Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez obrony też nas mogą gwałcić i obrobić z 3 punktów.
0
"ale jego występ na Vicente Calderón nie jest zagrożony" A niby w jaki sposób miałby być zagrożony??? Gratulacje drugiego synka, miejmy nadzieje że obaj wyrosną na świetnych piłkarzy i będą starali się dorównać ojcu :)
2
Bardziej jednak byłbym spokojny gdyby to Adriano zagrał na prawej, nie wiem czemu, po prostu bardziej mu ufam i moim zdaniem jest pewniejszy od Roberto. U którego na jednym przebłysku może się skończyć.
3
W tym momencie każdy zawodnik jest ważny.
1
Szczerze, to wątpię aby mieli okazję się pokazać z jakiejkolwiek strony, bo raczej na murawę w LM nie wybiegną.
7
Tu nawet nie chodzi o krytykę, ale o presję jaką dźwiga na swoich barkach Messi. Naprawdę go podziwiam, nie tylko jako piłkarza ale przede wszystkim jako człowieka.
3
Ja jestem pewny, że po skończeniu się bana transferowego oraz dojściu Vidala i Turana, Rafa będzie grał mało, bardzo mało...
0
Spokojnie, Kobe wróci w świetnej formie i w 100% zdrowy, jestem pewny.
2
Widać że Suarez chce nadrobić to co stracił przez zawieszenie, choć moim zdaniem już dawno to nadrobił.
0
Z tego co widzę, to niektórzy już chcą posadzić Ter Stegena na stałe. Jednak nie zapominajmy, że to on za kilka lat będzie numerem jeden w naszej bramce. A w LM niejednokrotnie ratował nam skórę.
0
Neymar zasługuje na każdą kasę, bo w tej chwili ciężko wyobrazić sobie Barce bez niego.
3
Aktualnie, faktycznie nie są ważne efektowne zwycięstwa. Na to przyjdzie czas, teraz trzeba koniecznie zbierać oczka i robić przewagę nad potencjalnymi rywalami.
1
Nie oglądałem wcześniej Vermy, dlatego nie byłem zbytnio podniecony jego transferem. No i jeszcze kontuzja... Jednak przekonuje się do niego i nie chodzi tu o zdobytą bramkę z Malagą, lecz o jego pewną grę w obronie. Jeśli będziemy mieli na środku obrony, Thomasa i Pique w pełni formy, to ten sezon może być naprawdę ciekawy.
1
Messi przecież powiedział, że jak dostanie powołanie to pojedzie...
1
Jestem ciekawy, czy gdyby Douglas był zdrowy, to czy on by grał na prawej, czy jednak Roberto :D
6
Neymar będzie numerem jeden, jestem o tym przekonany, ale to po tym jak Messi zakończy karierę.
1
No to odkryłeś Amerykę panie Gracia...
0
Nie rozumiem, dlaczego ludzie uważają że Roma będzie trudniejszym rywalem od Leverkusen, bo co Wojtuś wybroni im zwycięstwo ?? Moim zdaniem bardziej bać trzeba się Bayeru, który jest solidnym zespołem zarówno w ataku, pomocy jak i ofensywie.
0
Nareszcie w komplecie :)
0
Powiedzmy sobie rzecze, gdyby nie Messi to Argentyna na mundialu zatrzymałaby się już na ćwierćfinale i to też przy dobrych wiatrach.
4
Widać że nie wiesz na czym polegają zadania napastnika, oczywiście strzelanie goli jest bardzo ważne, ale są rzeczy równie istotne. Które Lewy robi w kadrze, ale cebulaki tego nie zauważą
0
Raczej ta ostatnia opcja, ale w wygranie LE jakoś też wątpię. Nie każda obrona popełnia takie błędy, jak ta Barcy z meczu o Superpuchar.
1
Nie trafimy na PSG !!! Wreszcie może jakieś nowe zespoły w grupie się pojawią, bo co roku trafiamy albo na PSG lub na MC, choć na tych drugich wciąż możemy trafić...
3
To w ataku Barcy nie mogą grać wyżsi zawodnicy ?? Zresztą, Suarez też niski nie jest...
0
Mecz bez wątpienia trudny i Sergio jest w nim potrzebny, bo środek pola bez niego jest jak atak bez Messiego.
0
To co by się działa gdyby Verma grał cały poprzedni sezon. Oczywiście, to jeden dobry mecz i tak jak w przypadku Roberto, nie ma się czym zbytnio jarać. Ale myślę że Thomas jest w stanie utrzymać taki poziom.
4
Cóż, nikogo chyba nie dziwi kto miał najwięcej strzałów :D
0
Nom, chciałbym chodzić z Messim do klasy :D
A malowidło, naprawdę przedniej klasy.
0
Oczywiście, wiem że to początek sezonu i nie należy się jeszcze ekscytować, ale było by ciekawie, gdyby Real nie był drugi za plecami Barcy a gdzieś dalej :D
2
Komentarz usunięty