0

Z tego co widziałem na transmisji meczu realu, to już tęsknili :D

44

A jeszcze na osłodę, real traci punkty. Wprost wybornie :D

56

Przyznam, że jestem naprawdę mile zaskoczony jego występem. Przez wielu hejtowany, a tu proszę. Naprawdę brawa, chodzi mam nadzieje że to nie był jednorazowy przebłysk.

0

Zgadzam się, chodzi przyznam, jak wchodził na boisko to myślałem że będą go objeżdżać niemiłosiernie a tu taka niespodzianka. No cóż, zobaczymy co będzie dalej.

0

Cóż, przyznam że nie podejrzewałem że Sergi zagra tak dobrze. No cóż brawo, jednak mam nadzieje, że to nie był taki jednorazowy mecz.

8

Gol i asysta Pedrito, aż się w oku łza kręć :D

0

Chyba dobry towar miałeś, że takie rzeczy nam tu wypisujesz :D

3

Ale z 30 brameczek w lidze i tak pewnie ustrzeli :D

1

Pewnie ten sam, co widział Messiego w MC i Ronaldo w PSG :D

0

Jestem pewien, że Neymarowi nawet przez myśl nie przeszło żeby zmieniać klub.

0

Mam nadzieje że chłopak się rozwinie i będzie jednym z kluczowych graczy Barcy. Jednak drugiego Messiego się nie spodziewam, bo taki talent trafia się raz na 100 lat.

7

Kurde, chciałbym żeby w końcu te Rayo zawędrowało gdzieś na siódme miejsce w tabeli. Bo naprawdę podoba mi się ich gra, no ale będą mieli ciężko :/

39

"AS skupia się na powrocie La Ligi, do której praw nie kupiły jak na razie jedynie telewizje z Mongolii i Grenlandii" W pewnym sensie Polska też nie :D

0

Po powrocie Neymara i tak wszystko będzie po staremu, czyli... Rafinha na ławie.

0

Dobra decyzja, jestem ciekawy czy się rozwinie czy będzie kolejnym niewypałem. Ale liczę, że na wypożyczeniu dojrzenie i będą z niego ludzie.

0

Oficjalnie: Za obicie ryja przeciwnikowi grożą dwa mecze zawieszenia, oczywiście jeśli jesteś facetem z toną żelu na głowie. Za wyzwanie matki sędziego, co nie zostało potwierdzone, 4 mecze...

0

Szkoda, miałem nadzieje że zostanie. No ale cóż, powodzenia w nowym klubie Pedrito :)

4

Napisałem co myślę o twoim idiotycznym pomyśle, to wszystko a twoja ocena jest w takim razie wybrakowana. Bo w poprzednim sezonie Marc nie raz ratował nam skórę.

5

Wszyscy, chyba mają pretensje do Ter Stegena że puścił 8 bramek w dwóch meczach, tylko że zawinił tak naprawdę przy jednej a że nasza obrona gra jak na razie piach, to już nie jego wina...

8

To może już w ogóle nie dawać szans Ter Stegenowi, bo co ? puścił 8 bramek w dwóch meczach a tak naprawdę winny był przy jednej, bo to jego wina, że nasza obrona jak na razie to gówno ?

0

To prawda jest taka, że chyba nie oglądasz meczów gdy Marco stoi w bramce...

2

Jeśli nie wezmą Songa na ten sezon, to tylko udowodni, na jakim marnym poziomie jest zarząd Barcelony.

0

Przypominam, że on trochę nie grał i czołowym obrońcą w tej chwili nie będzie na pewno.

16

Działa to tak, że szanowny Ronaldo może walić po ryju a Pique nie może go nawet otworzyć...

0

Aduriz by sobie z główki postrzelał, zamiast Vermy lepszy by był Mathieu jak już byśmy mieli grać trzema. Bo Masche wieżowcem nie jest a Verma ma taki sam wzrost co Aduriz ale wiadomo, Lepsze 192 niż 182.

1

Tak, może być*

3

Dobra, teraz pokazać Baskom gdzie ich miejsce w lidze. No chyba że Lucho się zachce rezerwy wystawić...

2

Pierdolo**, rzucił się na tą piłkę jak Ronaldo do nurkowania i bez kartki...

0

Na livesports są inne xD

0

Neymar to nie jest, ale też bardzo dobry technicznie i na pewno talent chłopak ma spory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?