0

Nigdy się nie spodziewałem, że tak bardzo będę chciał by Pedro został w klubie :D

2

No, takie nastawienie się chwali :D

0

UEFA: Pedro i Barça zdobywają Superpuchar
A Pedro to nie jest częścią Barcy ???

0

My tylko ich oglądamy, oni spędzają ze sobą wiele godzin nie tylko na treningach. Także to co my czujemy, nie umywa się z pewnością do tego co czuł Neymar gdy patrzył jak jego kumple walczą w dogrywce.

3

Hehe, świetne spotkanie... Tylko że poza tą bramką to jednym czym się wyróżniał to stratami a o godnym zastąpieniu Neymara, nie będę nawet komentował ale przyznam racje że może się rozwinąć i być dość ważnym elementem układanki.

15

Bo jest częścią tego zespołu ???

20

Po dzisiejszym meczu, chyba nikt nie ma wątpliwości że Pedro to dla Barcy ktoś więcej niż zmiennik.

0

A jak następny taki "jeden mecz" będzie w finale LM ?

0

Z taką obroną to o sextete możemy sobie tylko porozmawiać...

0

Spokojnie, będzie jeszcze nasze MS na boisku :D

18

Jest atmosfera w szatni, to i są wyniki.

0

Widać że Messi w Barcelonie czuje się znakomicie, w przeciwieństwie do reprezentacji.

2

Do takiego klubu nie trafia się przypadkiem i mam nadzieje, że Douglas to udowodni.

0

Moim skromnym zdaniem:
1.Messi
2.Ronaldo (co jak co, ale trzeba uznać jego klasę)
3.Neymar/Suarez

0

Cały ciężar zwala się na Messiego i w tym jest problem, na boisku widać że koledzy czekają na jego przebłysk, a gdy taki już nadejdzie to i tak któryś to spie***** np. Akcja z ostatniej minuty, Messi genialnie zagrywa do Lavezziego ten do Higuaina, co prawda nie była to patelnia, no ale zawodnik tej klasy powinien to wykończyć.

1

Po takich gestach poznaje się prawdziwą klasę zawodnika.

0

Czyli rywala można bić, a na sędziego złego słowa nie powiedzieć ?

9

Ronaldo za pobicie rywala dali jeden mecz jeśli dobrze pamiętam, a Neymarowi za głupie kopnięcie piłki w rywala cztery, no to coś tu jest nie tak...

0

Nie było można tak od razu ? :D

0

Zacząłem im kibicować sezon temu, w którym nie wygrali nic a w tym sezonie tak pięknie mi się odwdzięczyli, naprawdę wielkie dzięki panowie. Barca!!!!!

35

Tytuł artykułu dziś: Dla kogo tryplet?
Tytuł artykułu jutro: TRYPLET DLA BARCY!!!

1

Mnie by zadowoliło 1:0 po bramce obojętnie kogo, nawet Ter Stegena :)

0

Nie no ta, jeb** tradycje, która jest od początku istnienia klubu. Bo przecież, w tych czasach takie błache coś jak tradycja, nic nie znaczy...

5

Kurde, już mógł dać zagrać temu Douglasowi :D

1

Przerywać tradycję która jest praktycznie od początku istnienia klubu...

0

Gundogan przeciętniakiem ? Następny obserwujący tylko wyniki na livesports...

0

Dwa sezony temu byś go widział, bo z Borussia był w finale LM ta ?
Jakbyś oglądał czasami mecze a nie tylko patrzył na wyniki, to byś wiedział że Gundogan przyda się Barcy jak mało kto.

1

Piszczek ma 29 lat, a kadrę trzeba stopniowo odświeżać, nie postarzać...

1

Brawo panowie, kawał dobrej roboty. Pomimo średniego początku, koniec może być wymarzony :)
BARCA!!!

0

Pamiętaj, że zespół walczący o utrzymanie jest bardziej zdeterminowany i waleczny jak żaden inny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?