7

Zawsze może dotrą do 3 z 10 osób i tych gwizdów będzie mniej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ktoś może mi powiedzieć co się stało z naszą reprą w siatkę ?? Nie interesuję się nią za bardzo, ale z tego co pamiętam to nie tak dawno rozjeżdżali większość światowej czołówki, a teraz patrzę na ich ostatnie wyniki, no i cóż... Czy to przez to że odszedł ten cały Wlazły i chyba jeszcze ktoś, czy problem leży gdzie indziej ??

0

Od wczoraj interesujesz się piłką nożną ??

0

Zdanie ma prawo każdy mieć swoje. Jak ty uważasz że jest to dobry piłkarz dla Barcy to spoko, ale każdy może myśleć inaczej...

1

Zastanawiałem się dość długo którą opcje wybrać, jednak gdy człowiek przypomni sobie wydarzenia związane z nim+wiek, to choćby prezentował formę z Realu, to jednak jestem na NIE.

0

Jeśli Di Maria faktycznie prosi o transfer do Barcy, to myślę że to w dużej mierze sprawka Messiego. Więc jeśli Leo chce Di Marie w Barcy, to może nie być najgorsze rozwiązanie. Pamiętajcie gdy Messi jest szczęśliwy to cała Barcelona razem z nami jest szczęśliwa :) Ale oczywiście, Cou powinien być priorytetem, co do tego to nie ma wątpliwości.

0

Jak oczywiście jest w formie, bo jak zobaczą go takiego jaki był w swoich ostatnich meczach repry to... No lipa.

1

Reakcje fanów West Brom podobne do naszych, jak mówiło się u nas o Paulinho :D

88

"z żalu sobie odpuszczę oglądanie Barcelony na jakiś czas" To może lepiej w ogóle odpuść sobie kibicowanie, bo to chyba nie dla ciebie..

0

Dzięki wielkie :)

2

Bym wolał El Clasico w finale. Ja pie***** ale to by było meczycho..

0

Dobra, dobra. Dawać oficjalke, to pogadamy..

1

Co to za film ?? Tak z ciekawości pytam :D

8

Nom, a jak obiektywnie.

36

Będzie oficjalka to będziem się cieszyć, na razie podchodzę z dystansem do wszystkich doniesień i wszystkim radze tak samo :)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Taka prawda że albo sprowadzą Cou albo nikogo, bo na negocjacje z innym pomocnikiem z topu jest już za późno..

0

Ty lepiej te browce wysyłaj.. Neymar odszedł jakiś czas temu, a browarów brak..

3

Oby Pique się ogarnął, bo nasza obrona z nim w miarę dobrej formie nie była jakaś mega solidna, a teraz ?

1

Pajacowanie ?? A co to kur** za różnica?? I tu i tu obijają sobie ryje, tyle że w boksie tylko pięściami, a w mieszanych możesz dostać jakąś stópką na pysk..

0

Spokojnie trenerze... Nie widzisz ich na treningach a piszesz jakieś głupoty..

0

Grupa A też jakby nie było :D

0

Inaczej.. Niezły zespół z pierwszego koszyka, jeden z najsłabszych z trzeciego i średniaka z czwartego..

0

Liverpool jeszcze nie awansował..

0

Zależy czyjej.

0

Nawet nasz zarząd nie byłby aż tak nie poważny..

0

Coutinho 4 oferta 150 mln, nie Dembele.

1

El #mercato del FCB a las 14.30 del 23/08
SERI (descartado por razones técnicas)
COUTINHO ( Presentando 4a oferta - 150M en UK el FCB)
@gerardromero

2

Błagam żeby to była prawda..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?