0

jakoś nie odczuwam braku Abidala , fakt jest ostoją defensywy ostatnio ale Maxwell dobrze się spisuje , im więcej będzie grał tym stanie się lepszy

0

pięknie że cały zespół pracuje na zwycięstwo w każdym meczu , jak jednemu nie idzie to drugi rozgrywa świetny mecz.Lakovic to 3 pewnie potrafie z każdej pozycji na boisku rzucić , jest świetny

0

haha biedny milito :D

0

,,jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie"

jescze 2 sezony temu był tylko rezerwowym Manchesteru

chciałbym wiedzieć co Ferguson myśli o tym ;)

0

w Barcelonie raczej nie ma miejsca dla niego , ja bym go bardziej widział w Valenci razem z Villa i Silva w składzie to by było coś

0

jeden najlepszych prawo skrzydlowy ligi.

0

wielkim nieporozumieniem jest to że on został wyporzyczony , co ma na tym zyskać ? rozwinąć sie w wieku 28 lat ? tak samo Caceres został kupiony za 17 mln a pojdzie do juve za 12 , Henrique tak samo.

0

Bousquet gra tragedie i przez niego wiele kontr powstaje a teraz jescze iniesta i messi graja poniżej oczekiwań

Cieszmy sie że Zlatan zaczoł dobrze grać i Henry(ostatni mecz w lidze byl dobry)

0

nie krępował bym się walnąć w twarz redaktora tych tekstów.To trzeba tępić .Taka prawda że część tytułów Realu są splamione krwią i oszustwami, ale kto to im udowodni

0

wydaje ci się albo ty jesteś gruby :p

0

heh spoko :) jeszcze tyle mogę dodać że bordowo-granatowe barwy zawsze były mi bliskie podczas grania w fife 2000 , 2001 :p

0

dzięki za wyczerpująca wypowiedź znawco języka polskiego

0

sev3nd4ys Moderacja

ja oficialnie zaczołem kibicować (oficialnie czyli od kąd mam dostęp do neta - informacji ) od sezonu 2006/2007 może to zabrzmieć sezonowsko bo sezon 2006 jak dobrze pamietamy to sezon po wygraniu lm w Paryżu ale na włase usprawiedliwienie mam to że byłem za tą dróżyna w każdym meczu , każdej akcji przegranych 2 sezonow 2006/2007 i 2007/2008 nigdy nie zwątpilem w tą drózyne a sezon 2008/2009 jest nagroda dla każdego kibica że wkońcu Barcelona dała z siebie wszystko

co o tym sądzicie ?

0

tyle można napisać o tym spotkaniu z perspektywy kibica Barcelony :

dobry wynik , słaba gra

0

rewanż spokojnie z 4;1 wygramy

0

dochodze do wniosku że Madryt nas nie nienawidzi a wręcz przeciwnie , ubustwia. W newsie o fanclubie realu madryt , kibice komentują mecz barcelony =] czyż to nie piękne że bardziej interesuja sie nami niz soba

0

od dziś Lehman jest moim idolem :DD

- sytuacja z bandą kiedy go ledwo popchnol Zlatan a ten przeleciał prawie przez bande odpychajac ochroniarza :DD

-skok karate na piłke przed Puyolem :D

ma poczucie humoru :D

0

dobrze że messi sie powstrzymał bo byśmy na camp nou bez messiego grali , cieszmy sie bo ja sobie nie wyobrazam bojana na prawej zamiast messiego

0

Dobrze Zlatan chamstwo trzeba tempić ;p

0

juz powinno byc 3;0 obrona jak z okregowki

0

mogl dac inieste na atak to by na pewno lepjej zagral albo bojana na obrone

0

Marquez to jest parodia obroncy ! sergio tak samo

0

P L O T A

to było by niesprawiedliwe dla Maxwella , Abidala i Cole bo ja sobie nie wyobrażam Cole na rezerwie i on też nie

0

Pedro i Jeffren są już w pierwszym zespole , a thiago i dos santos dopiero sie przebijaja :) potem zapewne będzie Gai

0

fajnie jest zobaczyć rodzine na boisku ;)

ale mnie bardziej ucieszył szczery uśmiech Henrego , szkoda tylko że w prasie robią z niego nieudacznika

0

Lincoln

jestem przekonany w 100% że Eto by tej sytuacji nie wykorzystał

0

teraz tylko w gre wchodzi Barca B :) on już raz uznal ze jest za slaby na Barcelone

0

jescze messiego niech dorzuca :)

0

pamiętam jak Barcelona go chciała i miała niby dawać 20 mln i Eto :DD

co do Bendtnera to zeby był urzyteczny to musi regularnie grać , jest jescze mlody a juz jest waznym zawodnikiem swojeje reprezentacji

0

mądry chłop ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?