Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nadzieja w tym że nie postawią autobusu, chodzi myślę że zaparkują go po stracie pierwszego gola. :/
VeB
1
Najpierw roznieść ich w superpucharze a potem w lidze, na dowód że ten pierwszy mecz to wypadek przy pracy.
0
Cóż, to oznacza Mathieu lub Bartre na lewej, tak ?? Hehe wspaniale.
0
1.14 na Barce
17.00 na Atlethic
2
Nie ważne, czy przegracie, czy wygracie. Ci prawdziwi zawszę będą razem z wami.
VeB
0
Ta, z ławki rezerwowych.
0
Ja wierze, wiem że będzie cholernie ciężko, tym bardziej że Bilbao prawdopodobnie zagra full defense, a przynajmniej zrobią tak po stracie pierwszego gola. Ale trzeba wierzyć, bo to jest Barca, to jest nasz klub
1
Hmm, chłopak ma 19 lat i liczy się tu zgoda ojca ?? To chyba powinno zostać w jego kwestii.
2
Przed meczem pisałem, że nie wiem czemu wszyscy tak są podnieceń tym Rafinha, no ale pomyślałem, dobra zobaczymy co pokaże w tym meczu. No i proszę wprost genialnie, a niektórzy pisali o nim, że drugi Neymar.......
0
Toć napisał że 0-1 a nie 1-0 ......
0
Wypożyczenie do klubu z LL to najlepsza opcja z możliwych, bo w Anglii to go sobie jakoś nie wyobrażam a w Porto to raczej nikłe szanse na grę.
1
Nie zlekceważyli, tylko cała drużyna zagrała kupsko, szczególnie obrona.
2
Serio, w każdym ?? To chyba oglądamy dwa inne mecze tej samej drużyny...
0
Prawdziwi będą wierzyć !!!
VeB !!!
1
Najpierw sklepać im dupsko w rewanżu a potem w lidze, żeby nawet na moment nie pomyśleli że są lepsi od Barcy.
0
Wielu się zemną nie zgodzi, jednak ja dałbym zagrać w następnym meczu Ter Stegenowi. Bo sadzanie go na ławce w takim momencie podłamie go mentalnie i pewność siebie pójdzie się, wiadomo co :D
3
Pozostaje czekać i wierzyć.
0
I co w związku z tym ??
0
Na żadnym poziomie to jest twój komentarz...
1
Kto powiedział że tego nie odrobią ?? Trochę wiary kurw* ludzie...
0
Strzelimy 4 i wygramy w karnych, pasuje taka opcja ?? :D
0
Trudno, trzeba wierzyć. Jeśli wyjdzie pierwszy skład bez żadnych eksperymentów to jest szansa, jednak szkoda że nie ma Neymara. Ale ja czuje 4:0 w rewanżu i wygrana w karnych BARCY!!!
0
Heh, 43 lata a kończy karierę dlatego bo ma problemy z kolanem a nie bo już chce odpocząć, nic tylko podziwiać.
0
Powaga Rafie wychodzi... O kurcze, no nie wiem. Każdy ma swoje zdanie, więc nie będę się kłócił.
0
Tak można tłumaczyć każdego młodego gracza który grzeje ławę, no ale co tam. Zobaczymy w każdym razie co będzie się z nim dalej działo.
0
Wszyscy tacy podnieceń tym Rafą... Mnie tam jakoś specjalnie nie przekonał, no ale zobaczymy jak dziś się zaprezentuje.
0
Chcesz oddać mecz czy jak?? Bez Busiego lub Iniesty to będzie jedna wielka patologia...
0
Nie wiem czemu w tych składach nie ma Rakitica, ale pewnie jestem niedoinformowany i coś z nim nie tak. Jeśli tak sprawa wygląda to sry a jeśli nie, to nwm dlaczego Rakitic miałby nie grać...
0
Problem w tym, że Pedro jest tej klasy zawodnikiem że może wchodzić zarówno na ogórki jak i na klasowe zespoły. Niestety Rafa, Munir, czy Sandro to trochę średnie opcje na mocniejszych rywali. No, ale do stycznia i tym się musimy zadowolić.
0
A skąd gwarancja że w MU te minuty dostanie ??