Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Zawsze może dotrą do 3 z 10 osób i tych gwizdów będzie mniej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ktoś może mi powiedzieć co się stało z naszą reprą w siatkę ?? Nie interesuję się nią za bardzo, ale z tego co pamiętam to nie tak dawno rozjeżdżali większość światowej czołówki, a teraz patrzę na ich ostatnie wyniki, no i cóż... Czy to przez to że odszedł ten cały Wlazły i chyba jeszcze ktoś, czy problem leży gdzie indziej ??
0
Od wczoraj interesujesz się piłką nożną ??
0
Zdanie ma prawo każdy mieć swoje. Jak ty uważasz że jest to dobry piłkarz dla Barcy to spoko, ale każdy może myśleć inaczej...
1
Zastanawiałem się dość długo którą opcje wybrać, jednak gdy człowiek przypomni sobie wydarzenia związane z nim+wiek, to choćby prezentował formę z Realu, to jednak jestem na NIE.
0
Jeśli Di Maria faktycznie prosi o transfer do Barcy, to myślę że to w dużej mierze sprawka Messiego. Więc jeśli Leo chce Di Marie w Barcy, to może nie być najgorsze rozwiązanie. Pamiętajcie gdy Messi jest szczęśliwy to cała Barcelona razem z nami jest szczęśliwa :) Ale oczywiście, Cou powinien być priorytetem, co do tego to nie ma wątpliwości.
0
Jak oczywiście jest w formie, bo jak zobaczą go takiego jaki był w swoich ostatnich meczach repry to... No lipa.
1
Reakcje fanów West Brom podobne do naszych, jak mówiło się u nas o Paulinho :D
88
"z żalu sobie odpuszczę oglądanie Barcelony na jakiś czas" To może lepiej w ogóle odpuść sobie kibicowanie, bo to chyba nie dla ciebie..
0
Dzięki wielkie :)
2
Bym wolał El Clasico w finale. Ja pie***** ale to by było meczycho..
0
Dobra, dobra. Dawać oficjalke, to pogadamy..
1
Co to za film ?? Tak z ciekawości pytam :D
8
Nom, a jak obiektywnie.
36
Będzie oficjalka to będziem się cieszyć, na razie podchodzę z dystansem do wszystkich doniesień i wszystkim radze tak samo :)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Taka prawda że albo sprowadzą Cou albo nikogo, bo na negocjacje z innym pomocnikiem z topu jest już za późno..
0
Ty lepiej te browce wysyłaj.. Neymar odszedł jakiś czas temu, a browarów brak..
3
Oby Pique się ogarnął, bo nasza obrona z nim w miarę dobrej formie nie była jakaś mega solidna, a teraz ?
1
Pajacowanie ?? A co to kur** za różnica?? I tu i tu obijają sobie ryje, tyle że w boksie tylko pięściami, a w mieszanych możesz dostać jakąś stópką na pysk..
0
Spokojnie trenerze... Nie widzisz ich na treningach a piszesz jakieś głupoty..
0
Grupa A też jakby nie było :D
0
Inaczej.. Niezły zespół z pierwszego koszyka, jeden z najsłabszych z trzeciego i średniaka z czwartego..
0
Liverpool jeszcze nie awansował..
0
Zależy czyjej.
0
Nawet nasz zarząd nie byłby aż tak nie poważny..
0
Coutinho 4 oferta 150 mln, nie Dembele.
1
El #mercato del FCB a las 14.30 del 23/08
SERI (descartado por razones técnicas)
COUTINHO ( Presentando 4a oferta - 150M en UK el FCB)
@gerardromero
2
Błagam żeby to była prawda..