1

jak chcesz to zobacz

http://hd-stream.pw/eleven.html

0

0

ja nie zapłaciłem i jest spoko ale kolega ogląda za 1,23 i ma więc nwm ja wole tak normalnie oglądać

0

0

0

0

jak ktoś chce transmisje to prosze :)

http://hd-stream.pw/eleven.html

0

0

Brawo Bravo :):):)

0

2-0 the end ahahahhahahahahhaah

1

0

tu jest fajna transmisja

http://sportpl.tv/stream8.html

0

suarez goooooooooool

1

Według mnie powinien zostać stary prezes jest według mnie lepszy. Przecierz od tych "arabów" dostajemy spory hajs a czasy kiedy wychowankowie stanowili "całą" drużyne to już przeszłoś i już nie wrócą a w tych czasach hajs jest bardzo ważnym elementem.

0

Wolałbym żeby w lidze zostało Elche bo nawet lubie ten klub i bardziej mi pasuje do 1 ligi hiszpańskiej niż ten cały eibar a po drugie w elche gra polak i wole żeby grał na poziomie 1 ligi a nie gdzieś w drugiej.

2

Chciałbym taki nagłówek po finale w Berlinie że Barcelona zwycięscą ligi mistrzów

0

Niech sobie jeszcze kupi casillasa ramosa rakiticia di marie i pogbe i będzie dopełnienie!!!

3

Fajna Wolę tą niż tamte dwie

0

Jak ja nie lubie PSG i tych szejków arabskich..... nie wiedzą że Barca nie sprzeda Neyamra...... Ja ich nie rozumiem....

1

Przepiękna Bramka Luisa Suareza no piękna

0

A co z Arsenalem przecież miało być tak że pedro do Arsenalu a Alexsis miał zostać ale Barca chciała na odwrót

0

Do Pedro nic nie mam lae wolę alexsisa

0

Nierozumiem tego sprzedać Alexsisa a zostawić Pedro. ja wiem że Pedro też jest dobry ale według mnie to powinno być na odwrót ja woałby żeby Alexsis został a sprzedać Pedro ale to już za póżno :(

0

Nie mają już co robić co ? pytam się kto chce zmiane nazwy stadionu co?????

3

Ja już wolałbym żeby Barcelonie stroje produkował Adidas bo jak pacze na stroje na przyszły sezon to mi się chce zwrócić obiad

0

Ja chce inny zarząd!!!!!!!

5

one są lepsze niż do koszulek meczowych na przyszły sezon

0

wiem , ale niemów że byś tak niechciał

0

I takie mecze oprócz realu,atletico,valencia powinny być cały czas z takim wynikiem albo większym jak za czasu gdy trenerem był Pep :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?