Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neymar niech lepiej nie wychodzi w tym meczu. Jego styl gry jest dla innych irytujący, a tej irytacji w zawodnikach Espanyolu i tak będzie dużo. Więc niech Neymar lepiej odpoczywa.
0
O luju, coś czuje że w rewanżu przydałoby się z 3 arbitrów głównych. bo boje się że na sinicach się nie skończy. Neymara lepiej w ogóle nie wypuszczać na ten mecz, bo nam połamią chłopaka a wynik i tak jest bezpieczny i tylko jakaś katastrofa może nam zabrać awans.
0
Ja nie wiem, czy oni chcą pokazać że umieją surowo karać także gwiazdy światowego formatu, czy może po prostu uwzięli się na naszą Barce :/
0
,,FC Barcelona najlepszym klubem na świecie w 2015 roku''
To teraz napiszcie artykuł o czymś o czym nie wiemy. :)
0
Z wyrazu twarzy można było wywnioskować, że starał się jak najmocniej naciskać na kostkę Messiego...
0
To sobie chłopak odpocznie po ciężkim sezonie... Mam nadzieje że przynajmniej nie będą go wypuszczać z jakimiś ogórami.
0
Nie dość że gigantyczny krok w tył, to jeszcze straszna atmosfera w klubie.
7
Nie rozumiem tej chorej wyceny, chłop ma talent, ale na pewno nie na 100 baniek. A co dopiero więcej, moim zdaniem 70 to max i chyba to będzie za dużo...
6
Teoretycznie role są takie że Bravo w lidze a Marc w pucharach i rozumiałbym gdyby prezentował taką formę jak na samym początku sezonu, ale teraz formą dorównał moim zdaniem Bravo, co pokazywał w LM i zasłużył na występ w KMŚ i jestem rozczarowany takimi decyzjami Lucho, chodzi Bravo bronił świetnie. Ale jeśli ustala role i dany zawodnik jest w formie, to trener powinien się ich trzymać.
2
Może chciał napluć na buta by potem go wypolerować ?
0
I to lubię, to co mu ciąży wygada, a nie pierdu pierdu pod publiczkę i aby nikogo nie urazić.
19
Nawet za darmo, nie chciałbym go widzieć w bordo-granatowych barwach.
9
Dużo ludzi pisze żeby sobie odpuścić KMŚ, tylko że to trofeum jest cholernie ciężkie do zdobycia, bo najpierw trzeba sięgnąć po UCL a to do najłatwiejszych nie należy...
1
Oj ale Messi będzie dziś łapał wkur* na Munira i Sandro za niewykorzystane setki :D
0
zazdrościć to my możesz zacząć Leo piątej złotej piłki...
0
Aby to była przerwa tylko na ten mecz, bo Ney w takiej formie jest niezastąpiony.
0
Emm, ty porównujesz Villa z 4-5 siłą w Niemczech ??
0
Ahh i teraz biali będą się rozpływać nad grą CR i że to on powinien zgarnąć ZP, bo w końcu cztery bramki z Malmo, z całym szacunkiem do tego klubu.
0
A gdzie Aitor ?? Moim zdaniem chłopak pokazał że stać go na bardzo dobrą grę, a już na pewno, lepszą niż ta którą prezentuje Gumbau...
0
Jeśli wynik nie będzie bezpieczny wątpię żeby w ogóle wszedł na boisko.
2
"gdy Barcelonie przydarzały się poważne sytuacje" Były złe wyniki, ale żeby był taki kabaret jeśli chodzi o błędy sztabu to nie pamiętam :D
1
Gdyby nie zdyskwalifikowali realu, to już była by istna pajacerka i niesprawiedliwości.
1
Chce mieszkać blisko kolegów i ma kasę, więc nic nie staje mu na przeszkodzie, chyba każdy chciałby tak zrobić...
1
Ulubiony piłkarz kibiców CR ?? Czy tylko Madryt brał udział w akurat tym głosowaniu ??
1
Dobrze że piłkarze na pewno nie mają takiego podejścia jak ty... Zresztą odbiło by się to na piłkarzach, morale zjechane w dół jak cholera, nie wspomnę że prasa by ich gnębiła, co też jakoś by na nich wpływało.
0
Coś mi się wydaje, że jak nie strzelą to też dostaną :D
0
Chciałbym zobaczyć Aitora w pierwszym, bo jako jedyny starał się coś pokazać w ostatnim meczu.
6
Neymar musi cierpieć za to że jest piłkarzem kompletnym, z naprawdę bajeczną techniką, a ci co mu zazdroszczą, muszą ratować się takimi zachowaniami lub wypowiedziami.
26
Jak według Bońka powinna wyglądać finałowa trójka:
1.Messi: no to wiadomo
2.Lewandowski: no z lekkim przymknięciem oka jakoś ujdzie
3.Krychowiak: no ok rozumiem gra dobrze ale kur** gdzie do finałowej trójki jeśli już mamy iść tym tropem to Busquets który moim zdaniem klasą miażdży Krychowiaka już na starcie.
Po prostu Zbigniewowi wlączył się na chwilę tryb cebulaka i najlepiej by było gdyby trzy miejsca obsadzali Polacy. Lewy, Krycha i Milik...
6
Śmieszą mnie komentarze typu "Ronaldinho nie przebije" on już pokazuje podobny jak nie równy poziom a ma... 23 lata!!! I mam nadzieje że w przeciągu 2 lat zdobędzie złotą piłkę, bo że stać go na to, chyba nikt nie ma wątpliwości.