0

Nawet gdyby jakimś cudem namówił zarząd Barcy (wiadomo Bartomeu) to i tak sam Neymar wątpię żeby chciał przejść, bo to widać że przyjaźń jest między nimi i nie jest pod publiczkę, co zresztą widać na boisku a jak już miałby przejść to na pewno nie do realu, bo nie chciałby by ranić w ten sposób wszystkich kibiców i zarazem swoich fanów.

5

To jedna z wielu rzeczy jakie odróżniają go od Krystyny.

1

Cóż w sumie rozumiem tą jedenastkę, no bo jakby wyglądało gdyby całą jedenastkę Barcy tam wrzucili a tylko tak byłoby sprawiedliwie.

5

Bardzo chciałbym zobaczyć Reus w Barcy, moim zdaniem to dla nas piłkarz idealny.

0

Następny odkrywca Ameryki...

0

Jeśli Neymar będzie grał tak samo w obecności Messiego, to piłkarze Romy mogą wracać do samolotu.

0

James też coś grał i nie dostał tych owacji... To była po prostu zirytowana gawiedź, która nie mogła pogodzić się z pogromem.

49

Ahh ta zewnętrzna części stopy Suareza, może chłop nie umie tricków jak Neymar ale technikę też ma kapitalną.

19

Żeby dawać owacje komuś kto kopnął rywala i został za to wywalony z boiska, trzeba być albo zdezelowanym idiotą albo kibicem realu...

0

Oczywiście wynik i styl gry... cudo, ale kurde no Munir, na serio ? :D

0

No Munir powinien to z zamkniętymi oczami trawić no ale 4:0 gdyby ktoś mi powiedział przed meczem taki wynik to raczej przyjął bym to z bananem na twarzy.

0

Tak :D no ale do tego jeszcze daleko a lekceważyć real byłoby czymś naprawdę głupim.

1

No, kur** to co oni grają to jakaś magia, naprawdę tak dobrego spotkania się nie spodziewałem i jeśli druga połowa będzie tak wyglądała, to tak po cichu myślę o pewnym wyniku :D ale gdyby taki wynik się utrzymał do końca to bym nie narzekał.

2

Oby Roberto wytrzymał ciśnienie.

0

Właśnie nie... Podziwiam ludzi którzy są w stanie nosić dla przykładu bluzę Poloni Warszawa tam gdzie kibicuje się Legii, choć jestem kibicem L to szanuje tych którzy maja odwagę pokazać się w innych barwach w moim mieście.

50

„Albo to zdejmiesz, albo wyrzucę cię z domu” Typowy kibic białasów...

0

Wątpię żeby Rafa nie wystawił Jamesa, który mimo że niedawno wrócił po kontuzji, to daje o wiele więcej od Kroosa. Który aktualnie jest cieniem samego siebie.

0

A kto powiedział że tak będzie ?? Zresztą chociaż Roberto jest w świetnej formie, to boje się że nie wytrzyma ciśnienia na Bernabeu, które będzie dla niego czymś nowym.

0

Mam nadzieje że Messi jutro wyjdzie w pierwszym, choć myślę że raczej wejdzie z ławki. I debilne komentarze że nie powinien podejmować ryzyka, zachowajcie dla siebie.

0

Moim zdaniem Messi na pewno wejdzie, tak jak powiedział Rakitić ,,to jeden z tych meczów który chcesz zagrać i wygrać" Oczywiście jest ryzyko nawrotu kontuzji, ale w następnym meczu będzie raczej nie mniejsza ale to tylko moje zdanie.

0

Też chciałbyś napierda*** babole za taka kasę co ??

0

Nie rozumiem przywoływania tych statystyk, tak jakby miały one być usprawiedliwieniem, to są zawodowcy i muszą być przygotowań na taki wysiłek. m.in dlatego zarabiają kosmiczne pieniądze.

0

Śmieszą mnie komentarze typu "Messi nie ryzykuj" wy chyba nie widzicie jaką on ma motywacje na ten mecz i na pewno zdaje sobie sprawę, jeszcze lepiej od was że uraz może powrócić, ale coś mi się wydaje że motywacja jaką ma w sobie Messi, weźmie górę i wystąpi w klasyku. Mam nadzieje że od 1 minuty. I hejty niech lecą z chęcią poczytam tych lekarzy i specjalistów, którzy tak się troszczą o Messiego.

1

Niby kontuzja, ale obawy są :/

0

Ciekawe czy ojciec Neymara liczy się ze zdaniem syna.

0

Jeśli odwołali by taki mecz, to znak że terroryzm wygrał już z całym światem a oni mieli by z tego niezły ubaw, bo właśnie oto im chodzi, aby ludzie byli przerażeni...

2

Ale wiesz, powiedział wprost że to on jest najlepszy a Messiego ratują trofea drużynowe, więc to ten sam CR...

14

I jeszcze porażka realu, teraz można powiedzieć czego chcieć więcej ? :D

1

A musi mieć powód żeby nosić opaskę ??

4

Ktoś tam pisał że Neymar nigdy nie będzie dla Barcy tym kim był Roni, ale z meczu na mecz, sądzę że coraz mniej w tym prawdy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?