Zmijas96
Dołączył/a: czerwiec 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RC28 Bayern już składał oferty, dlatego barca dała szybko 80mln, żeby zamknąć temat.
2
Jak za 150 to niech go sobie biorą, może szwagry się w końcu nauczą robić transfery jak ten Gordona (konkrety, bez rozgłosu). Z Alvareza wyszła taka szopka, że wszyscy na tym tracą.
5
Oyarzabal byłby ok.
7
Miejmy nadzieje, że wyczerpał limit kontuzji i w tym sezonie będzie dostępny. Szkoda by było jakby po tylu latach płacenia mu za siedzenie w szpitalu odszedł za darmo.
1
@OldMc84 gdzieś czytałem, że Barcola poprosił psg o odejście
1
Jeśli za niego kupimy barcole to jestem na tak.
32
W końcu Real ma reprezentanta Hiszpanii na mundialu.
0
Jedynie w fazie grupowej lm wygrał nam mecz z newcastle. Poza tym nie pamiętam, żeby robił różnicę, do stylu gry zupełnie nie pasuje, słabo pressuje, a wiele razy zmarnował setkę. Na ławkę spoko, ale przy problemach finansowych płacić 30mln za zmiennika to trochę dużo.
0
Wiedza, że jak sprzedamy balde to kupimy cucureie z Chelsea, jeśli tyle dadzą to niema co się zastanawiać.
3
Ależ oni są odklejeni. Alvarez jest im zupełnie niepotrzebny, zwykła ustawka, chcą tylko podbić cenę, żałosny klub.
1
I gdzie będzie grał? Mbappe na ławkę czy Vini?
0
Kolejne wzmocnienie los blackos. Jeszcze niech wymienią Courtis na Maignana.
23
Dlatego wielu ludzi odchodzi od kościoła
0
Gvardiol woli do realu
3
Madryt - stan umysłu
1
@Borneo słabiej strzela? Jakby ferran był w kotletico to by strzelił max 10 na sezon.
0
Kolejna zagrywka ze strony Kotletico
2
Oni są bardziej odklejeni niż real.
44
Takie reakcje świadczą o tym, że komuś psychika wysiada. Jakby nie było nic na rzeczy to by po prostu to zignorowali.
0
Spoko. Raphinia, rashford, Gordon. Kto gdzie będzie grał?
0
Wymienić naszego kapitana za kapitana Interu.
2
Dobry ten Abde.
0
Jeśli ze skromna pensją to ok, ale wątpię, że chciałby tu przyjść za drobne.
25
A stół? Też powinien ponieść konsekwencje.
4
Akurat tutaj bym się zgodził z tym, że jeśli liga będzie wygrana to pedri niech odpoczywa i szykuje się na mundial. Trzeba dać pograć tym których chcemy sprzedać.
6
500mln i Szczęsny rzuca palenie. Dajmy z siebie wszystko.
1
To bardzo zła wiadomość.
0
Za takie słowa należy się zawieszenie na kilka meczy :)
8
Powinna być żółta za takie wejście od tyłu. No ale dobrze, że chociaż odgwizdał faul…
2
Mam wrażenie, że sędzia nam nie sprzyja.