Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nigdy się nie spodziewałem, że tak bardzo będę chciał by Pedro został w klubie :D
2
No, takie nastawienie się chwali :D
0
UEFA: Pedro i Barça zdobywają Superpuchar
A Pedro to nie jest częścią Barcy ???
0
My tylko ich oglądamy, oni spędzają ze sobą wiele godzin nie tylko na treningach. Także to co my czujemy, nie umywa się z pewnością do tego co czuł Neymar gdy patrzył jak jego kumple walczą w dogrywce.
3
Hehe, świetne spotkanie... Tylko że poza tą bramką to jednym czym się wyróżniał to stratami a o godnym zastąpieniu Neymara, nie będę nawet komentował ale przyznam racje że może się rozwinąć i być dość ważnym elementem układanki.
15
Bo jest częścią tego zespołu ???
20
Po dzisiejszym meczu, chyba nikt nie ma wątpliwości że Pedro to dla Barcy ktoś więcej niż zmiennik.
0
A jak następny taki "jeden mecz" będzie w finale LM ?
0
Z taką obroną to o sextete możemy sobie tylko porozmawiać...
0
Spokojnie, będzie jeszcze nasze MS na boisku :D
18
Jest atmosfera w szatni, to i są wyniki.
0
Widać że Messi w Barcelonie czuje się znakomicie, w przeciwieństwie do reprezentacji.
2
Do takiego klubu nie trafia się przypadkiem i mam nadzieje, że Douglas to udowodni.
0
Moim skromnym zdaniem:
1.Messi
2.Ronaldo (co jak co, ale trzeba uznać jego klasę)
3.Neymar/Suarez
0
Cały ciężar zwala się na Messiego i w tym jest problem, na boisku widać że koledzy czekają na jego przebłysk, a gdy taki już nadejdzie to i tak któryś to spie***** np. Akcja z ostatniej minuty, Messi genialnie zagrywa do Lavezziego ten do Higuaina, co prawda nie była to patelnia, no ale zawodnik tej klasy powinien to wykończyć.
1
Po takich gestach poznaje się prawdziwą klasę zawodnika.
0
Czyli rywala można bić, a na sędziego złego słowa nie powiedzieć ?
9
Ronaldo za pobicie rywala dali jeden mecz jeśli dobrze pamiętam, a Neymarowi za głupie kopnięcie piłki w rywala cztery, no to coś tu jest nie tak...
0
Nie było można tak od razu ? :D
0
Zacząłem im kibicować sezon temu, w którym nie wygrali nic a w tym sezonie tak pięknie mi się odwdzięczyli, naprawdę wielkie dzięki panowie. Barca!!!!!
35
Tytuł artykułu dziś: Dla kogo tryplet?
Tytuł artykułu jutro: TRYPLET DLA BARCY!!!
1
Mnie by zadowoliło 1:0 po bramce obojętnie kogo, nawet Ter Stegena :)
0
Nie no ta, jeb** tradycje, która jest od początku istnienia klubu. Bo przecież, w tych czasach takie błache coś jak tradycja, nic nie znaczy...
5
Kurde, już mógł dać zagrać temu Douglasowi :D
1
Przerywać tradycję która jest praktycznie od początku istnienia klubu...
0
Gundogan przeciętniakiem ? Następny obserwujący tylko wyniki na livesports...
0
Dwa sezony temu byś go widział, bo z Borussia był w finale LM ta ?
Jakbyś oglądał czasami mecze a nie tylko patrzył na wyniki, to byś wiedział że Gundogan przyda się Barcy jak mało kto.
1
Piszczek ma 29 lat, a kadrę trzeba stopniowo odświeżać, nie postarzać...
1
Brawo panowie, kawał dobrej roboty. Pomimo średniego początku, koniec może być wymarzony :)
BARCA!!!
0
Pamiętaj, że zespół walczący o utrzymanie jest bardziej zdeterminowany i waleczny jak żaden inny.