Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi czy to ty ?
1
Mam nadzieje że ten Romeo przyciśnie gwiazdeczki Legii z Moulinem na czele, bo chłop wygląda na konsekwentnego a Magiera może i trenerem był w miarę, ale chyba brakowało mu "jaj" żeby ogarnąć co niektórych gwiazdorów..
0
No tak ale raz, a nie pierdyliard.. Trochę szacunku do innych kibiców piłki nożnej którzy chcieli obejrzeć mecz na wysokim poziomie Totków z BVB, to nie, przez Januszy w białych koszulkach którzy napierd***** karty incognito będą musieli oglądać jak Real męczy się z Apoelem, świetne meczycho..
0
Co drugi piłkarz by to strzelił, ale czy co drugi wywalczyłby sobie taką sytuacje strzelecką, hmm ?
2
Szczerze to raczej nie widzę większych szans na powodzenie. Ale obym się mylił.
0
W porównaniu z tym co się działo z Realem, to teraz jest czysty majstersztyk. Choć na pewno pewne aspekty można jeszcze poprawić jak i niektórzy piłkarze muszą wejść w swój rytm, ale nie przesadzałbym, że do najlepszej formy jest daleko.
3
Nie kompromitujcie się pisząc że Dembele jest w słabej formie... Chłopak gra swój pierwszy mecz w wyjściowej jedenastce i już chcecie żeby hasał jak Neymar, który w jego wielu kręcił jeszcze grajkami w lidze Brazylijskiej...
6
Część "biurowa" jest w kryzysie :)
8
Dembele musi być śmielszy w swoich poczynaniach, bo widać że trochę boi się zrobić coś po swojemu, ale mam nadzieje że to szybko minie. A Messi jak to Messi, Bóg chyba zesłał go na ziemię aby pokazał ludziom, jak powinna wyglądać gra w piłkę.
0
Z Apoelem na pewno by im się zacinały...
0
A niby gdzie byś go widział ?
2
Z takim Juventusem po prostu trzeba wygrać. Odwołując się do klasyka, Juventus w takim składzie ma 23% gorszą jakość, niż w ostatnim meczu z nami :D
0
No ale nie chce mi się wierzyć że te 45% to sami fani białych. Tym bardziej że tu jakiś ziomuś z problemami pisał o szanowaniu fanów Realu i zagłosowaniu na ten mecz..
0
45 do 43 na mecz Realu... Nwm gdzie ty patrzysz te wyniki..
0
Kur** szanujmy się. Totki-BVB dwa świetne zespoły które mogą namieszać w LM i Real-Apoel... A głosowanie idzie niemalże równo. Jeśli szanujemy dobro naszych oczu i nasz czas, to pls głosujmy na Totki-BVB
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dzięki wielkie.
1
Życzę powodzenia. Tez mi się marzy foteczka z Messim i chyba wreszcie będzie trzeba coś zrobić w kierunku tego marzenia :)
0
Mamy jakąś ligę w Fantasy Champions League ?? Jak tak to byłbym wdzięczny za podanie kodu.
2
Na Camp Nou nie ma przebacz, trzy punkty to obowiązek.
4
Uwierz mi że noszenie 10 nawet na głupich zawodach szkolnych, sprawia że ludzie myślą że to ty jesteś liderem gry danego zespołu. Dyszka szczególnie ma to coś w sobie, że fajnie ją nosić :D
1
Bo ośmieszyli Real jak nikt..
0
Gdyby wiał 250 to ten facet raczej by się na nogach nie utrzymał...
11
Wchodzisz na stronę główną, patrzysz tabele la ligi, a w pierwszej szóstce nie ma Realu, nie mam nic przeciwko aby to zjawisko było widoczne częściej :)
0
Wiatr wieje z prędkością ok 150 km/h a typ spaceruje sobie po plaży :D
Na tym stremie:
49
A tymczasem Irma wessała sobie brzegi oceanu na Bahamach, bo co jej nie można ?
0
Koncertowy mecz. Nie wiem czy można się do kogoś przyczepić. Jak zawsze kosmiczny Messi, kapitalny Rakitić, Semedo, Iniesta, Alba, no po prostu wszyscy zagrali śpiewająco. Cieszy pierwsza asysta Dembele, teraz tylko czekać na bramki i będzie miodzio. Być może trzeba trochę bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłości, niż co niektórzy na tej stronie :)
0
Wracam do domu, patrzę na mecze i od razu banan na ryju, bo De Bruyne na kapitanie :D
1
Szkoda że Dembele nie w wyjściowym, no ale w sumie w BVB przez ostatnie tygodnie nie grał i pewnie nie jest jeszcze do końca ograny z główną ekipą, która dopiero wróciła z kadry. Więc decyzja Valverde zrozumiała.
2
Właśnie takich sędziów jak ty potrzebuje dzisiejszy futbol.