O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna i gry komputerowe
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2011

Statystyki

  • Dni w serwisie 4496
  • Liczba komentarzy 47
  • Polecenia 18

Komentarze

1

jak chcesz to zobacz

http://hd-stream.pw/eleven.html

0

0

ja nie zapłaciłem i jest spoko ale kolega ogląda za 1,23 i ma więc nwm ja wole tak normalnie oglądać

0

0

Zobacz wszystkie

5

one są lepsze niż do koszulek meczowych na przyszły sezon

3

Fajna Wolę tą niż tamte dwie

3

Ja już wolałbym żeby Barcelonie stroje produkował Adidas bo jak pacze na stroje na przyszły sezon to mi się chce zwrócić obiad

2

Chciałbym taki nagłówek po finale w Berlinie że Barcelona zwycięscą ligi mistrzów

1

Według mnie powinien zostać stary prezes jest według mnie lepszy. Przecierz od tych "arabów" dostajemy spory hajs a czasy kiedy wychowankowie stanowili "całą" drużyne to już przeszłoś i już nie wrócą a w tych czasach hajs jest bardzo ważnym elementem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?