0

Nadzieja w tym że nie postawią autobusu, chodzi myślę że zaparkują go po stracie pierwszego gola. :/
VeB

1

Najpierw roznieść ich w superpucharze a potem w lidze, na dowód że ten pierwszy mecz to wypadek przy pracy.

0

Cóż, to oznacza Mathieu lub Bartre na lewej, tak ?? Hehe wspaniale.

0

1.14 na Barce
17.00 na Atlethic

2

Nie ważne, czy przegracie, czy wygracie. Ci prawdziwi zawszę będą razem z wami.
VeB

0

Ta, z ławki rezerwowych.

0

Ja wierze, wiem że będzie cholernie ciężko, tym bardziej że Bilbao prawdopodobnie zagra full defense, a przynajmniej zrobią tak po stracie pierwszego gola. Ale trzeba wierzyć, bo to jest Barca, to jest nasz klub

1

Hmm, chłopak ma 19 lat i liczy się tu zgoda ojca ?? To chyba powinno zostać w jego kwestii.

2

Przed meczem pisałem, że nie wiem czemu wszyscy tak są podnieceń tym Rafinha, no ale pomyślałem, dobra zobaczymy co pokaże w tym meczu. No i proszę wprost genialnie, a niektórzy pisali o nim, że drugi Neymar.......

0

Toć napisał że 0-1 a nie 1-0 ......

0

Wypożyczenie do klubu z LL to najlepsza opcja z możliwych, bo w Anglii to go sobie jakoś nie wyobrażam a w Porto to raczej nikłe szanse na grę.

1

Nie zlekceważyli, tylko cała drużyna zagrała kupsko, szczególnie obrona.

2

Serio, w każdym ?? To chyba oglądamy dwa inne mecze tej samej drużyny...

0

Prawdziwi będą wierzyć !!!
VeB !!!

1

Najpierw sklepać im dupsko w rewanżu a potem w lidze, żeby nawet na moment nie pomyśleli że są lepsi od Barcy.

0

Wielu się zemną nie zgodzi, jednak ja dałbym zagrać w następnym meczu Ter Stegenowi. Bo sadzanie go na ławce w takim momencie podłamie go mentalnie i pewność siebie pójdzie się, wiadomo co :D

3

Pozostaje czekać i wierzyć.

0

I co w związku z tym ??

0

Na żadnym poziomie to jest twój komentarz...

1

Kto powiedział że tego nie odrobią ?? Trochę wiary kurw* ludzie...

0

Strzelimy 4 i wygramy w karnych, pasuje taka opcja ?? :D

0

Trudno, trzeba wierzyć. Jeśli wyjdzie pierwszy skład bez żadnych eksperymentów to jest szansa, jednak szkoda że nie ma Neymara. Ale ja czuje 4:0 w rewanżu i wygrana w karnych BARCY!!!

0

Heh, 43 lata a kończy karierę dlatego bo ma problemy z kolanem a nie bo już chce odpocząć, nic tylko podziwiać.

0

Powaga Rafie wychodzi... O kurcze, no nie wiem. Każdy ma swoje zdanie, więc nie będę się kłócił.

0

Tak można tłumaczyć każdego młodego gracza który grzeje ławę, no ale co tam. Zobaczymy w każdym razie co będzie się z nim dalej działo.

0

Wszyscy tacy podnieceń tym Rafą... Mnie tam jakoś specjalnie nie przekonał, no ale zobaczymy jak dziś się zaprezentuje.

0

Chcesz oddać mecz czy jak?? Bez Busiego lub Iniesty to będzie jedna wielka patologia...

0

Nie wiem czemu w tych składach nie ma Rakitica, ale pewnie jestem niedoinformowany i coś z nim nie tak. Jeśli tak sprawa wygląda to sry a jeśli nie, to nwm dlaczego Rakitic miałby nie grać...

0

Problem w tym, że Pedro jest tej klasy zawodnikiem że może wchodzić zarówno na ogórki jak i na klasowe zespoły. Niestety Rafa, Munir, czy Sandro to trochę średnie opcje na mocniejszych rywali. No, ale do stycznia i tym się musimy zadowolić.

0

A skąd gwarancja że w MU te minuty dostanie ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?