18

Dobry mecz całego zespołu, ale Messi... Gdyby mógł jeszcze raz mieć 20 lat...

0

Zależymy od siebie ! Wreszcie jest bezpośredni kontakt :)

1

No tak, ale wystarczy jakaś byle wrzutka w pole karne na tego dryblasa i kto go zatrzyma ?? Umtiti który jest ponad 20 cm niższy?? A może Masche, który jest niewiele wyższy od Messiego.. Jedynie Pique lub Mathieu są w miarę porównywalnym wzroście i kto któryś z nich musi się nim "opiekować"

16

Błagam was nie róbcie z tej strony drugiej fioletowej i po każdym zwycięstwie Realu nie piszcie że sędzie pomógł, albo że Florek posmarował, bo to już nudne. Jak nam sędzie pomaga (co ostatnio zdarza się rzadko ale jednak) to cisza...

2

Proszę was, dzisiaj nikogo ani niczego nie hejtujmy, po prostu cieszmy się tymi trzema punktami :)

0

Ehh, taka gadka na alibi w razie przegranej, a prawda jest taka że bez jutrzejszego zwycięstwa sezon będzie skończony, jeśli chodzi o ligę..

3

Ta, za każdym razem symuluje...

0

Wylądowanie tak znanego i lubianego piłkarza w więzieniu jest niemożliwe, ze względu na ilość jego fanów stojących za nim murem którzy poszli by za nim w ogień, a takich trochę jest no i oczywiście kasy, której mało też nie ma...

0

Okładka L’Esportiu, jest jedną z bardziej trafionych okładek ze wszystkich magazynów kiedykolwiek...

0

Prędzej niezadowolony z postawy drużyny...

0

Największym problemem jest to że nasza pomoc nie istnieje.... Brak odbiorów, brak kreatywności, brak jakiegokolwiek impulsu od linii pomocy, tak jakby istniała ona tylko na papierze.

1

A kto by się cieszył, kiedy widzi że drużyna gra taki piach... Nie wiem czemu, ale wciąż wierzę w remontade. Chyba jestem kompletnym idiotą, no ale trudno.

2

No i jest wygrana... Jednak dla naszego środka pola zapalmy znicz [*] [*] [*] No dobra, najlepiej trzy.

0

Mecz usypiający delikatnie mówiąc, niestety nasza defensywa momentami myśli tak samo...

0

Nie kombinować brać Sampaoliego, to trener który nada charakter Barcy która go utraciła i przede wszystkim jeszcze bardziej zjednoczy szatnie Barcelony. Tym bardziej że Messi popiera jego kandydaturę, a wszyscy wiemy że jak Messi jest szczęśliwy to cała Barca też :)

0

No tak średnio bym powiedział, piłkarze będą chcieli chociaż w małym stopniu zrehabilitować się za ten blamaż, więc nie wiem gdzie tu te dobre wiadomości.

0

1.To niestety dla ciebie tylko twoje zdanie, a ten orzeł jest wstawiany na forach bądź ten grupach patriotycznych. Więc tak jest to sztuka współczesna która podoba się ludziom a której ty nie rozumiesz.

2.Tak jest to ich strona, jednak tworzona też przez użytkowników którym z tego co widzę też średnio podoba się to tło, które już zostało usunięte, więc na +.

3.Gdzie napisałem że się wycofuje?? Napisałem "delikatnie mówiąc".

4.Jak jeszcze chcesz coś napisać to przynajmniej przeanalizuj mój komentarz trochę dokładniej.

0

1.To jest tak zwana sztuka współczesna, ale ok może ci się nie podobać. Btw. Te dwa kolory to NASZE BARWY NARODOWE więc pomalowanego jak papuga??

2.Ależ ja nie mam nic do pana który stworzył to tło, tylko do ludzi którzy wstawili je na tą stronę.

3.Nikogo nie proszę aby coś dla mnie tworzył, robią to z własnej woli. Jednak nie ukrywam że jestem im wdzięczny za tworzenie tej strony, co nie zmienia faktu że wstawiona fotka, jest delikatnie mówiąc nie na miejscu.

10

Ludzi serio dziwi że ktoś wierzy w remontadę ?? To chyba nie wierzenie powinno być uznawane za dziwne, albo jest się kibicem i wierzy się w ten zespół, albo się wypinasz i jesteś kibicem tylko z nazwy.

10

Ta fotka nie na miejscu... Herb reprezentuje klub, a sam klub jest czymś więcej niż jakąś zgrają pięknisiów latających za piłką... Klub jest ponad tym, a wy ośmieszacie herb klubu z niesamowitą historią i tradycją, w dodatku klubowi któremu (chyba) kibicujecie.

0

A to wszystko przez typka, który przy wyniku 6:0 wchodzi wślizgiem, jakby grał o życie... Rozumiem że to było w ferworze walki, ale i tak mam żal, bo Aleix pracował najciężej ze wszystkich by się wreszcie znaleźć w pierwszej jedenastce. To ktoś musiał spierdo*** wszystko co sobie wypracował.

0

Fajny prezencik na urodziny, obejrzeć taki mecz w wykonaniu Barcy przed LM :D Ale ta kontuzja Vidala, trochę popsuła nastrój :(

1

Co jak co, ale 30 letni doświadczony zawodnik jest chyba wstanie darować sobie takie wypowiedzi... Tym bardziej zawodnik tej klasy, powinien umieć panować nad nerwami, no ale nie każdy jest Błaszczykowskim czy Iniestą.

2

Vidal w obecnej formie Roberto, zjada go całkowicie i nikt mi nie wmówi że jest inaczej.

0

Margines błędu w lidze już nie istnieje, albo wygrana, albo... Wiadomo.

0

Wolałbym zobaczyć dziś Denisa który jest w gazie, no ale cóż. Trener wie najlepiej.

0

Remis to nie porażka..

0

System goal line się kłania Panie Tebas...

1

Może sędzia zapomniał soczewek kontaktowych czy cuś...

0

Zagrał parę dobrych spotkań to wszyscy pisali do pierwszego składu, zagrał gorzej w jednym meczu i od razu rzucacie w niego mięsem... Czuję się trochę jak na fioletowej. (Chodzi o Vidala)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?