0

To lepiej nikogo nie sprowadzać Sherlocku ?? A i tak pewnie dadzą 120-130 mln za Dembele, razem ze zmiennymi. Więc czemu mieli by nie dać też tyle za Coutinho ? Wzmocnie środka jest kluczowe

0

Nasz zarząd to sztos totalny.. Mając około 300 baniek, nie umieją sprowadzić dwóch grajków, którzy nawet nie należą do ścisłej czołówki..

0

To 20 letni chłopak, on nie myśli o takich rzeczach..

0

"Ustne ustalenia" Nic nie znaczą. Nie w tym świecie. Nie w tych czasach.

0

Ta i na dokładkę jeszcze Samper.. Podbój Europy gwarantowany.

0

"Spalone mosty za plecami, oświetlają nową drogę"

3

Ta, City które ma szejka i Pepa na czele..

1

Jeśli to prawda, to zarząd podpisał na siebie wyrok.

0

A tego Eriksena, myślicie że nie byłoby wyciągnąć łatwiej ?? Chłopak od Coutinho nie odstaje, ma bajeczną technikę, a piłę też umie posłać jak należy.

0

Kadra miała być skompletowana na Puchar Gampera... Zbliża się Superpuchar, a my wciąż bez transferów. Ktoś powinien mocno skonfrontować swoją głowę ze ścianą, powiedzieć basta i wyrwać tych zawodników z ich klubów, bo to już się robi trochę żałosne..

1

Nwm, czy mamy taki żałosny zarząd czy tak każdy się wypina na Barcę, ale skończy się tak, że Coutinho skończy w PSG, a Dembele w Realu. (Ta wiem on niby marzy o Barcy, ale było już kilku takich...)

0

Wszędzie chore poje**. Kiedyś za taką kasę to by dam oddali zawodnika i coś pod biurkiem jeszcze zrobili, a teraz nawet nie chcą gadać...

0

Taaaa... Żebyś się nie zdziwił.

1

Ta okładka Pesa, myślę że będzie decydująca przy dołączeniu Coutinho..

0

W Niemczech nie ma czegoś takiego jak klauzula odstępnego, więc nie będzie takiego czegoś jak rzucenie na stół drobnych i on musi przejść. BVB będzie go trzymać na krótkiej smyczy. A że z niewolnika nie ma pracownika to się nie zgodzę, bo Veratti dość dobrze ostatnio sobie radził, a przecież tez tak bardzo chciał odejść do Barcy..

0

Ta dni.. Chyba lat.

0

No i gdzie ten Coutinho ?? Co to, kwestią godzin miało być jego ściągnięcie...

4

Ludzie, za 150 baniek to już z Chelsea o Hazarcie można by było gadać, a wy chcecie Dembele za takie hajsy...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ściągać tych dwóch kopaczy i szykować się razem nimi na superpuchar.

5

Przy takich cenach na rynku, to za rok Douglas będzie wart z 30 baniek..

1

Nie wiesz co gorsze ? Życzenie komuś śmierć czy wyzywanie od kreta. No mi się wydaje, że jednak chyba to pierwsze :)

24

Już widzę wychodzącego Bartka po meczu, mówiącego że Deulofeu to poziom klasy światowej co udowodnił w tym meczu i zakup lewoskrzydłowego nie jest potrzebny :D

0

Ochroniarze by go wyprowadzili, bo nie wzięli by go za piłkarza.

22

To fantastycznie Bartek.

1

"Na inne projekty klubu" No to jakieś 100mln RIP

0

"Camp Nou" i tyle ci powinno wytarczyć :)

0

Nie pajacuje, prawdę mówi.

2

Jest sporo komentarzy odnośnie odejścia Leo i jak Barca sobie da radę... Barca istniała przed Lionelem Messim i po nim też będzie istnieć, oczywiście odejdzie turbo legenda i drugiej takiej nie będzie nigdy, a odbudowa Barcy po jego odejściu trochę potrwa. Ale mówienie że Barca bez Messiego będzie cieniem samej siebie, to przesada i trochę paranoiczne podejście..

1

I tak to byłaby miazga..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?