1

Rehabilitacja rehabilitacją ale troche to wyglada jakby na fochu był i mial zal do wszystkich..

0

Radziłbym redakcji Marci uwzględniać stopę dyskonta. 30 milionów za Overmarsa z 2000 roku to znacznie dużo więcej niż te 34 za Cesca z 2011

0

Alves gra naprawde niedołężnie, serio i to jest ocena za ten caly sezon... :/

0

Jakoś ciężko mi pojąć te wszystkie ostatnie wydarzenia. Mam wrażenie, że to jest jakiś abstrakcyjny i groteskowy sen.. Pep - odchodzi z klubu. Doszedł do polfinalu LM, 2 miejsce w lidze, finał pucharu krola + puchary z poczatku sezonu, ktore sa niejako zasługą poprzedniego sezonu. Nie mniej jednak Pep i tak zdecydował, że nie daje odpowiedniej energii zespolowi. Cóż za klasa.

0

No sam nie wiem.. niby nie wina Valdesa, ale jakoś strasznie mnie irytował dzisiaj jego występ i w pewien sposób(choć niesłusznie) winie go i za tą sytuacje z pique

0

Nie ma co gdybać grali tak jak ja na boisku szkolnym w zbyt śliskich butach jak bylem mlodszy. Rzuty karne? Może były, może nie, ale powodu remisu trzeba szukać gdzie indziej. Milan to nie Granada. 1.Zagrali na dobrym poziomie 2. u siebie. Wynik uważam za sprawiedliwy, choć nie do końca pozytywny.

0

Jaki trzeba mieć tupet, żeby być sędzią we własnej sprawie. Każdy kibic zna zasługi Pelego. 71 letni człowiek powinien mieć jakiś dystans, bagaż doświadczeń życiowych. Pele zachowuje się jak narwany nastolatek prezentując brak pokory. Nie slyszalem, zeby Messi wypowiadal się na temat rekordow Pele. Pradopodobnie w ogole go nie interesują statystyki. Teoretycznie to Messi powinien się zachowywać jak Pele, a Pele prezentować postawę Messiego.

0

@ferguson
Mam pytanie. Co tam była za sytuacja w tym meczu? Tylko nie róbcie mi pojazdu, po prostu nie pamietam tego meczu. I żeby nie było, że dzieciak bo ma login zlatan.. taki założyłem, bo wtedy sie rejestrowalem jak zlatan mial transfer do Barcy ;p

0

Dajcie LINKA !!

0

NUKE, HAGIE... skad wy się urwaliscie? Ile razy to ma być wałkowane? 4-3-3.. z DM na środku.. Co to ma być Xavi, Iniesta, Fabregas?

0

Dokładnie. Mi też się nie podoba to zdanie o wdzięczności. Prawda jest taka, że odkupilismy od nich kluczowych zawodnikow... i wcale nie dalismy za nich bóg wie jakich pieniędzy. Głupi tekst.

0

Nie chce być nieobiektywny, że to Messi jest/bedzie najlepszym pilkarzem, bo nie o to chodzi. Ale to co wygaduje Pele przechodzi ludzkie pojęcie. Stary dziadek a zachowuje się jak małe dziecko i cały czas jakaś forma pretensji do Messiego. Facet staje się sędzią we własnej sprawie. Egotyk i Egocentryk. "Tylko buffon może tak o sobie powiedzieć". Jakieś wyliczenia, statystyki.. żal mi go.

0

Bojan moglby odejsc ale Jeffren? NIE! on po prostu potrzebuje wiecej minut, a kontuzje zazwyczaj sie łapie dlatego bo sie nie gra regularnie, a nie gra sie regularnie bo sie ma kontuzje. Ceteris Paribus i koło się zamyka.

0

MUUUULTIIMEEEEDIAAA ! MA KTOŚ JAKIEŚ LINKI ?

0

To są transfery !! 3 bańki, 4.5 roku. Nawet jak się nie sprawdzi to i tak lepiej stracic tylko tyle niż 60 mil.

0

balik80

I co wiecej to tylko udowadnia jaki messi ma potencjał playmakera. Zawodnik po prostu niesamowity. Ja cały czas mysle co sie stanie jak zabraknie Xaviego. Kto udzwignie ten ciezar ale ostatnio widze, że są pewne alternatywy. I nie chodzi tu o sciąganie nowych grajkow. Super. Bardzo jestem zadowolony :) heh

0

PRÓŻNOŚĆ to wasz najwiekszy grzech. Gdyby nasi pilkarze byli tacy jak wy to już dawno sytuacja Barcy byłaby taka jak Realu. Czyli napinanie mieśnie i piątka(5) z tyłu. Wiecej szacunku do Van Gaala. Fakt, ze Bayern nie najlepiej sobie radzi, ale w tamtym sezonie zaszli dalej od Barcy, także wiecej szacunku dla rywala.

0

Henry świetny sportowiec i czlowiek. Mam w dupie jego ręke. Zrobiłbym pewnie to samo.

0

ILOVEBARCA!

Dokladnie. To stwierdzenie pasuje najlepiej do tej sytuacji.

0

buahahaha co to za ustawienie, to jakis blad, zart czy jak :D?

0

LeoMessi1989

Nie wierze, ze masz 21 lat i piszesz takie pierdy jak 13 latek...

0

nigdy nie wierzylem w w busquetsa, ale ostatnio przekonuje mnie, że jest tym kimś co idealnie czuje styl. Bardziej mnie martwi... kto bedzie kiedys grał jak odejdzie Xavi ? Nie wyobrazam sobie kto bedzie robił takie koleczka jak on, iniesta to samo z tym, ze jest chociaż mlodszy. Trzeba już szukać jakiegoś młodziana, ktorego Xavi by uczył jak ma grać kiedy przejdzie na emeryture.

0

Kurcze dawajcie już oceny za mecz... nie moge sie doczekać. Na rm.pl już są, tam co prawda bylo mniej do analizy ale jednak już są ;]

0

miszczu2006

Też to czytałem. Redakcja rm.pl jest po prostu bardzo sfrustrowana. I tak jak mówisz u nas tez redaktorzy muszą troche uwazać, bo z tym realem co wygladał jak dziewczyna po tabletce gwałtu (pomimo, ze bardzo mnie to smieszylo) to może tez troche przesadzili pod wplywem emocji.

0

obczajcie to.. zajebiste ;D

0

"A Real? Real wyglądał jak samotna, niezbyt urodziwa dziewczyna po tabletce gwałtu śpiąca na krześle w remizie na wiejskiej imprezie" Buahahaha co za tekst :D

0

@TominJo

The Special Five :DDDD hahahah Genialne :D

0

dsuhgudshg dsgjdsigudjsiug re reughdughsdh nie wiem co pisać... hahahahahahaha

0

Z tym najgorszym... to że niby co takiego wielkiego się stało ? Takie sytuacje się zdarzaja, ale bez przesady.

0

Ok. Dzieki kris2313, że chociaż ty odpisałeś ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?