy.. Tak btw. To zawodnik Hamburga, więc co to ma do rzeczy z jaką opcją ?
0
Nie może... Ta kwota, musi wzrosnąć, szczególnie jeśli chcą sprowadzić trzech piłkarzy, w tym Coutinho i Bellerina. Sam Coutinho będzie wydatkiem rzędu tej kwoty, jak nie większej. Nie wierze że taki klub jak Barca, w dodatku po podpisaniu umowy z Rakuten, nie może wyłożyć trochę więcej na transfery.. Trochę smutne.
0
Polegał na tym samym - kopnij piłkę do bramki przeciwnika. Wątpię, żeby wtedy było jakoś łatwiej..
0
Spójrz na ilość rozegranych meczy.. Może nie uwierzysz, ale ona ma faktycznie znaczenie.
24
Wow. Paulino Alcántara, mieć więcej bramek strzelonych od rozegranych meczy, to serio trzeba mieć ciąg na bramkę.
16
Widzę wszystkim, EXPERT MOD się załączył, bo to wy codziennie widzicie ich na treningach i widzicie w jakiej dyspozycji są..
2
Usuń ten komentarz, bo jakiś footroll zaraz cię namierzy...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
"Poprosił" Rozumiesz co to znaczy ?? A zresztą, nikt nie potwierdził oficjalnie tych informacji..
6
Ehh... Tylko 4 mecze do końca sezonu.. A kalendarze na propsie, szczególnie ostatni ma wyjątkowy urok
0
Kupować i tyle.. Martwienie się tym, że ktoś poczuje się urażony, bo ten czy tamten zarabia więcej od niego, to kabaret.. Trzeba wzmocnić siłę zespołu i piłkarze chyba najlepiej powinni to zrozumieć, a tym bardziej tej klasy.
1
Szczerze myślałem że Atletico pokaże ten niezłomny charakter i wyjdzie bez kompleksów... Był bez kompleksów, przez pierwsze 5 minut..
0
100 mln... Cóż, to nie jest dużo jak na aktualne ceny, tym bardziej, jak Barca chce sprowadzić piłkarzy klasy Bellerina czy Coutinho, o Verattim nawet nie wspominam. Sto baniek to raczej dużo za mało i Bartomeu na pewno zdaje sobie z tego sprawę.