Zielony164
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jakoś nie odczuwam braku Abidala , fakt jest ostoją defensywy ostatnio ale Maxwell dobrze się spisuje , im więcej będzie grał tym stanie się lepszy
0
pięknie że cały zespół pracuje na zwycięstwo w każdym meczu , jak jednemu nie idzie to drugi rozgrywa świetny mecz.Lakovic to 3 pewnie potrafie z każdej pozycji na boisku rzucić , jest świetny
0
haha biedny milito :D
0
,,jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie"
jescze 2 sezony temu był tylko rezerwowym Manchesteru
chciałbym wiedzieć co Ferguson myśli o tym ;)
0
w Barcelonie raczej nie ma miejsca dla niego , ja bym go bardziej widział w Valenci razem z Villa i Silva w składzie to by było coś
0
jeden najlepszych prawo skrzydlowy ligi.
0
wielkim nieporozumieniem jest to że on został wyporzyczony , co ma na tym zyskać ? rozwinąć sie w wieku 28 lat ? tak samo Caceres został kupiony za 17 mln a pojdzie do juve za 12 , Henrique tak samo.
0
Bousquet gra tragedie i przez niego wiele kontr powstaje a teraz jescze iniesta i messi graja poniżej oczekiwań
Cieszmy sie że Zlatan zaczoł dobrze grać i Henry(ostatni mecz w lidze byl dobry)
0
nie krępował bym się walnąć w twarz redaktora tych tekstów.To trzeba tępić .Taka prawda że część tytułów Realu są splamione krwią i oszustwami, ale kto to im udowodni
0
wydaje ci się albo ty jesteś gruby :p
0
heh spoko :) jeszcze tyle mogę dodać że bordowo-granatowe barwy zawsze były mi bliskie podczas grania w fife 2000 , 2001 :p
0
dzięki za wyczerpująca wypowiedź znawco języka polskiego
0
sev3nd4ys Moderacja
ja oficialnie zaczołem kibicować (oficialnie czyli od kąd mam dostęp do neta - informacji ) od sezonu 2006/2007 może to zabrzmieć sezonowsko bo sezon 2006 jak dobrze pamietamy to sezon po wygraniu lm w Paryżu ale na włase usprawiedliwienie mam to że byłem za tą dróżyna w każdym meczu , każdej akcji przegranych 2 sezonow 2006/2007 i 2007/2008 nigdy nie zwątpilem w tą drózyne a sezon 2008/2009 jest nagroda dla każdego kibica że wkońcu Barcelona dała z siebie wszystko
co o tym sądzicie ?
0
tyle można napisać o tym spotkaniu z perspektywy kibica Barcelony :
dobry wynik , słaba gra
0
rewanż spokojnie z 4;1 wygramy
0
dochodze do wniosku że Madryt nas nie nienawidzi a wręcz przeciwnie , ubustwia. W newsie o fanclubie realu madryt , kibice komentują mecz barcelony =] czyż to nie piękne że bardziej interesuja sie nami niz soba
0
od dziś Lehman jest moim idolem :DD
- sytuacja z bandą kiedy go ledwo popchnol Zlatan a ten przeleciał prawie przez bande odpychajac ochroniarza :DD
-skok karate na piłke przed Puyolem :D
ma poczucie humoru :D
0
dobrze że messi sie powstrzymał bo byśmy na camp nou bez messiego grali , cieszmy sie bo ja sobie nie wyobrazam bojana na prawej zamiast messiego
0
Dobrze Zlatan chamstwo trzeba tempić ;p
0
juz powinno byc 3;0 obrona jak z okregowki
0
mogl dac inieste na atak to by na pewno lepjej zagral albo bojana na obrone
0
Marquez to jest parodia obroncy ! sergio tak samo
0
P L O T A
to było by niesprawiedliwe dla Maxwella , Abidala i Cole bo ja sobie nie wyobrażam Cole na rezerwie i on też nie
0
Pedro i Jeffren są już w pierwszym zespole , a thiago i dos santos dopiero sie przebijaja :) potem zapewne będzie Gai
0
fajnie jest zobaczyć rodzine na boisku ;)
ale mnie bardziej ucieszył szczery uśmiech Henrego , szkoda tylko że w prasie robią z niego nieudacznika
0
Lincoln
jestem przekonany w 100% że Eto by tej sytuacji nie wykorzystał
0
teraz tylko w gre wchodzi Barca B :) on już raz uznal ze jest za slaby na Barcelone
0
jescze messiego niech dorzuca :)
0
pamiętam jak Barcelona go chciała i miała niby dawać 20 mln i Eto :DD
co do Bendtnera to zeby był urzyteczny to musi regularnie grać , jest jescze mlody a juz jest waznym zawodnikiem swojeje reprezentacji
0
mądry chłop ;p