0

@RC28 Bayern już składał oferty, dlatego barca dała szybko 80mln, żeby zamknąć temat.

2

Jak za 150 to niech go sobie biorą, może szwagry się w końcu nauczą robić transfery jak ten Gordona (konkrety, bez rozgłosu). Z Alvareza wyszła taka szopka, że wszyscy na tym tracą.

5

Oyarzabal byłby ok.

7

Miejmy nadzieje, że wyczerpał limit kontuzji i w tym sezonie będzie dostępny. Szkoda by było jakby po tylu latach płacenia mu za siedzenie w szpitalu odszedł za darmo.

1

@OldMc84 gdzieś czytałem, że Barcola poprosił psg o odejście

1

Jeśli za niego kupimy barcole to jestem na tak.

32

W końcu Real ma reprezentanta Hiszpanii na mundialu.

0

Jedynie w fazie grupowej lm wygrał nam mecz z newcastle. Poza tym nie pamiętam, żeby robił różnicę, do stylu gry zupełnie nie pasuje, słabo pressuje, a wiele razy zmarnował setkę. Na ławkę spoko, ale przy problemach finansowych płacić 30mln za zmiennika to trochę dużo.

0

Wiedza, że jak sprzedamy balde to kupimy cucureie z Chelsea, jeśli tyle dadzą to niema co się zastanawiać.

3

Ależ oni są odklejeni. Alvarez jest im zupełnie niepotrzebny, zwykła ustawka, chcą tylko podbić cenę, żałosny klub.

1

I gdzie będzie grał? Mbappe na ławkę czy Vini?

0

Kolejne wzmocnienie los blackos. Jeszcze niech wymienią Courtis na Maignana.

23

Dlatego wielu ludzi odchodzi od kościoła

0

Gvardiol woli do realu

3

Madryt - stan umysłu

1

@Borneo słabiej strzela? Jakby ferran był w kotletico to by strzelił max 10 na sezon.

0

Kolejna zagrywka ze strony Kotletico

2

Oni są bardziej odklejeni niż real.

44

Takie reakcje świadczą o tym, że komuś psychika wysiada. Jakby nie było nic na rzeczy to by po prostu to zignorowali.

0

Spoko. Raphinia, rashford, Gordon. Kto gdzie będzie grał?

0

Wymienić naszego kapitana za kapitana Interu.

2

Dobry ten Abde.

0

Jeśli ze skromna pensją to ok, ale wątpię, że chciałby tu przyjść za drobne.

25

A stół? Też powinien ponieść konsekwencje.

4

Akurat tutaj bym się zgodził z tym, że jeśli liga będzie wygrana to pedri niech odpoczywa i szykuje się na mundial. Trzeba dać pograć tym których chcemy sprzedać.

6

500mln i Szczęsny rzuca palenie. Dajmy z siebie wszystko.

1

To bardzo zła wiadomość.

0

Za takie słowa należy się zawieszenie na kilka meczy :)

8

Powinna być żółta za takie wejście od tyłu. No ale dobrze, że chociaż odgwizdał faul…

2

Mam wrażenie, że sędzia nam nie sprzyja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?