Zielony164
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ten jest spoko ,taki ziom;p
0
on zawsze ma racje , ciekawe o jakich piłkarzach mówi , zapewne Xavi i Iniescie ,
0
popieram
0
Zlatan wiedział że będzie na nim wielka presja ciążyła wkońcu zastąpił ulubieńca kibiców i klub za niego zaplacil 46/ville
0
hinche
on sobie stwarzał 500 x wiecej sytuacji niz Zlatan 200 niewykorzystanych sytuacji i tak daje wiecej niz Zlatan
0
to jego pierwszy sezon ,a na drugi sezon może być kluczowym zawodnikiem takim jak messi albo nawet większym ale to nie znaczy że pozytywnie jest pozbywać się gwarancje bramek w postaci Eto'o
największy błąd w letnim okienku transferowym,nie mówmy że mu na kasie zależało bo każdy wie jak potraktował go zarząd ( jak towar do zakupu innego napastnika jeżeli ktoś nie wie)
0
taka jest prawda że kupiliśmy rozgrywającego na środek ataku, kosztem łowcy bramek
0
żart:
Wiecie dlaczego Zlatan dostał czerwoną kartke ?
ponieważ nie miał już siły stać w miejscu więc wymusił zejście żeby się nie męczyć ;D
0
ja się nawet cieszę że straciliśmy lidera , teraz może zaczną grać na 100% ale mam nadzieje że zdobędziemy ligę bo to jest najważniejsze ważniejsze niż lm
0
onebadtrip
nie ogladalem meczu barcelony ;) wiec chociaz obejrzalem realu , ale 2 poprzeczki i slupek , nalezalo sie zwyciestwo
0
to tylko sevilla jest takim gigantem ... żalosne
brawo Madryt liderem, Barcelona nie zasluguje na Lidera z takimi wynikami , barcelonie by gwizdli faul bo Van der vart oparl sie Na stankoviciusie
0
śmiało mogę powiedzieć ze Navas jest najlepszym skrzydłowym ligi hiszpańskiej
0
hahah znowu , navas ogral kolesia z realu i faul niby :DD przeciez to widac ze pomagaja realowi, juz mam to w **** czy wygraja czy nie ale tak sedziowanie nie powinno wygladac parodia
0
fajnie mecz sędziowany jest real-sevilla ,a navas faulowany nic , perroti przyjmuje pilke faul na ramosie , ramos biegnie odpycha perrotiego nie ma nic ^^
0
nie oglądałem meczu , ale jak grała barca ? i za co Zlatan dostał czerwona kartke i przesadzil o losie spotkanie ...
0
lincoln
bardziej bym się obawiał że Barcelona straci punkty niż Real u siebie Z sevilla
0
po co wam zdj ? wygląd gra czy umiejętności , może jak by był brzydki to byście go nie chcieli ;D ?
0
to nie możliwe raczej ale chciałbym żeby kiedyś zawitał na camp nou ;)
0
najlepszy napastnik na świecie , można by była go spróbować na lewa ... to byłby kluczowy zawodnik, ale najpierw Benitez by musiał podać sie do dymisji bo to jego kluczowy zawodnik ...
szkoda że Barcelona się nim nie zainteresowała wczesniej jak grał w athletico ;(
0
mi się wydaję że jednak jest możliwy jego transfer , a Yaya w ofercie za fabregasa odejdzie( choć bym tego nie chciał, Toure ma świetne rajdy ,a mascherano tylko stoi )
0
kavulo świete słowa ;)
a jak chcecie przypomnieć sobie najpiękniejsza akcje z zeszlego sezonu to prosze: http://www.youtube.com/ watch?v=zNalexRaHIQ&feature=related
0
mamy się bać ? na Camp nou nawet nie dojdzie do pilki ;)
0
bramka na 2;1 chyba najładniejsza akcja sezonu
0
Co do Zlatana to już messi gra lepjej głową niż on , ta akcja co strzelał z głowy 100% nad poprzeczka ...albo dośrodkowanie co nie zdążył ...
dobry mecz bojana , powinien częściej grać tak samo jak Toure
0
przegrałem tigera , bo się załozyłem że strzela 3 bramki ;p
powinni wysłać pismo ,żeby więcej już nie sędziował meczy barcy, bo same kontrowersje , z tym muniesa tez bylo chore
0
cairo
trzeba dać im szanse , wierzę że obaj byli by dobrymi zmiennikami ,a Keirrison może by grał fantastycznie skąd możemy wiedzieć jak nie zagrał ani jednego meczu w koszulcee Barcy
0
ważne jest zaufanie dla piłkarza a Benfica chyba go tylko chciała żeby zapełnić trybunę jednym miejscem
wierze że osiągnie wyższy poziom we Fiorentinie, 8 goli w lidze w jego zasięgu ;)
0
sphinks
zapewniam cię że pare razy już tytuł straciła przez sędziow a nie pare razy tylko bardzo wiele za czasów Franco, tak wlasnie Madryt ma tytuly splamione krwia
0
ten sędzia to nie wie kim jest chyba nawet ... każdy inny by to zaliczył ale nie on ...
btw : z Toure to sie latem pozegnamy ;) Pep do tego dązy całymi siłami , bo Sergio wcale lepjej nie gra od Yaya, zapewne Mascherano przyjdzie a toure odejdzie w ofercie za fabregasa
0
spoko ludzie Czyhrynski wejdzie i przesadzi o losach spotkania ;)