Ziomek2000
Dołączył/a: marzec 2014
Chechło
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jak chcesz to zobacz
http://hd-stream.pw/eleven.html
0
http://hd-stream.pw/eleven.html :)
0
ja nie zapłaciłem i jest spoko ale kolega ogląda za 1,23 i ma więc nwm ja wole tak normalnie oglądać
0
http://hd-stream.pw/eleven.html prosze
0
http://hd-stream.pw/eleven.html mecz
0
http://hd-stream.pw/eleven.html
0
jak ktoś chce transmisje to prosze :)
http://hd-stream.pw/eleven.html
0
http://hd-stream.pw/eleven.html
0
Brawo Bravo :):):)
0
2-0 the end ahahahhahahahahhaah
1
http://msport.in/?go=5&lang=pl
0
tu jest fajna transmisja
http://sportpl.tv/stream8.html
0
suarez goooooooooool
1
Według mnie powinien zostać stary prezes jest według mnie lepszy. Przecierz od tych "arabów" dostajemy spory hajs a czasy kiedy wychowankowie stanowili "całą" drużyne to już przeszłoś i już nie wrócą a w tych czasach hajs jest bardzo ważnym elementem.
0
Wolałbym żeby w lidze zostało Elche bo nawet lubie ten klub i bardziej mi pasuje do 1 ligi hiszpańskiej niż ten cały eibar a po drugie w elche gra polak i wole żeby grał na poziomie 1 ligi a nie gdzieś w drugiej.
2
Chciałbym taki nagłówek po finale w Berlinie że Barcelona zwycięscą ligi mistrzów
0
Niech sobie jeszcze kupi casillasa ramosa rakiticia di marie i pogbe i będzie dopełnienie!!!
3
Fajna Wolę tą niż tamte dwie
0
Jak ja nie lubie PSG i tych szejków arabskich..... nie wiedzą że Barca nie sprzeda Neyamra...... Ja ich nie rozumiem....
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/transfery/marca-daniel-alves-w-paris-saint-germain/fs8dkw?utm_source=onetsg_fb_direct&utm_medium=onetsg_fb_paid&utm_campaign=onetsg_fb
1
Przepiękna Bramka Luisa Suareza no piękna
0
A co z Arsenalem przecież miało być tak że pedro do Arsenalu a Alexsis miał zostać ale Barca chciała na odwrót
0
Do Pedro nic nie mam lae wolę alexsisa
0
Nierozumiem tego sprzedać Alexsisa a zostawić Pedro. ja wiem że Pedro też jest dobry ale według mnie to powinno być na odwrót ja woałby żeby Alexsis został a sprzedać Pedro ale to już za póżno :(
0
Nie mają już co robić co ? pytam się kto chce zmiane nazwy stadionu co?????
3
Ja już wolałbym żeby Barcelonie stroje produkował Adidas bo jak pacze na stroje na przyszły sezon to mi się chce zwrócić obiad
0
Ja chce inny zarząd!!!!!!!
5
one są lepsze niż do koszulek meczowych na przyszły sezon
0
wiem , ale niemów że byś tak niechciał
0
I takie mecze oprócz realu,atletico,valencia powinny być cały czas z takim wynikiem albo większym jak za czasu gdy trenerem był Pep :-)