O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 158
  • Polecenia 1

Komentarze

1

Rehabilitacja rehabilitacją ale troche to wyglada jakby na fochu był i mial zal do wszystkich..

0

Radziłbym redakcji Marci uwzględniać stopę dyskonta. 30 milionów za Overmarsa z 2000 roku to znacznie dużo więcej niż te 34 za Cesca z 2011

0

Alves gra naprawde niedołężnie, serio i to jest ocena za ten caly sezon... :/

0

Jakoś ciężko mi pojąć te wszystkie ostatnie wydarzenia. Mam wrażenie, że to jest jakiś abstrakcyjny i groteskowy sen.. Pep - odchodzi z klubu. Doszedł do polfinalu LM, 2 miejsce w lidze, finał pucharu krola + puchary z poczatku sezonu, ktore sa niejako zasługą poprzedniego sezonu. Nie mniej jednak Pep i tak zdecydował, że nie daje odpowiedniej energii zespolowi. Cóż za klasa.

0

No sam nie wiem.. niby nie wina Valdesa, ale jakoś strasznie mnie irytował dzisiaj jego występ i w pewien sposób(choć niesłusznie) winie go i za tą sytuacje z pique

Zobacz wszystkie

1

Rehabilitacja rehabilitacją ale troche to wyglada jakby na fochu był i mial zal do wszystkich..

0

ta wiadomość jest tak głupia, że aż smieszna ;]

0

tak tak chodziło mi o pierwszą bramke. No w porządku jestem w stanie sie zgodzic ze była to sytuacja w której całej odpowiedzialnosc Valdes nie ponosi. Aczkolwiek na ocene bramkarza, chcąc bądź nie składa sie liczba wpuszczony przez niego goli, czy to z jego winy czy nie. 2 Gole wpuszczone i pomijam że 2 bramka to karny. To wg. mnie nie jest ocena na 8. Biorac pod uwage że Valdes rzadko kiedy ma taka PRAWDZIWA okazje do wykazania się.. wymaga sie od niego zeby raz na jakis czas byl na najwyzszym poziomie.

0

Okaże się czy zarząd bądź inne organy potrafią wyciągać wnioski z popełnionych błędów z przed lat. Znowu zajmujemy sie sciaganiemy jakiś gwiazdeczek, choć nie powiem Villa czy Cesc byliby ogromnym wzmocnieniem, ale nie kosztem takich zawodników jak Toure. Może nie był w tym sezonie wystawiany w 1 skladzie, nie miał chyba też takiej formy jak w złotym sezonie Barcy, no ale co tu gadać jest genialny. Po jego odejściu będzie dziura w środku..

Możnaby zrobić sonde Sergio czy Yaya. Ciekawi mnie rezultat :)

0

dsuhgudshg dsgjdsigudjsiug re reughdughsdh nie wiem co pisać... hahahahahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?